Co to jest leczenie zabiegu liposukcji, kosztów i rodzaju zagrożenia?

Liposukcja jest nazwa nadana Zabieg, który usuwa złogi tłuszczu z obszarów ciała. Ponieważ rozkład tkanki tłuszczowej jest określona przez genetyczne źródło. Uruchamianie systemu diety i planu ćwiczeń fizycznych może zmniejszyć poziomu tkanki tłuszczowej, ale zdarza się, że, uparty obszary pozostają, mimo zdrowej żywności i aktywności fizycznej.Odsysanie tłuszczu jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych wykonywanych do usuwania tłuszczu.
Liposukcja jest bardzo popularna na całym świecie, dla wielu osób, jest to magiczny proces, w którym uparty tłuszcz depozytów są usuwane z niektórych obszarach ciała, takich jak brzuch, uda, piersi i plecy. liposukcja Laser to najnowsza metoda usuwania tłuszczu z wykorzystaniem technologii laserowej.
Metoda składa się do wykorzystania lasera w celu rozpuszczenia tłuszczu w organizmie, a następnie dokręcić otaczającej skóry. Procedura odbywa się szybko i nie wymagają stosowania znieczulenia ogólnego.

Liposukcja najlepiej z ludźmi, którzy obszarach tłuszczu, którego nie są w stanie usunąć za pomocą diety i ćwiczenia fizyczne.
Należy pamiętać, że liposukcja nie jest lekiem do leczenia otyłości, jednak może on pomóc wielu pacjentów, którzy utracili ogromnej ilości funta po operacji otyłość, mogą mieć ugięcia ilość tłuszczu i skóry, które mogą być usunięte przez liposukcji.

Dowiedz się więcej o interwencję chirurgiczną liposukcję.

Również znany jako liposukcja, odsysanie tłuszczu i wyszczupla ciało zmienia kształt, specyficzne obszary ciała, może być również traktowane przez usunięcie nadmiaru tłuszczu depozytów, poprawę ciała do najlepszych kształtu i proporcji, i wreszcie, zwiększając swoje osobiste własny wizerunek.

Ale nawet w obecności służby zdrowia, która daje rozsądny poziom fitness, niektóre osoby mogą znaleźć się z ciała, które ze względu na nieproporcjonalne kontury zlokalizowane złogi tłuszczu w niektórych częściach ciała. W niektórych przypadkach jest to może wynikać z rodziny pochodzenia genetycznego, a nie brak kontroli wagi lub fitness.

Niemniej jednak, liposukcji może być stosowany w leczeniu uparty tłuszcz kieszenie w kilku częściach ciała, w tym twarzy, klatce piersiowej, ramion, talii, pleców, itp. W przypadku niektórych osób, interwencji liposukcji może być wykonana samodzielnie, ale w innych przypadkach jest to połączone z zabiegów chirurgii plastycznej, takich jak: face lifting, zmniejszenie objętości piersi i Tummy Tuck.
Większość czasu zabiegu liposukcji może być realizowane w dzień operacji, ale lekarze wolą, aby pobyt pacjentów w szpitalu na dzień lub tak.

W jakich przypadkach jest liposukcja operacyjny:

Ogólnie liposukcji nie można leczenia otyłości, a także nie może być zamiennikiem dla regularnych ćwiczeń lub dobre nawyki żywieniowe. Ludzie, którzy skarżą się z obszarów uparty tłuszcz i sportu, którzy praktykę i regularne ćwiczenia fizyczne są najlepszymi kandydatami do tej procedury. Ludzie powinni również wiedzieć, że zabieg jest zabieg chirurgiczny, że odkurzacze złogi tłuszczu spod skóry.

Ten artykuł wyjaśnia niektóre procedury i techniki, które są dostępne. Nie używaj tego artykułu jako substytut medycznej. Należy skonsultować i zapytać lekarza prawnych lub innych usług lekarskich w zakresie opieki medycznej wszelkie pytania.

Liposukcja, jak założyć konsultacji z lekarzem?

