היסטוריה של פרחים.

פרחים בכל הדורות, ההיסטוריה של אנשים מפורסמים עם פרחים

נוכחות של פרחים הוא שראשיתה בתקופה הפרהיסטורית של כדור הארץ, מדענים גילו אותם באמצעות מאובנים פרח. מדענים גילו עקבות של שיוך פרחים עם בני אדם חיים בתקופת האבן הקדומה של כדור הארץ.

מדענים גילו שלדים של משפחה נקברו יחד באדמה שמכילה כל מיני פרחים עתיקים במערה של. נוכחות של פרחים עתיקים במערה של מצביעים על התפקיד החשוב של פרחים בחיי אדם. המדענים לבצע ניתוח של אבקה משקעים של פרחים נמצאה מרוכזים בקבוצות, מדענים משתמע כי כמות אפשרית של פרחים הונחו על המקום. מחקר מקרוב של אבקה פרח אפשרה למדענים לזהות מגוון של פרחים, פרחים מסוימים היו תכונות טיפוליות. השימוש של פרחים גם להעיד להשתמש בשפע של פרחים בזמן הזה.


אנשים עתיקים השתמשו הרבה פרחים כדי להביע את עצמם, כדי לאכול אוכל מבושמת, כדי לרפא את עצמם, וגם להנציח אירוע חשוב זה. פרחים הם משמשים גם כדי להביע מיני רבים של אומנויות.

נמצא במהלך המאות ה -17, ה -18 וה -19 של ההיסטוריון השימוש האינטנסיבי פרחים מוסיקה, ציורים, קרמיקה, פיסול ועוד מדענים מצאו כי קיים מעל 300,000 סוגים של פרחים ברחבי העולם.

היסטוריה של פרחים בכל הדורות.

ההיסטוריה של אנשים מפורסמים עם הפרחים. לאורך כל ההיסטוריה פעמים של פרחים על הפלנטה שלנו מתחיל הרבה לפני בני האדם הופיעו על פני כדור הארץ. פרחים יש מגע הקסם הם מודיעים האביב והקיץ, הם מושכים ציפורים דבורי הדבש, הם גם שימשו דת הרפואה לרפא אנשים, במיוחד עבור מזון כדי להכין כל מיני צלחות. פרחים כבשו חלק גדול של טקסים תרבותיים עתיקים, כלות אהב להשתמש פרחים במהלך חתונות. פרחים נמצאים אתרי חמורה כמו זו של קבר המומיה למצרים.

פרחים הם חלק מההיסטוריה שלנו, לגלות את ההיסטוריה דרך הפרחים, הפרחים במיתולוגיה, את הפרחים בימי הביניים, את הפרחים בעידן המודרני. הפרחים מלווים סיפורים של אהבה, סיפורי מלחמה, הפרחים הם חלק בחיי היומיום שלנו

היסטוריה של פרחים, מראשיתה ועד היום.

לאורך ההיסטוריה, פרחים מלווים את האירועים החשובים, אם מאושרים או אומללים. פרחים משקפים בהיסטוריה האנושית, עתיקה או מודרנית. פרחים מלווים את המין האנושי לאורך ההיסטוריה. אהבה, תשוקה, שנאה, מלחמה, נקמה, נמלט דבר הפרחים נמצאים בכל מקום. דמויות היסטוריות רבות כגון תשוקה פרחים מסוימים שמותיהם הוא משויך עדיין היום.

הסמליות לאורך ההיסטוריה של פרחים.

לאורך ההיסטוריה הם תמיד שימשו הדת, לצורך תרבותית ולאומית, פרחים של lotuses נמצאה עמודות העליון של מקדשים מצריים עתיקים. פרחי לוטוס היה משמעותי מבחינה דתית על אנשים עתיקים רבים. בשנת הישן בריטניה ויקינג של שימוש כלשהו עלה כסמל.

היסטוריה של פרחים מן העת העתיקה ועד היום.

במיתולוגיה היוונית ופרחים - ימי הביניים ופרחים - זמננו ופרחים.

פרחים הערים המפורסמות בהיסטוריה.

לילי: קישוט ואת סמל של מלכי צרפת.
יוונים קדומים דיווחו סיפורים רבים על הפרחים, הם ייחסו את יצירתם ואת היופי התערבות של אלוהות, במיתולוגיה היוונית מייחסת את הלובן לילי של האלה הרה, אשר האלוהי חלב התפשטו על פני כדור הארץ.

בימי הביניים בצרפת ופרחים. שושן הוא מקושר חזק בהיסטוריה של צרפת, זה הוחזר על ידי הצלבנים הפכה סמל המלוכה עד המהפכה הצרפתית המהפכה בשנת 1789.

נרקיס.

המיתולוגיה היוונית מספרת על נרקיסוס היה נער יפה תואר, אשר דחה את האהבה של נימפה יפה, נימפה נקמה, שיחות נמסיס, אלת הנקם להעניש נרקיס ידי עשיית האהבה עצמו.
נרקיס, יום אחד בזמן שהוא הביט לתוך ונעשה מקור האהבה עצמה, ניסה נרקיס כדי ללכוד תמונה שלו לנשק, נפל נרקיס במים ומת. בשלב זה האלים עשה לגדל פרחים צהובים יפים לשאת את שמו היום.

צבעונים.

במיתולוגיה היוונית, היה טוליפ בתו של אלוהים ימית פרוטאוס, היא היתה מחוזרת על ידי Vertumnus, האלוהים של הסתיו וגינון, אך ללא הצלחה. Vertumnus הפך צייד ללכוד. טוליפ ביער. אבל דיאנה, אלת הציד, שנשמרו על ידי הפיכתו פרח. טוליפ הנושאת את שמו, זה יכול להיות נטוע בסתיו ופורח באביב.

אלכסנדר דיומא כתב בשנת 1850, הרומן המפורסם שלו "טוליפ שחור," טוליפ שחור, מספר סיפור המתרחש בהולנד, מספרת את סיפורה של תשוקה מסוימת קורנליוס ואן Baeerle עבור צבעונים נסיונותיה ליצור צבעוני שחור. זה לא היה עד לעת החדשה בשנת 1986 עבור צבעוני שחור, צבעוני השחור הראשון בהיסטוריה.

ויולט.

ויולט אמור להיות משויך נפוליאון בונפרטה. ההיסטוריה של סגול נבעה פגישתו עם ג 'וזפין דה Beauharnais, שמסר לו זר סיגליות, סיפור אהבה גדול אחריהם. מאוחר יותר, במהלך גלותו כדי אלבה, Bonapartist הוא מוכר על ידי הסיסמה: "האם אתה רוצה סגול?".

היסטוריה של פרחים היום.

ההיסטוריה המודרנית של פרח ממשיכה להיכתב זמן היום המודרני. בכל רחבי העולם זה משמש להציע פרחים במתנה, האיש לתת פרחים לנשים אישה יכול לתת פרחים לגבר. היום זה לא טאבו עוד על מתן פרחים במתנה.

היסטוריה של פרחים בזמן ימים המודרנית.

פרג פרח הזיכרון מדוע בחרנו את הפרג כסמל הזיכרון של אלה שמתו במלחמה? "פופי הפך לסמל בינלאומי לזכרו של אלה שמתו במלחמות. הסיפור של הפרג הוא בינלאומי. להנצחת זכרו של יום הזיכרון שנערך מדי שנה ב -11 בנובמבר.

פרחים וירטואלי ב-Internet: Internet היתר לספק זר פרחים וירטואלי.