Ne liposuction ameliyatı tedavi maliyetleri ve riskleri böyle?

Liposuction vücut bölgelerinden yağ cepleri kaldırır tedaviye verilen isimdir. Çünkü vücut yağ dağılımı genetik kaynak tarafından belirlenir. bir diyet rejim ve egzersiz planı başlayarak vücut yağ düzeylerini azaltabilir ama, inatçı bölgelerde sağlıklı gıda ve egzersiz rağmen, hala o olur.Liposuction yağ çıkarılması için yapılan en popüler kozmetik yöntemlerinden biridir.
Liposuction bir dünyada, birçok insan için popüler, hangi tarafından inatçı yağ birikimi ile karın, uyluk, göğüs ve sırt gibi vücutlarının bazı bölgelerinde, kaldırılır büyülü süreç olmasıdır. Lazer liposuction yağ kullanan lazer teknolojisi kaldırmak için en son yöntemdir.
Yöntemi ve vücudun yağ çözmek için lazer kullanımı daha sonra çevredeki cilt sıkın oluşur. Prosedür ve hızla yapılan bir genel anestezi kullanımını gerektirmez.

Liposuction bunlar diyet ve egzersiz tek başına kaldırmak mümkün değildir yağlı alanları olan insanlar ile iyi çalışır.
liposuction obezite tedavisinde bir çare olmadığının farkında olun, yine de bu, obezite cerrahisi sonrası pound büyük miktarlarda kaybetmiş hastaların çok yardımcı olabilir ve liposuction ile uzaklaştırılabilir yağ ve deri sarkma miktarda olması muhtemeldir.

liposuction ameliyatı müdahale hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ayrıca lipoplasty, liposuction Slims olarak bilinen ve vücut yeniden şekillendirme, vücudun belirli bölgelerine, aynı zamanda kişisel bir özeleştiri geliştirerek en iyi kontür ve oran, ve son olarak da vücudun iyileştirilmesi, aşırı yağ birikimi kaldırarak tedavi edilebilir.

Ama fitness makul bir düzeyde veren sağlık hizmetlerinin varlığı bile, bazı insanlar orantısız kontür vücutta bazı yerlerinde lokalize yağ birikimi nedeniyle sahip bir gövde ile kendilerini bulabilirsiniz. Bazı durumlarda bu kilo kontrolü ya da spor bir eksikliği değil, aile genetik kökenli bağlı olmasıdır.

Yine de, liposuction ameliyatı geri vb bazı insanlar ile yüz, göğüs, kollar, bel dahil olmak üzere vücudun çeşitli yerlerinde, inatçı yağ cepleri tedavisi için bir yöntem olabilir, liposuction müdahale, ancak tek başına yapılabilir, diğer durumlarda da birleştirilir gibi plastik cerrahi prosedürleri: facelift, meme hacim küçültme ve karın germe.
zaman liposuction işlemi çoğu günübirlik cerrahi olarak yapılabilir, ancak cerrahların tercih ettiği bir-iki gün boyunca hastanede hasta kalır.

Hangi durumlarda liposuction ameliyat olduğunu:

Genellikle liposuction cerrahi ve obezite tedavisinde değil, aynı zamanda düzenli egzersiz ve iyi beslenme alışkanlıkları yerini olamaz. yağ inatçı alanlarından şikayet ve pratik spor ve egzersiz düzenli olarak bu işlem için en iyi aday olan insanlar. Insanlar da liposuction deri altında yağ birikimi Vacuums cerrahi bir prosedür olduğunu bilmeli.

Bu makalede prosedür ve mevcut tekniklerin bazıları açıklanmıştır. tıbbi bakım için bir yedek olarak bu makale kullanmayın. danışmak ve yasal hekim ya da olabilecek herhangi bir tıbbi sorulara ilişkin diğer her türlü sağlık hizmeti sağlayıcınıza danışın.

Liposuction, nasıl bir doktor ile bir istişare başlatmak için?

İlk görüşmede, doktor, böylece ne beklentileriniz nelerdir ayrıntılı olarak anlatmak çok olmak istiyorum ne özgü soracaktır, doktorunuz bu sayede, kendi isteklerine anlar tam olmalı, o karar vermek mümkün olacak Hedeflerinizi gerçekçi.
Doktorunuz ayrıca, genel ağırlık değerlendirecek düşünün, sizin cilt ve kas tonusu, ve tabii ki yağ mevduat kaldırmak için istihdam edilecek hangi teknikleri belirlemek için vücut üzerinde yağ birikimi, tam dağılımı, doktor, karar vermek zorunda olduğu kesiler yapılacaktır ve ne elde edilebilir sonuçlar vardır.
Her şey aynı zamanda, sizin cilt tipi, kalınlığı ve doku ile başlayan cinsiyet ve yaş muayene tabi olacak ve o bir sigara içiyorsanız ve önceden varolan güneş hasarı olup olmadığını, soracak, tüm bu faktörlerin etkisi olacak Sonuç.