Podczas pierwszej wizyty, lekarz poprosi, aby powiedzieć dokładnie, jakie są Twoje oczekiwania, więc być bardzo precyzyjnym, co chcesz stać, chirurg musi w pełni rozumie swoje życzenia, w ten sposób, będzie mógł zdecydować, czy Twoje cele są realistyczne.
Lekarz oceni Twoje waga, również pod uwagę, skóry i mięśni, i oczywiście pełny podział złogi tłuszczu w całym ciele, określenie techniki będą stosowane do usuwania tłuszczu depozytów, lekarz będzie musiał zdecydować, gdzie nacięcia będą i jakie są wyniki, które mogą zostać osiągnięte.
Wszystko będzie przedmiotem badania, począwszy od typu skóry, grubość i tekstura, również swoją płeć i wiek, i poprosi cię, jeśli jesteś palaczem, a jeśli miałeś wcześniej słońce szkoda, że ​​wszystkie te czynniki będą wpływały wynik końcowy.

Jakie osoby są dobrym kandydatem do leczenia mają liposukcji?

Liposukcja leczenie jest najlepsze dla osób z kłopotów, zlokalizowane złoża tłuszczu, że nie można wyleczyć za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych. Odsysanie tłuszczu jest również dla ludzi, którzy są w dobrym zdrowiu, a nie nadwaga z tłuszczem, powinny one mieć aktywny tryb życia i złogi tłuszczu na całym ciele, że po prostu nie można było w stanie pozbyć się regularnie dieta i ćwiczenia.

Jednym z najczęstszych liposukcja brzucha jest techniką stosowaną do przebudowy organizmu trwale usunąć większość złogów tłuszczu z brzucha. Tendencję do gromadzenia tłuszczu w okolicy brzucha, mogą być dziedziczone, a ten rodzaj tłuszczu jest często szczególnie odporne na diety i ćwiczeń.

Wielu pacjentów stają się większość zniechęca czas, by iść na leczenie stracił niechcianych kilogramów, nie widząc płaski brzuch. Ponieważ średni udział ciała może być czasami niesymetrycznie, lub w podobnych przypadkach, brzuch obszaru ciała, może mieć również zachowane obszary tkanki tłuszczowej.
W tych wszystkich przypadkach, zabieg może przez większość czasu z powodzeniem wykończenia nadmiar tłuszczu, aby uzyskać płaski brzuch i bardziej smukła, zrównoważony kształt ciała. Zawsze skonsultuj się z lekarzem, aby uzyskać prawo porady, więc dokładnej historii masy ciała, diety i ćwiczenia będą ważne, aby uzyskać najlepsze wyniki przy liposukcji.

Liposukcja pacjent powinien pamiętać, że jeśli są one po prostu zaniepokojony usuwanie tłuszczu, liposukcja procedury i techniki, sama przyczyni się do osiągnięcia tego celu.
Ale jeśli pacjent chce wysportowany, sylwetka, lub jeśli kobiety chcą dobrze wyglądać w bikini, lub nawet większą bez bikini, konieczne może być włączenie więcej plan ćwiczeń i rozwiązań reżim diety. W przypadkach, gdy osoba jest biorąc pod uwagę tylko liposukcja brzucha, następujące porady zapewni, ze dobre pomysły procedury.
Aby uzyskać więcej informacji medycznej na temat zabiegu liposukcji może być kontynuowana, zalecamy skonsultować się z ludzi, lekarz chirurg z tworzyw sztucznych certyfikat z wcześniejszych doświadczeń w jamie liposukcji.

Oto kilka pytań, może zwrócić się do lekarza.

Zapytaj o liposukcji i ograniczenia ryzyka.

Odsysanie tłuszczu jest najczęściej wykonywanych operacji procedurę zrobić, a większość z tych operacji są udane, ale zawsze istnieje ryzyko i ograniczenia zabiegu liposukcji, jak w przypadku innych operacji. Tak więc, w niektórych przypadkach, zabieg może spowodować oparzenia tarcia do skóry lub narządów wewnętrznych, a czasem bardziej poważnych powikłań może się zdarzyć, to skrzepy krwi, infekcji, zatorowości płucnej, gromadzenie się płynu w płucach, a przedawkowanie narkotyków.
Lekarz może zdecydować, że połączenie niektórych czynników, może zostać zwiększona z ryzykiem poważnych powikłań. Więc po zabiegu liposukcji, u niektórych pacjentów może wgłębienia, blizn, przebarwień, a nawet zwiotczenie skóry w leczonym obszarze. Ale lekarz może kontynuacja operacji aby naprawić te problemy.

Zawsze należy pamiętać, że zabieg jest często postrzegana jako stosunkowo niewielki leczenia operacyjnego, ale ponieważ jest to operacja chirurgiczna, a zatem niesie ze sobą ryzyko. Wszyscy klienci powinni rozważyć ryzyko liposukcja starannie przed podjęciem decyzji, aby przejść do liposukcji.

