מהו ניתוח שאיבת שומן הטיפול, עלויות סוג של הסיכונים?

שאיבת שומן היא השם שניתן בהליך הטיפול בה מסיר כיסי שומן מאזורים של הגוף. בגלל חלוקת השומן בגוף נקבעת ע"י קוד גנטי. החל משטר דיאטה תוכנית פעילות גופנית יכולה להפחית את רמות השומן בגוף, אך זה יקרה כי, אזורים עיקש להישאר, למרות מזון בריאה ופעילות גופנית.שאיבת שומן היא אחת הליכים קוסמטיים הפופולרי ביותר שבוצעה עבור הסרת שומן.
שאיבת שומן הוא פופולרי מאוד ברחבי העולם, עבור אנשים רבים, זה הוא תהליך קסום שבו מרבצי שומן עיקש יוסרו באזורים מסוימים של הגוף שלהם, כגון החזה, הבטן, הירכיים והגב. שאיבת שומן בלייזר היא השיטה העדכנית ביותר עבור הסרת שומן בלייזר בטכנולוגיה ניצול.
השיטה מורכבת להשתמש לייזר כדי לפרק את השומן של הגוף, ולאחר מכן להדק את העור שמסביב. ההליך מתבצע במהירות, ואינו דורש שימוש בהרדמה כללית.

שאיבת שומן עובד הכי טוב עם אנשים בעלי תחומי השומן שבו הם אינם יכולים להסיר על ידי דיאטה ופעילות גופנית בלבד.
להיות מודע כי שאיבת שומן אינה תרופה לטיפול בהשמנת יתר, בכל זאת זה יכול לעזור הרבה מטופלים שאיבדו את כמויות עצומות של לירה לאחר ניתוח השמנת יתר, וכן יש סבירות הסכום המדולדל של שומן העור אשר ניתן להסירו באמצעות שאיבת שומן.

למידע נוסף על התערבות ניתוח שאיבת שומן.

ידוע גם בשם lipoplasty, Slims שאיבת שומן ו reshapes הגוף, באזורים מסוימים של הגוף, ניתן לטפל גם על ידי הסרת שומן עודף הפקדות, שיפור הגוף שלך את קווי המתאר הטוב פרופורציה, ובסופו של דבר, שיפור אישי העצמית שלך התמונה.

אבל אפילו עם הנוכחות של שירותי הבריאות, אשר מעניקה רמה סבירה של כושר, כמה אנשים עלולים למצוא את עצמם עם הגוף כי יש קווי המתאר מידתי בשל מרבצי שומן מקומיים בחלקים מסוימים בגוף. במקרים מסוימים זה יכול להיות בגלל המוצא המשפחתי גנטית, ולא חוסר שליטה במשקל או כושר.

עם זאת, ניתוח שאיבת שומן יכול להיות מועסק לטיפול בכיסי שומן עיקש בכמה חלקים של הגוף, כולל החזה הפנים, הזרועות, המותניים, הגב וכו 'עם כמה אנשים, התערבות שאיבת שומן יכולה להתבצע לבד, אבל במקרים אחרים זה בשילוב עם ניתוח תהליכי פלסטיק כגון: מתיחת פנים, נפח השד הפחתת, ולתחוב הבטן.
רוב הליך שאיבת שומן זמן ניתן לעשות ניתוח כמו היום, אבל המנתחים מעדיפים כי מטופלים נשאר בבית החולים למשך יום או יומיים.

באילו מקרים שאיבת שומן הוא הניתוח:

בדרך כלל ניתוח שאיבת שומן לא יכול להתייחס להשמנה גם לא יכול להיות תחליף פעילות גופנית סדירה או הרגלי אכילה טובים. אנשים מתלוננים מאזורים עקשנים של שומן ומי ספורט להתאמן להתאמן באופן סדיר הם המועמדים הטובים ביותר על הליך זה. אנשים צריכים גם לדעת כי שאיבת שומן היא הליך כירורגי כי חללים מרבצי שומן מתחת לעור.