Hangi kişi liposuction tedavi için iyi bir aday vardır?

Liposuction tedavisi, diyet ve egzersiz ile tedavi edilemez zahmetli, lokalize yağ birikimi olan kişiler için en iyisidir. Liposuction sağlıklı kişiler ve yağ ile değil varlık kilolu için de, aktif bir yaşam tarzına sahip olmalı ve vücut üzerinde yağ cepleri var, onlar sadece düzenli diyet ve egzersiz ile kurtulmak mümkün olamaz.

en karın liposuction yaygın olanlarından biri kalıcı karından yağ mevduat çoğu, kaldırmak tarafından vücuda yeniden şekillendirmek için kullanılan bir tekniktir. için ortalama eğilim ve kalıtsal olabilir, karın bölgesinde yağ birikimine, bu tür yağ sık sık, özellikle diyet ve egzersiz dayanıklıdır.

cesareti çoğu zaman haline Birçok hasta, düz bir karın görmeden kayıp istenmeyen kilo sahip de tedavi takip etmek. vücudun ortalama oran bazen dengesiz veya benzer durumlarda olabileceği için, vücudun karın bölgesinde, aynı zamanda yağ dokusu alanları muhafaza olabilir.
Tüm bu durumlarda, liposuction çoğu zaman başarılı bir düz karın ve daha ince, vücudun dengeli şekil almak için, aşırı yağ kırpabilir. Her zaman doğru bilgi almak için doktorunuza danışın, kilo, diyet ve egzersiz çok dikkatli bir öykü liposuction ile iyi sonuç almak için önemli olacaktır.

Liposuction hasta onlar sadece yağ kaldırma konusunda kaygılarınız varsa, liposuction yöntemi ve tekniği, yalnız bu amaçla elde edeceği unutulmamalıdır.
Ama bir hasta, bir atletik, heykel vücut istiyorsanız ya bir kadın ya da bir bikini Harika görünüyorsun, hatta bikini olmadan daha fazla istiyorsanız, daha fazla egzersiz planı ve daha fazla diyet rejim çözümleri dahil etmek gerekebilir. Bir kişi sadece karın liposuction düşünüyor durumlarda, aşağıdaki tavsiyeleri prosedür için iyi bir fikir verecektir.
liposuction işlemi devam olabilir hakkında daha fazla tıbbi bilgi için, biz insanlar karın liposuction önceki deneyimi ile sertifikalı plastik cerrah doktorunuza danışın öneririz.

Burada doktorunuza sorabilirsiniz bazı sorular vardır.

liposuction risk ve sınırlamalar hakkında bilgi isteyin.

Liposuction yapıldı ve en sık uygulanan cerrahi işlemdir bu işlemlerin büyük çoğunluğu, ancak başarılı risk ve sınırlamalar liposuction işlemi için her zaman vardır, diğer cerrahi olduğu gibi. Bu yüzden, bazı durumlarda, liposuction ve cildinizi veya iç organlara sürtünme yanıklara neden olabilir bazen daha ciddi komplikasyonlar ortaya çıkabilir, kan pıhtılaşması, enfeksiyon, pulmoner emboli, sıvı birikmesi akciğerlerde ve aşırı dozda ilaç bulunmaktadır.
Doktor bazı faktörlerin bir kombinasyonu, ciddi komplikasyon riski ile artabilir söylüyoruz olabilir. liposuction ameliyatı So sonra bir kısım hastada, renk değişikliği skarlasma, dimpling karşılaşabilirsiniz hatta tedavi bölgesinde cilt sarkması. Ancak doktor bu sorunları düzeltmek için-up ameliyatı takip edebilirsiniz.

bu bir ameliyat olduğu için bu nedenle riskler taşır daima ama, liposuction genellikle görece küçük bir cerrahi tedavi olarak algılanan unutmayın. Tüm müşterilerine özenle bir liposuction gitmek için karar vermeden önce liposuction riskleri göz önünde bulundurmalıdır.

Ne kadar süre hastanede kalmak gerekir?

o, liposuction ameliyatı genellikle yapılabilir oldukça küçük olup olmadığını Bu doktor muayenehanesinde ya da ya da bir günübirlik cerrahi kliniğinde, vücuttan çıkarılması yağ miktarına bağlı olarak değişiklik's.
Ama yağ çok miktarda olan durumlarda kaldırılacak, ya da aynı anda birden fazla uygulanan prosedürler durumlarda, insanlar tıbbi personel kurtarma izlemek için izin için, hastanede bir gece geçirmek gerekebilir. liposuction işlemi hafif sedasyon veya lokal anestezi ve derin sedasyon ve bazen genel vücut anestezi ile lokal anestezi altında yapılabilir unutmayın.

