Bağımsız bir hayat sigorta acenteleri gibi büyük bir iş fırsatları bulmak.

Bağımsız yaşam sigorta acenteleri büyük iş fırsatları sunuyor. Bu, başka işler için ortalama daha hızlı veya daha yavaş büyümesi bekleniyor olup olmadığını, büyümeye rağmen, bağımsız bir kariyer için iş fırsatları, uzun yıllar boyunca bol kalacağı tahmin edilmektedir.


İş beklentileri, satış yeteneği, iyi iletişim becerileri, ve hayat sigortası ve mali hizmetler önceki bazı uzmanlık olan insanlar için fırsatlar gelecek için en iyi umutları haline gelmelidir.

Bağımsız hayat sigorta acenteleri, hayat sigortası, sağlık hayat sigortası ve kaza hayat sigortası gibi alanlarda uzmanım. Hayat sigorta acenteleri, profesyonel bir onaylı diploma katılarak, belirli bir alanda ve odak sertifikalı hale gelebilir.
Bu tür diploma veren kurumlar vardır. Ve, her yerde değil, çünkü, böyle bir diploma ajanlar tam bir anlayış, kendi özel hayat sigortası hizmetleri müşterilerine sağlanmasında, bağımsız bir hayat sigorta acenteleri için yararlı olabilir, böylece belirli bir yüksek diploma tamamlanması genel nitelikli bağımsız için gerekli olan hayat sigorta acenteleri eksiksiz sertifikasyon elde etmek.

Nitelikli bağımsız bir hayat sigortası ajan olmak için daha fazla bilgi edinin.

Dil öğrenmek bir bağımsız bir hayat sigorta acenteleri gibi iş olanakları fırsatları bulmak gerekir. Bu kural çok dilli hayat sigorta acenteleri ardından açık bir avantaj var, farklı kültürlerden gelen insanların daha geniş bir yelpazede hizmet verebilir, çünkü.
Bir artı olarak, hayat sigortası dili, ilgili teknik ve hukuki açıdan sağlam bir anlayışa da sahip müşterilere uygun olacaktır, çok teknik, bu yüzden bağımsız bir hayat sigorta acenteleri olma eğilimindedir.
Bir sürü insan, bağımsız bir hayat sigortası ajan olarak bir iş elde etmek için fırsat arıyor; gelir hedeflerini karşılamak ve sonunda terk komisyon yeterli para kazanmak için başarısız olur ve yeni bir kariyer başlar. Hayat sigortası alanında pek çok iş olanakları, hayat sigortası iş bıraktı eski ajanların yerini ya da emekli gelmesi muhtemeldir.

Bir hayat sigorta acentası olarak bağımsız bir kariyer başlayın.

Bağımsız bir hayat sigortası satış acentası, onlar için hayat sigortası poliçeleri satmak için müşteri ve potansiyel müşteriler için arama ile çalışan bir kişi. Bağımsız bir hayat sigortası satış acentası, potansiyel müşteriler için çalışır.
Mükemmel bir hayat sigortası ajan aranıyor birden fazla bağımsız bir hayat sigorta acenteleri tırnak fırsatları arıyoruz müşterilerine çok önemli olabilir. Hayat sigorta acentası ana iş, para ve müşterileri için yararlı kaydedebilir ve aynı zamanda değerli hizmetler ile müşterilerine sunmak için.

Bir hayat sigorta acentası olarak bağımsız bir işi başlatır; iyi iletişim becerileri gerektiren, bazen hayat sigortası ajan bir istemci, bir iş adamı, ve başka bir hayat sigorta şirketi arasında bir aracı gibi davranır çünkü.
Ajan, kabul edilebilir bir fiyata müşterilerine en iyi kapsama seçenekleri sunan hayat sigortası poliçeleri satmaya çalışır.

Nitelikleri, bağımsız bir hayat sigorta acentası olarak kariyerine başlayan gereklidir.

Nitelikli bağımsız bir hayat sigorta acenteleri her zaman sıkı çalışan bir kişinin, çok esnek ve hevesli, kendine güvenen ve kendini disiplinli ve halkların sorunları çözmek için istekli olmalıdır. Onlar müşteri ile etkin iletişim kurmak ve insanlara güven telkin etmeli.

Bağımsız hayat sigortası alanında, bağımsız bir kariyer ve bağımsız bir hayat sigorta acenteleri genellikle denetim olmadan çalışmak için bir fırsat iş, bu nedenle bu tür ajanların kendi zaman planı ve yeni müşteriler bulmak için becerilere sahip olmalıdır.

Fırsatlar bağımsız bir hayat sigorta acenteleri olarak bir iş elde etmek için, böyle bir yazı için aday, hayat sigortası ve mali hizmetler önceki bazı uzmanlık varsa büyük, bu yüzden telefonu yönetmek için kullanılabilir zaman çoğu, tüm müşteri hesapları hizmet çağrıları olmalıdır kişi müşterilerine seyahat ve ziyaret.
Bazı durumlarda hayat sigortası hizmetleri politikalarına değişiklik, düzenleme, ve hayat sigortası poliçeleri hazırlanması gerektiği gibi, kapsama alanı ya da fatura sorular cevap içerir.