מאמר זה מסביר חלק בהליך וטכניקות הזמינות. אין להשתמש במאמר זה כתחליף לטיפול רפואי. יש להתייעץ עם הרופא ולבקש המשפטי שלך או כל ספקית אחרת טיפול רפואי בנוגע לשאלות רפואיות ייתכן.

שאיבת שומן, איך להתחיל בהתייעצות עם רופא?

בביקור הראשון, הרופא יבקש מכם לספר בפירוט מה הן הציפיות שלך, אז להיות מאוד ספציפי לגבי מה שאתה רוצה להיות, המנתח שלך מלא חייב מבין את רצונכם, על ידי כך, הוא יוכל להחליט אם היעדים שלך הם מציאותיים.
הרופא יעריך המשקל הכולל שלך, גם לשקול, העור שלך ואת טונוס השרירים, וכמובן הפצה מלאה של משקעי שומן על הגוף שלך, כדי לקבוע אילו טכניקות יועסקו להסיר ההפקדה שומן, הרופא יצטרך להחליט, היכן חתכים ייעשה ומה הן התוצאות, כי ניתן להשיג.
הכל יהיה כפוף לבדיקה, החל עם סוג העור שלך, עובי ומרקם, גם המין שלך לגיל, והוא ישאל אותך, אם אתה מעשן וגם אם היה לך נזקי שמש קיימים, כל הגורמים הללו תהיה השפעה על התוצאה הסופית.

איזה אדם הם מועמד טוב כדי לקבל טיפול שאיבת שומן?

טיפול שאיבת שומן היא הטובה ביותר עבור אנשים עם, פיקדונות בעייתי שומן נקודתיים כי, לא ניתן לרפא באמצעות דיאטה ופעילות גופנית. שאיבת שומן היא גם עבור אנשים במצב בריאותי טוב, ובעל משקל עודף לא להיות עם שומן, הם היו צריכים אורח חיים פעיל ויש לי כיסי שומן על הגוף, כי הם פשוט לא יכולים הצליחו להיפטר עם הדיאטה פעילות גופנית סדירה.

אחד הנפוצים ביותר של שאיבת שומן הבטן היא טכניקה המשמשת כדי לעצב מחדש את הגוף על ידי הסרה לצמיתות, רוב מרבצי שומן מן הבטן. הנטייה הממוצעת לצבור שומן באזור הבטן, עשוי לעבור בתורשה, ואת זה שומן מסוג זה לעתים קרובות עמידים במיוחד עם דיאטה ופעילות גופנית.

מטופלים רבים הפכו רוב הזמן מיואש, לעקוב אחרי הטיפול בבית לאחר קילוגרמים לא רצויים לאיבוד בלי לראות בבטן להחמיא. בגלל היחס הממוצע של הגוף עשוי להיות מאוזן לפעמים, או במקרים דומים, את אזור הבטן של הגוף, יכול להיות גם שמר על אזורים של רקמה שומנית.
בכל המקרים האלה, שאיבת שומן יכולה רוב הזמן בהצלחה לקצץ עודף שומן, כדי לקבל בטן שטוח ודק יותר, בצורה מאוזנת של הגוף. תמיד להתייעץ עם הרופא כדי לקבל את העצה הנכונה, כך היסטוריה מדוקדקת של משקל, תזונה, פעילות גופנית יהיה חשוב כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר עם שאיבת שומן.

המטופל שאיבת שומן צריך לזכור שאם הם מודאגים רק על הסרת שומן, בהליך שאיבת שומן וטכניקה, לבד ישיגו את המטרה.
אבל אם החולה רוצה גוף אתלטי, מפוסלים, או אם נשים רוצה נראית נהדר בביקיני, או אף יותר ללא ביקיני, והם אולי יצטרכו לשלב תוכנית פעילות גופנית יותר ויותר משטר פתרונות תזונה. במקרים בהם אדם הוא שוקל רק שאיבת שומן בטן, העצות הבאות יספקו, עם רעיונות טובים כדי ההליך.
לקבלת מידע רפואי נוסף על אופן הליך שאיבת שומן ניתן להמשיך, אנו ממליצים כי אנשים להתייעץ עם רופא מוסמך מנתח פלסטי עם ניסיון קודם שאיבת שומן בבטן.