Jak długo będę musiał przebywać w szpitalu?

To zależy od ilości tłuszczu jest usuwany z organizmu, jeżeli jest to dość mała, liposukcji może świadczyć, albo w gabinecie lekarskim lub w klinice chirurgii ambulatoryjnej.
Ale w przypadku posiadania dużej ilości tłuszczu należy usunąć, lub przypadki, które mają kilka trakcie procedur naraz, ludzie muszą spędzić noc w szpitalu, w celu umożliwienia personelowi medycznemu monitorować odzysku. Należy pamiętać, że zabiegu liposukcji może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym w świetle sedacji lub znieczuleniu miejscowym i sedacji głębokiej, a czasami znieczulenia ogólnego organizmu.

Jak będzie wyglądał okres windykacji jak?

Większość operacji liposukcji powinny zapadać w ciągu trzech tygodni, ale w celu przyspieszenia procesu gojenia, lekarz może porad na rozpoczęcie działalności światło jak najszybciej. Tak więc większość ludzi powinna mieć możliwość powrotu do pracy w ciągu kilku dni, szczególnie jeśli Twoja praca jest dość siedzący tryb życia.
Lekarz doradzi także, aby unikać forsownych ćwiczeń na okres czasu, może być kilka tygodni, jak leczy ciało, ale zwykle w ciągu czterech do sześciu tygodni, normalny człowiek może być w stanie wznowić wszystkie normalne czynności. Powinieneś wiedzieć, że to bardzo ważne, aby kontynuować noszenie odzieży kompresji, które można łatwo ukryć pod ściereczką, aż do porad lekarza, że ​​jest to już konieczne.

Na koniec, należy zauważyć widoczne rezultaty zabiegu w ciągu dwóch lub trzech tygodni, ale cały korzyści lub skutki mogą nie być oczywiste, przed upływem sześciu miesięcy do jednego roku. Zauważmy, że więcej tłuszczu, który trzeba usunąć, tym dłużej potrwa do osiągnięcia jak najlepszych wyników, ponieważ skóra ciała musi dostosować się do bardziej radykalnych zmian w kształcie.

Po interwencji liposukcja, większość pacjentów jest zadowolonych z nowego kształtu ich brzuch i przez większość czasu, czują większą pewność siebie. Mimo zabiegu liposukcji nie może zmienić jakość skóry lub mięśni, i nie może zastąpić regularne uprawianie sportu i ćwiczeń i zdrowej diety systemu, na ogół swoje talii zawsze się szczuplejsza niż byłoby gdybyś nie miał liposukcji.

Aby dowiedzieć się więcej o interwencję liposukcji.

Niektóre pacjenta mogą wystąpić minimalne zasinienie, ale zabiegu liposukcji się jest całkowicie bezbolesne. Siniaki będzie znika w kilka dni, a większość ludzi będzie przywrócenie normalnej działalności w ciągu jednego dnia. Również łagodny ból może być zwolniony z ponad licznik leki przeciwbólowe.
Wkrótce po zabiegu liposukcji, obszar poddany będzie wyglądać bardziej zwarty, kompaktowy i mniejszy. W ciągu najbliższych 7-8 tygodni, powierzchni skóry i otaczających zabiegu, będzie przebudować i dostosować do aspektu ciała. Przebudowy obszaru operacji, jest procesem stopniowym, które dadzą najlepsze wyniki są widoczne po dwóch miesiącach

Jak rozpocząć liposukcji?

W większości przypadków przed zabiegu liposukcji, chirurg znak dokładne obszary powierzchni ciała, w którym tłuszcz powinien być usunięty. Jeśli nie będzie w znieczuleniu ogólnym, pacjent może mieć działanie uspokajające na relaks.

Podczas zabiegu liposukcji, chirurg wykonuje małe nacięcie w skórze, a następnie wstawia cienką rurkę zwaną kaniulą do tłuszczowych terenu, kaniuli jest używany do rozbijania złogów tłuszczu w organizmie i rzeźbić obszarze nowym pożądany proporcjach.
Po tym niechcianego tłuszczu w okolicy, jest usuwany z organizmu, z potężnym próżni, a więc pozostawiając skórę, mięśnie, nerwy, i wszystkie naczynia krwionośne nienaruszone.