Bağımsız bir hayat sigorta acenteleri olmak için eğitim ve öğretim ihtiyaçlarını ne olabilir?

Bağımsız bir kariyere başlamak için bakıldığında, pek çok umutları bağımsız bir hayat sigortası satış acentası olarak işe başlamak için seçebilirsiniz. Bağımsız bir iş bu tür başlatmak için geldiğinde belli bir diploma, iş idaresi, finans, pazarlama deneyimi gibi bir alanda başarılı olmak için özellikle yararlı olabilir.
Bazı diğer basit işleri bir diploma derecesi gerektirmeyen, ancak bazı temel bilgi ve deneyimi nitelikli işlerin hemen hemen her durumda gerekli olacaktır.

Bazı tavsiyelerde bağımsız satış hayat sigortası gibi iş olanakları kariyerine başlamak.

Bağımsız bir hayat sigorta acenteleri olmak için iş olanakları başlatmak için, bazı hazırlıkları bağımsız olarak çalışabilen çoğu hayat sigortası satış acentaları müşterilerine iletişim ve sattıkları politikaları onlara hizmet sunmak olan küçük ofisler, temel olduğunu bilmeli ihtiyaç vardır.
Olguların çoğu bazen, yeni potansiyel müşteriler ile tanışmak, yeni satış yakın ve birçok iddiaları araştırmak için uzaklara seyahat etmek, kendi ofisleri dışında çok onların zaman geçirirler.

Bağımsız bir ajan genellikle kendi çalışma saatlerini belirlemek ve genellikle potansiyel müşterilere kolaylık göre akşam ve hafta sonu randevu için zamanlama. Genel olarak en bağımsız yaşam sigortası ajan 50 saatlik hafta kadar çalışmak Kullanıcı, hatta daha uzun zaman bazı iş; aynı zamanda hayat sigortası satış ajanları, özellikle iş saatlerinde müşterilerine ziyaret edebilir ve daha sonra için, akşamları kırtasiyecilik yapıyor ve hayat sigortası poliçeleri hazırlama planı harcamak potansiyel müşteriler.

Ne kadar bağımsız bir hayat sigorta acenteleri kazanmak.

Hayat sigorta acentası, maaş ve ücretleri, diğer ajanlar, büyük kurumlar tarafından istihdam ise genellikle maaş artı ikramiye ile telafi sadece komisyonlar çalışacak bağımsız olduğu için, bir kişiden diğerine değişebilir.
Üst hayat sigortası bağımsız ajanlar, burç ve tarot okuma gibi, okuma bazı medyumlar göre, her yıl bir sürü para yapmak edebilirsiniz, ama o biliyor herkes gibi Jüpiter gezegeninin geçişi bağlı bulunuyor; yine de, en çok bağımsız bir hayat sigortası için medyan gelir satış acentaları yaşam için yeterlidir.
Eğer gerçekten bağımsız bir hayat sigorta acenteleri gibi büyük bir iş fırsatı bulmak ve milyonlarca yapmak için hangi Eğer bir kristal top psişik okuyucu danışmanlık gidin.

Pek çok hayat sigortası bağımsız ajanlar, diğer satış çalışanları gibi bazı diğer şekillerde ödenebilir bir ajans ya da bir şirket için çalışırken, sadece bir komisyon baz ödenir temel maaş, maaş artı komisyon ya da temel maaş artı ekstra bonus.
Bununla birlikte, komisyon, özellikle bazı deneyimli eski ajanlar için tazminat için en yaygın yolu. Komisyon yüzdesi doğrudan satılan hayat sigortası poliçeleri türü ve miktarı ve sözleşme yeni bir hayat sigorta poliçesi veya basit bir yenilenme ile ilgili olmadığına bağlıdır.
Ekstra para bazen satış hedeflerine ulaşmak ya da bir müşteri hizmetleri ile tatmin kar hedeflerine uygun ajanlar verilir.

Secrets bağımsız hayat sigortası ajan olarak çalışan daha fazla para kazanmak için ortaya koymuştur.

Komisyonları hesaplamak için geldiğinde ajan hayat sigortası satan türü bir fark yaratıyor, fırsatları olur. Bir hayat sigortası temsilcisi ile 10 yüzde 15 birinci yıl komisyon ve yüksek ortalama prim hayat sigortası poliçeleri satıyorsanız, o satış miktarına karşılık gelen para miktarı kazanmak istiyorsunuz.

Etiketler.

büyük iş fırsatları, bağımsız bir hayat sigorta acentası, bağımsız bir hayat sigorta acentası olarak kariyer, bulmak