הנה כמה שאלות שאתה יכול לשאול את הרופא שלך.

שאל על הסיכונים והמגבלות שאיבת שומן.

שאיבת שומן היא הליך ניתוחי ביותר שבוצעה בדרך כלל לעשות, הרוב המכריע של פעולות אלה בהצלחה, אבל תמיד יש סיכונים ומגבלות הליך שאיבת שומן, כמו עם ניתוח אחר. לכן, במקרים מסוימים, שאיבת שומן עלול לגרום לכוויות חיכוך העור שלך או איברים פנימיים, ולעתים יותר לסיבוכים חמורים עשוי לקרות, כולל קרישי דם, זיהום, תסחיף ריאתי, הצטברות נוזל בתוך הריאות, ואת יתר בסמים.
הרופא עשוי לומר לך כי שילוב של גורמים מסוימים, ניתן להגדיל את הסיכון של סיבוכים חמורים. אז לאחר ניתוח שאיבת שומן, חלק מהחולים עשויים לחוות dimpling, צלקות, שינוי צבע, ואפילו עור נפול באזור המטופל. אבל הרופא יכול מעקב את הניתוח כדי לתקן את הבעיות הללו.

תמיד יש לזכור כי שאיבת שומן היא נתפסת לעתים קרובות כטיפול ניתוח קטן יחסית, אבל בגלל זה היא פעולה כירורגית ולכן נושאת סיכונים. כל הלקוחות צריכים לשקול את הסיכונים של שאיבת שומן היטב לפני שהחליט ללכת על שאיבת שומן.

כמה זמן אני צריך להישאר בבית חולים?

זה תלוי של כמות השומן שיש להסירו מן הגוף, אם זה קטן למדי, ניתוח שאיבת שומן יכול להתבצע בדרך כלל, או במשרד של הרופא או במרפאה ניתוח אשפוז.
אבל במקרים של צורך כמויות גדולות של שומן כדי להסירו, או במקרים שיש להם פרוצדורות עובר בבת אחת, אנשים אולי יצטרכו לבלות את הלילה בבית החולים, על מנת לאפשר לצוות הרפואי לנטר ההתאוששות שלך. שים לב כי הליך שאיבת שומן ניתן לבצע בהרדמה מקומית עם הרגעה קלה, או בהרדמה מקומית ו בהרגעה עמוקה, ולעתים בהרדמה כללית בגוף.

איך יהיה משך ההחלמה נראים?

רוב פעולת שאיבת שומן צריך להתפוגג בתוך שלושה שבועות, אך כדי לזרז את תהליך הריפוי, הרופא עשוי עצה לך להתחיל בפעילות לאור בהקדם האפשרי. אז רוב האנשים צריכים להיות מסוגלים לחזור לעבודה תוך מספר ימים, במיוחד אם התפקיד שלך הוא בישיבה למדי.
הרופא ייעוץ גם, כדי למנוע פעילות מאומצת במשך תקופה מסוימת, יכול להיות מספר שבועות, כפי מרפא את הגוף, אבל בדרך כלל בתוך ארבעה עד שישה שבועות, בן אדם נורמלי יכול להיות מסוגלים לחדש את כל הפעילויות הרגילות. אתה צריך לדעת את זה, זה חשוב מאוד להמשיך ללבוש את הבגד דחיסה, כי ניתן להסתיר בקלות תחת הבד שלך, עד העצה המנתח שלך לך שזה כבר לא נחוץ.

בסוף, אתה צריך לצפות בתוצאות גלוי של הניתוח בתוך שבועיים או שלושה, אבל את היתרון כולו או תופעות לא יכול להיות ברור, לפני שישה חודשים עד שנה אחת. שימו לב, כמות שומן גדולה יותר, כי יש להסיר, ככל שיידרש על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר, כי את העור הגוף צריך להסתגל לשינוי קיצוני יותר במצב.