Jak długo działania podjąć, a co z wyników interwencji liposukcja ostatnio?

Średnio interwencji liposukcja trwa od jednego do dwóch godzin obszarów poddanych. Ale jeśli pozostałe zabiegi wykonywane są równocześnie, całkowity czas spędzony w pokoju operacja może być znacznie dłuższy.

Zwykle nie będzie dążył do odzyskania wagi w dziedzinie liposukcja, ponieważ część komórek tłuszczowych są usuwane na stałe przez interwencję, więc ważne jest jednak powiedzieć, że liposukcja nie gwarantuję Ci, że nie będzie tkanki tłuszczowej depozytów lub dodatkowy ciężar, w innych częściach ciała.
Ale ponieważ komórki tłuszczowe zostały usunięte z witryny obszaru, ale nie ze wszystkich obszarów surround, przyrost masy ciała może kiedyś pojawić się nierówna. Dla wielu innych powodów, to jest potrzebne do utrzymania masy ciała i kontur z ćwiczeń i odpowiedniej diety zdrowe.

Tak więc, usuwanie tłuszczu jest pół-stałe, bo jeśli pacjent wadze ponownie, tłuszcz powróci we wszystkich dziedzinach, leczonych i nieleczonych z liposukcji, pomimo tego, co chirurga i lekarzy mówi, nie ma leczenia operacyjnego, które może trwale usunąć wszystkie komórki tłuszczowe.
Zawsze należy pamiętać, że najlepszym sposobem, aby uzyskać trwałe usuwanie tłuszczu, jest do obejrzenia i utrzymania zdrowej diety, kontynuować ćwiczenia i praktyki sportu.

Ile rodzaj liposukcji może pacjent ma?

Istnieją dwa podstawowe sposoby stosowane w liposukcja: tumescent i ultradźwiękowych. Obie techniki są wykonywane z rdzeniem chirurgiczne elementów, więc nawet jeśli USG jest zatrudniony, to będzie po liposukcji tumescent.

Liposukcja tumescent techniki.

Zmniejszenie piersi nosi również nazwę standard liposukcja, odsysanie tłuszczu. również kilka nazwisk zatrudnionych w celu opisania operacji: liposukcja, rzeźbienia tkanki tłuszczowej lub liposculption i ssania pomocą liposukcja.

Tumescent techniki oznacza stosowanie nawilżania rozwiązanie, które jest wszczepiona w obszar tłuszczu, przed tłuszcz jest usuwany z organizmu za pomocą liposukcji. Rozwiązanie zawiera zwilżania soli i innych produktów, w celu zminimalizowania utraty krwi, a także zawierać znieczuleniu miejscowym.

Liposukcja ultradźwiękowa odbywa się napełnianie tłuszczu tumescent płynów, aby tłuszcz sztywne, ale tkanki tłuszczowej nie jest zasysane jeszcze, ale tylko z płynnego energii o wysokiej częstotliwości ultradźwiękowej, które dają długi, cienki pręt, który emituje fale ultradźwiękowe, pręt wprowadza się przez małe nacięcie, w obszar tłuszczu, a następnie, tłuszcz jest zasysane na zewnątrz.

technika liposukcji brzucha.

Jeśli dana osoba już dobry abs, ale skarżą się nadmiaru tłuszczu pod skórą, więc może trzeba rzeźbić na całym obszarze, aby wydobyć wewnętrzne six-pack. Skonsultuj się z lekarzem weterynarii z tworzywa sztucznego, aby dowiedzieć się więcej, ale możemy powiedzieć, że w trakcie konsultacji, chirurg powiedzieć o zmianach, które chcesz mieć i zrobić swój wygląd wyglądać lepiej.
Chirurg wyjaśni, że masz kilka opcji dostępnych dla wyglądają lepiej, o zabiegu liposukcji się, będzie on wyjaśnić, ryzyka i ograniczenia, a także koszty.

Konsultacje liposukcja zawsze zaczynają się od pełnego badania ciała, w celu oceny swojego waga, także skóry i mięśni, i ogólnym modelem dystrybucji złogi tłuszczu na całym ciele. Chirurg będzie również wykonanie pełnej historii medycznej stylu życia, w tym program diety, sport i trening, i historii wagi.
Należy poinformować go o jakieś leki, które aktualnie przyjmuje. Zawsze należy zapytać lekarza, na wszystkie pytania, co musisz wiedzieć o zabiegu liposukcji, można także zobaczyć zdjęcia i informacje z ostatnich interwencji liposukcja, przed i po leczeniu. Także chudego wszystko o ryzyko i korzyści leczenia liposukcji.

