Historia kwiatów.

Kwiaty na przestrzeni wieków historii sławnych ludzi z kwiatami

Obecność kwiatów sięga okresu prehistorycznego ziemi, naukowcy odkryli ich przez skamieniałości kwiat. Naukowcy odkryli ślady łączące kwiaty z ludzi żyjących w okresie paleolitu wieku Ziemi.

Naukowcy odkryli szkielety rodziny pochowanych razem w glebie zawierające różnego rodzaju kwiaty w starożytnej jaskini. Obecność kwiatów w starożytnej jaskini wskazują na istotną rolę kwiatów w ludzkie życie. naukowców przeprowadzenie analizy osadów pyłku kwiatów i stwierdzono, że koncentruje się w partii, naukowców do zrozumienia, że ewentualne kwoty kwiaty zostały umieszczone na miejscu. Bliższa analiza pyłek kwiatowy aktywne naukowców do identyfikacji różnych kwiatów, kwiaty miała właściwości lecznicze. Korzystanie z kwiatów świadczą również liczne korzystania z kwiatów w tym czasie.


Ancient ludzi skorzystało wiele kwiatów, aby wyrazić siebie, zjeść pachnące żywności, leczyć się, a także dla upamiętnienia ważnych zdarzenia. Kwiaty są również używane do wyrażenia wielu rodzajów sztuki.

Historian znaleziono w 17, 18 i 19 wieku intensywnego wykorzystania kwiatów w muzykę, obrazy, ceramika, rzeźba itp. Naukowcy odkryli, że istnieje ponad 300 tysięcy gatunków kwiatów na całym świecie.

Historia kwiaty na przestrzeni wieków.

Historia znanych osób z kwiatów. Wszyscy razem historia razy kwiatów na naszej planecie zaczyna się na długo przed pojawili się ludzie na ziemi. Kwiaty mają Magic Touch zapowiada wiosną i latem, przyciągają ptaków i pszczół, ale także zostały wykorzystane w religii i medycynie do leczenia ludzi, a szczególnie w odniesieniu do żywności do przygotowania wszelkiego rodzaju płyt. Kwiaty zajęły znaczną część dawnych rytuałach, narzeczonych lubi korzystać z kwiatów podczas wesela. Kwiaty znajdują się w grobach, że w Egipcie jak mumia grobowiec.

Kwiaty są częścią naszej historii, odkryć historię przez kwiaty, kwiaty w mitologii, kwiaty w średniowieczu, kwiaty we współczesnych czasach. Kwiaty towarzyszą opowieści o miłości, historie wojenne, kwiaty są częścią naszego codziennego życia

Historia kwiaty, od jego początków aż do dziś.

Na przestrzeni dziejów kwiaty towarzyszyły ważne wydarzenia, czy szczęśliwy lub nieszczęśliwy. Kwiaty odzwierciedlają historię ludzkości, starożytne i nowoczesne. Kwiaty towarzyszą ludzkości w całej jej historii. Miłość, namiętność, nienawiść, wojny, zemsta, nic nie umknie kwiaty są wszędzie. Wiele postaci historycznych, takie zamiłowanie do niektórych kwiatów ich nazwiska nadal wiąże się dzisiaj.

Symbolika kwiatów w całej historii.

W historii zawsze były stosowane w religii, dla celów kulturowych i narodowych, kwiatów lotosów stwierdzono w górnej kolumny starożytnych świątyń egipskich. kwiaty Lotus miał religijnie istotne dla wielu starożytnych ludzi. W dawnych Brytanii Wikingów wykorzystywane jakiś róża jako symbol.

Historia kwiaty od starożytności do chwili obecnej.

Mitologii greckiej i kwiaty - średniowiecza i kwiaty - czasy współczesne i kwiatów.

Kwiaty i znanych miast w historii.

Lily: ornament i godłem królów Francji.
Starożytni Grecy zgłaszali liczne opowieści o kwiaty, które przypisywały ich tworzenie i piękno z interwencją bóstwa, mitologia grecka przypisuje biel lilii bogini Hery, którego boska mleka rozprzestrzeniły się na ziemi.

Średniowiecza we Francji i kwiatów. Lilia jest silnie związana z historią Francji, został sprowadzony przez krzyżowców i stał się królewskim godłem aż do rewolucji francuskiej rewolucji w 1789 roku.

Narcyza.

Mitologii greckiej Narcyz był opowiada o młodego, przystojnego chłopaka, który odrzucił miłość pięknej nimfy, nimfę z zemsty, wzywa Nemesis, bogini zemsty ukarać Narcyza przez kochać siebie.
Narcyz, Pewnego dnia, gdy patrzył i staje się źródłem miłości siebie, Narcyz starał się uchwycić jego wizerunku do pocałunku, Narcyz spadła w wodzie i umarł. W tym momencie bogowie Grow piękne żółte kwiaty, które dziś nosi jego imię.

Tulipany.

W mitologii greckiej, była córką Tulip Boga Marine Proteus, była którąś z Vertumnus, boga jesienią i ogrodnictwo, ale bez powodzenia. Vertumnus zamieniła się w myśliwego pułapkę. Tulip w lesie. Ale Diana, bogini łowów, zapisane przez przekształcenie go w kwiat. Tulip nosi jego imię, może być sadzone jesienią i kwitnie na wiosnę.

Alexandre Dumas napisał w 1850 roku powieści "Czarny tulipan" The Black Tulip, opowiada historię, która odbywa się w Holandii, pasją opowiada historię pewnego Cornelius van Baeerle na tulipany i jego próby stworzenia czarnego tulipana. Dopiero w czasach nowożytnych w 1986 r. za czarny tulipan, czarny tulipan pierwszy w historii.

Violet.

Violet powinna być związana z Napoleonem Bonaparte. Historia fioletowy wynikała z jego spotkania z Josephine de Beauharnais, który wręczył mu bukiet fiołków, wielka historia miłosna, po nich. Później, w czasie zesłania na Elbę, bonapartystycznej jest uznawany przez hasło: "Czy lubisz fioletowy?".

Historia kwiaty dziś.

Najnowsza historia kwiatów nadal być napisana w nowoczesne czasu. Na całym świecie jest on wykorzystywany do zaoferowania kwiaty w darze, człowiek dać kwiaty dla kobiet i kobieta może dać kwiaty do człowieka. Dzisiaj nie ma już tabu, o dawaniu kwiatów jako prezent.

Historia kwiaty w czasach współczesnych dni.

Kwiat maku Pamięci Dlaczego wybraliśmy mak jako symbol pamięci o tych, którzy zginęli na wojnie? "Poppy stał się międzynarodowym symbolem pamięci o tych, którzy zginęli w czasie wojny. Historia maku jest międzynarodowa. Obchody Dnia Pamięci odbywają się corocznie w dniu 11 listopada.

kwiaty w Virtual Internet: Internet pozwalają dostarczać wirtualnym bukietem kwiatów.