לאחר התערבות של שאיבת שומן, ברוב של המטופל שמחים עם הצורה החדשה של הבטן שלהם רוב הזמן, מרגיש יותר ביטחון עצמי. למרות שניתוח שאיבת שומן אינו יכול לשנות את איכות העור או השרירים, ולא יכול להיות תחליף לאימון ספורט פעילות גופנית סדירה לבין משטר תזונה בריאה, בדרך כלל, היקף המותניים שלך יהיה תמיד להיות רזה יותר יהיה אם לא היה לו שאיבת שומן.

כדי ללמוד עוד על התערבות שאיבת שומן.

המטופל מסוימים עשויים לחוות מינימלית חבורות, אבל ההליך עצמו הוא שאיבת שומן לחלוטין ללא כאבים. יהיה חבורות נעלם תוך כמה ימים, ורוב האנשים יהיה לחדש את הפעילות הרגילה שלהם תוך יום אחד. גם הכאב קלה ניתן להקל עם מעל הדלפק בתרופות לשיכוך כאבים.
זמן קצר לאחר התערבות שאיבת שומן, את האזור המטופל יראה הדוק יותר, קומפקטית יותר. במהלך 7-8 השבועות הקרובים, באזור העור שמסביב של הניתוח, יהיה לשפץ ולהתאים להיבט הגוף. שיפוצים באזור הניתוח, הוא תהליך הדרגתי, כי ייתן את התוצאות הטובות ביותר נראים אחרי חודשיים

כיצד יהיה להתחיל ניתוח שאיבת שומן?

ברוב המקרים, לפני ניתוח שאיבת שומן, המנתח יסמן את האזורים מדויקת של האזור בגוף שבו השומן יש להסיר. אם אתה לא הולך תחת הרדמה כללית, המטופל יכול להינתן הרגעה עבור הרפיה.

במהלך ניתוח שאיבת שומן, המנתח מבצע חתך זעיר בעור, ומוסיף צינור דק הנקרא צינורית לאזור השומן, זו צינורית משמש כדי לשבור את משקעי שומן בגוף, וכן כדי לחטב את האזור הרצוי חדש הפרופורציות.
אחרי זה השומן הלא רצויים באזור, מוסר מן הגוף, עם ואקום חזק, ולכן משאיר את העור, השרירים, העצבים, וכל כלי הדם ללא פגע.

כמה זמן לעשות את הפעולה לקחת, ומה עם התוצאות של ההתערבות שאיבת שומן האחרון?

בממוצע, התערבות שאיבת שומן לוקח, שעה עד שעתיים לכל האזור המטופל. אבל אם הטיפול האחרות מבוצעות בו זמנית, משך הזמן הכולל שבילה בחדר הניתוח עשוי להיות עוד הרבה זמן.

בדרך כלל אתה לא נוטים להחזיר משקל באזור שאיבת שומן, כי חלק מתאי השומן מוסרים לצמיתות על ידי התערבות, ולכן חשוב לומר, עם זאת, כי שאיבת שומן אינה מבטיחה לך, כי אתה לא תרוויח שומן פיקדונות או משקל עודף, בחלקים אחרים של הגוף שלך.
אבל מאז בתאי השומן הוסרו מאתר את האזור אבל לא מכל להקיף אזורים, העלייה במשקל יכולה להופיע מתישהו אחידה. מסיבות רבות אחרות, היא צריכה לשמור על המשקל שלך ואת הגוף קונטור עם פעילות גופנית ותזונה בריאה נכונה.

לכן, הסרת שומן הוא חצי קבע, כי אם במשקל החולה שוב, השומן יחזור בכל התחומים, טיפול לא טופלו שאיבת שומן, למרות מה המנתח והרופאים אומר, אין טיפול ניתוחי אשר יכול להסיר לצמיתות כל בתאי השומן.
תמיד יש לזכור כי, הדרך הטובה ביותר לקבל להסרת שומן קבע, הוא לצפות ולשמור על תזונה בריאה, פעילות גופנית להמשיך ולהתאמן קצת ספורט.