Jakie są koszty zabiegu liposukcji.

koszt Liposukcja to jedna z rzeczy, które pytają o pacjenta podczas wyszukiwania zabiegu liposukcji. Trudno jest podać dokładną cenę, ponieważ koszty różnią się w poszczególnych lekarza do drugiego. Miejsce, w którym operacja zostanie wykonana, ma własne koszty. Ostateczna cena liposukcja, zależeć będzie także od tego, która część ciała operacji wola. Średnio usuwanie złogów tłuszczu z piersi, powinny kosztować więcej niż usuwanie tłuszczu z bioder.
Liposukcja ostateczny koszt jest także określana przez ile cellulit, ciało osoba. Jest wiele innych aspektów, które wpływają na ceny liposukcji, jak koszty naliczane przez personel medyczny i placówki, w której operacja zostanie wykonana.
Wiele innych opłat, w tym koszty operacyjne pokój, znieczulenie, badań laboratoryjnych krwi i wiele innych wydatków różne.

Ceny zabiegu liposukcji nigdy nie są tanie i mogą kosztować tysiące dolarów, znalezienie plan finansowania jest często niezbędne. Zdarza się, że tanie liposukcji można znaleźć w niektórych specjalnych okazji, ale większość zabiegów liposukcji, kosztuje dużo pieniędzy, i nie są wcale tanie.
Przypadki, w których interwencja liposukcji są wysokie, zdarzają się w przypadku, gdy zabiegu liposukcji jest wykonywany przez kompetentnego i doświadczonego chirurga plastycznego, a wykonywane w dobrze wyposażone centrum medyczne. Większość czasu, renomowanych lekarzy będzie oferować swoje pacjenta kilku cen i chirurgicznego opcji.
Zabiegu liposukcji, że będzie kosztować więcej, to te, które korzystają z najnowszych technologii. Zmniejszenie piersi i liposukcji laserowej również zazwyczaj kosztuje więcej, i są dostępne zarówno w nowoczesne, dobrze wyposażone centra medyczne, więc pobierają wyższe opłaty.

chirurgia Liposukcja zawsze wymaga szczególnej uwagi i planowania, ponieważ chirurg musi usunąć tłuszcz i wyrzeźbić profesjonalnie, jednego lub kilku obszarów ciała pacjenta. Pacjent musi jednak plan na wszystkie koszty, należy pamiętać, że można dodać do ogromnej ilości pieniędzy. Zwłaszcza, jeśli pacjent podjąć decyzję o usunięciu tłuszczu z kilku części jego ciała.
Większość lekarzy liposukcja, zazwyczaj oferują swoim pacjentom planach finansowania. Pacjent nawet wziąć pożyczkę na opłacenie zabiegu liposukcji, ale to, co zawsze klient decyduje, musi on zapoznać się z warunków finansowania starannie, w niektórych przypadkach stopa procentowa, którą będzie musiał zapłacić bardzo wysokie. Liposukcja koszty mogą różnić się cały czas, z wyższych do niższych cen, porady nie wybrał najniższą cenę, można znaleźć online bardzo niskich cenach do zabiegu liposukcji.

Pacjent powinien dokładnie zrobić swoje badania, ponieważ, jak tylko jedno ciało, a znalezienie wykwalifikowanego chirurga przystępne ceny zabiegu liposukcji jest ważnym czynnikiem udanej operacji chirurgicznej wykonywane przez liposukcji. TAGS

leczenia zabiegu liposukcji, interwencją chirurgiczną liposukcję, uparty tłuszcz depozytów, metody usuwania tłuszczu, usuwania nadmiaru nagromadzonego tłuszczu, usuwa złogi tłuszczu, leczenia uparty tłuszcz kieszenie, laser do rozpuszczenia tłuszczu, zlokalizowane złogi tłuszczu, liposukcji leczeniu otyłości , zabiegów chirurgii plastycznej, odkurzacze procedury złogów tłuszczu, począwszy od systemu żywienia, zdrowej żywności i ćwiczenia, zabiegi kosmetyczne liposukcja, odsysanie tłuszczu konsultacji z lekarzem, leczenie liposukcji, liposukcja pacjenta, liposukcja brzucha, lekarz chirurg z tworzywa sztucznego certyfikowanych,