כיצד סוג רבים של שאיבת שומן המטופל יכול להיות?

ישנן שתי דרכים בסיסיות בשימוש שאיבת שומן: תופח ו קולי. טכניקות הן מבוצעות עם אלמנטים כירורגית הליבה, כך שגם אם אולטרסאונד הוא מועסק, זה יהיה ואחריו שאיבת שומן תופח.

שאיבת שומן תופח הטכניקה.

שאיבת שומן תופח נקרא גם שאיבת שומן שאיבת שומן רגילה,. גם שמות כמה עובדים כדי לתאר את הפעולה: liposculpture lipoplasty, או liposculption, ואת lipoplasty סייעה היניקה.

הטכניקה תופח אומר את השימוש בפתרון ההרטבה כי הוא חדור לאזור השומן, לפני השומן מוסרת מן הגוף באמצעות שאיבת שומן. הפתרון הרטבה מכיל מוצרים מלוחים אחרים, כדי למזער איבוד דם, ומכילים גם הרדמה מקומית.

שאיבת שומן Ultrasonic נעשה עם מילוי שומן עם נוזל תופח להפוך את השומן הנוקשה, אך השומן בגוף אינו suctioned עדיין, אך מעובה רק עם תדר גבוה אנרגיה קולי, כי לתת מוט ארוך ודק כי פולט גלי קולי, מוט הוא מוכנס דרך חתך זעיר, לאזור השומן ולאחר מכן, השומן הוא suctioned החוצה.

הבטן בטכניקה שאיבת שומן.

אם אדם כבר יש ABS טובה, אבל להתלונן על עודפי השומן מתחת לעור, כך שהוא עשוי להזדקק לפסל את האזור כולו כדי להוציא את הפנימית שישייה. להתייעץ עם הרופא המנתח הפלסטי כדי ללמוד עוד, אבל אנו יכולים לספר לכם כי, במהלך התייעצות, המנתח שלך יגיד לך על השינויים שאתה רוצה להיות, ולעשות להסתכל במראה שלך טוב יותר.
המנתח יסביר כי יש לך כמה אפשרויות זמינות כדי להיראות טוב יותר, על הליך שאיבת שומן עצמו, הוא יסביר, הסיכונים והמגבלות, וגם את העלויות.

התייעצות שאיבת שומן תמיד להתחיל עם בחינה מלאה של הגוף שלך, כדי להעריך את המשקל הכולל שלך, גם העור שלך ואת טונוס השרירים, ועל הדפוס הכללי של חלוקת משקעי שומן על הגוף. המנתח יהיה לבצע גם את ההיסטוריה הרפואית המלאה של דרך החיים שלך, כולל תוכנית התזונה שלך, ספורט הביצועים התרגיל, ואת ההיסטוריה במשקל.
אתה צריך לספר לו על כל התרופות שאת נוטלת. הקפידו לשאול את הרופא, את כל השאלות שאתם צריכים לדעת על הליך שאיבת שומן, ייתכן גם לראות תמונות על התערבות שאיבת שומן האחרונים, לפני ואחרי הטיפול. גם כל מה להישען על הסיכונים, ואת היתרונות של טיפול שאיבת שומן.

מה העלות של ניתוח שאיבת שומן.

עלות שאיבת שומן הם אחד הדברים המטופל לשאול כאשר מחפשים ניתוח שאיבת שומן. קשה לתת מחיר מדויק, כי עלויות משתנות מנתח אחד למשנהו. המקום שבו הניתוח יבוצע, יש את זה של עלות משלו. את המחיר הסופי של שאיבת שומן, גם תלוי איזה חלק בגוף את הניתוח ייעשה. בממוצע הסרת משקעי שומן מן השד, אמור לעלות יותר מאשר הסרת שומן מן הירכיים.
עלות שאיבת שומן הסופית נקבעת גם על ידי כמה הצלוליט, הגוף של האדם יש. יש היבטים רבים אחרים המשפיעים על מחירי שאיבת שומן, כמו עלות מחויב על ידי הצוות למתקן רפואי, על ידי ניתוח שבו יבוצע.
דמי רבים אחרים, כולל עלויות חדר הניתוח, ההרדמה, הדם בדיקות מעבדה רבות הוצאות שונות אחרות.

מחירים לניתוח שאיבת שומן הם זולים לעולם ואת יכולה לעלות עשרות אלפי שקלים, מציאת תוכנית מימון לעתים קרובות יש צורך. לפעמים, ניתוח שאיבת שומן זול ניתן למצוא, באירוע מיוחד כלשהו, ​​אבל ניתוחי שאיבת שומן ביותר, עולה הרבה כסף, והם לא זולים בכלל.
במקרים שבהם התערבות שאיבת שומן גבוהים, יקרה במקרה אם הניתוח שאיבת שומן מתבצע על ידי מנתח פלסטי מוכשר ומנוסה, וביצע במרכז רפואי מצויד היטב. רוב הזמן, מנתחים מכובד תציע מחירים כמה המטופל שלהם אפשרויות כירורגיות.
הליך שאיבת שומן זה יעלה יותר, הם אלה העושים שימוש בטכנולוגיה העדכנית ביותר. שאיבת שומן תופח ואת שאיבת שומן בלייזר בדרך כלל גם עולה יותר, ושניהם זמינים המודרנית מרכזים רפואיים מצוידים היטב, ולכן הם גובים עמלות גבוהות יותר.

ניתוח שאיבת שומן תמיד דורש תשומת לב ותכנון מדוקדק, כי המנתח יש להסיר את השומן לפסל מקצועי, אחד או בכמה אזורים בגוף החולה. המטופל חייב זאת תוכנית עבור כל העלויות, להיות מודע לכך ניתן להוסיף עד סכום עצום של כסף. במיוחד אם המטופל מחליט להסיר שומן מאזורים שונים של גופו.
מנתחים שאיבת שומן רוב, בדרך כלל מציעים תוכניות מטופליהם מימון. החולה אפילו לקחת הלוואה כדי לשלם עבור ניתוח שאיבת שומן, אבל מה אי פעם לקוח להחליט, הוא חייב לוודא לקרוא את תנאי המימון בזהירות, במקרים מסוימים את שיעור הריבית שהוא יצטרך לשלם הם גבוהים מאוד. עלויות שאיבת שומן יכולה להשתנות כל הזמן, מ גבוה יותר במחירים נמוכים יותר, העצה היא לא בחרה את המחיר הזול ביותר, אנשים יכולים למצוא מחירים נמוכים מאוד באינטרנט לניתוח שאיבת שומן.

המטופל צריך לבצע את המחקר שלו לעומק, כי הוא רק גוף אחד, ועל מציאת מנתח מוסמך עם מחירי ניתוח שאיבת שומן סבירה היא גורם חשוב כדי פעולת ניתוח מוצלח נעשה על ידי שאיבת שומן.

תגיות שאיבת שומן

ניתוחים, טיפולים, ניתוח שאיבת שומן התערבות, מרבצי שומן עיקש, שיטה להסרת שומן, הסרת עודפי השומן פיקדונות, מסיר כיסי שומן, לטיפול בכיסי שומן עיקש, לייזר כדי לפרק את השומן, מרבצי שומן מקומיים, ניתוח שאיבת שומן לטיפול בהשמנה , ניתוח תהליכי פלסטיק, הליך חללים שומן הפקדות, החל משטר דיאטה, מזון בריא ופעילות גופנית, הליכים קוסמטיים שאיבת שומן, שאיבת שומן התייעצות עם רופא, טיפול שאיבת שומן, שאיבת שומן החולה, שאיבת שומן בטן, מנתח פלסטי מוסמך הרופא,