Nasıl olacak iyileşme süresi neye benzeyecek?

liposuction operasyonu çoğu, ancak üç hafta içinde çökmek gerektiğini iyileşme sürecini hızlandırmak için, doktorunuz size en kısa sürede ışık etkinliği başlatmak için tavsiye edebilir. Çoğu kişi işini oldukça hareketsiz bir özel, bir kaç gün içinde işine dönebilir olmalıydı.
Doktorunuz ayrıca edecek tavsiye, ancak, vücudun şifa olarak, birkaç hafta olabilir, bir süre için yorucu hareketlerden kaçınmak için normalde içinde dört ila altı hafta, normal bir insan bütün normal faaliyetlerini sürdürmek için mümkün olabilir. Eğer onu artık gerekli doktorunuz tavsiye sen kadar, kolayca bez altında gizli olabilir sıkıştırma giysi, giyen devam etmek çok önemli olduğunu bilmelisiniz.

sonunda, ancak, iki ya da üç hafta içinde ameliyat gözle görülür sonuçlar dikkat etmelisiniz tüm geliri ya da etkileri belirgin olmayabilir, altı ay önce bir yıl. vücutta cilt şekli daha radikal bir değişime uyum zorunda çünkü Bildirimi daha kaldırmak gerektiğini yağ, yani, o kadar uzun, en iyi sonuçları elde etmek için alacaktır.

liposuction müdahalenin ardından, hasta çoğu onların karın yeni şekli ile mutluyuz ve çoğu zaman, daha fazla özgüven hissediyorum. liposuction ameliyatı, deri kalitesi veya kas tonusu değiştiremezsiniz rağmen düzenli spor uygulama ve egzersiz ve sağlıklı beslenme rejimi için bir yedek olamaz, genellikle bel her zaman değil liposuction olsaydı olurdu daha ince olacak.

Için liposuction müdahale hakkında daha fazla bilgi.

Bazı hasta ama, morarma minimal karşılaşabilirsiniz liposuction yöntemi kendini tamamen ağrı ücretsizdir. Morarma ve birkaç gün içinde kaybolur çoğu insan bir gün içinde normal faaliyetlerine devam edecektir. Ayrıca hafif ağrı karşı ağrı kesici ilaçlar ile üzerinde giderilebilir.
liposuction müdahale kısa bir süre sonra, tedavi edilen alan, kompakt daha sıkı ve daha küçük görünür. Önümüzdeki 7-8 hafta boyunca, cerrahi cilt ve çevresi, yeniden şekillendirmekte ve vücut yönünü ayarlamak. cerrahi alanının yeniden, iki ay sonra görülür iyi sonuç verecek bir süreç olduğunu

Nasıl olacak liposuction ameliyatı başlar?

Çoğu durumda, liposuction ameliyat öncesi, cerrah yağ kaldırılacak olan vücut bölgesinin hassas alanlarda işaretler. Eğer genel anestezi altında olacak değilse, hasta bir rahatlama için yatıştırıcı verilebilir.

liposuction ameliyatı sırasında cerrah, deride küçük bir kesi yapar ve ekler ince bir tüp, yağ alana bir kanül olarak adlandırılan bu kanül ve vücudun yağ mevduat yıkmak için kullanılan istenen yeni alan oymak için oranlar.
Bundan sonra bölgedeki istenmeyen yağ ve güçlü bir vakum ile vücuttan bu yüzden cilt, kaslar, sinirler bırakarak ve tüm damar bozulmamış.

Ne kadar işlem liposuction müdahalenin sonuçları son ne ve ne yapılabilir?

Ortalama olarak, bir liposuction müdahale tedavi alan başına iki saat, bir tane alır. Ancak diğer tedavi aynı anda yapılıp, operasyon odasında geçirdiği toplam süre daha uzun olabilir.

Normalde yağ hücrelerinin bir kısmı kalıcı müdahale tarafından kaldırıldı çünkü, liposuction bölgede ağırlık kazanması eğiliminde değildir, bu yüzden yağ elde etmeyeceğini, ancak, o liposuction size garanti etmez söylemek önemlidir vücudunuzun diğer bölgelerinde mevduat veya ekstra ağırlık.
Ancak yağ hücrelerinin alan siteden kaldırıldı beri ancak alanları çevreleyen tüm, kilo bazen düzensiz görünebilir. diğer pek çok nedenlerden dolayı, egzersiz ve doğru beslenme ile sağlıklı kilo ve vücut kontur korumak için gereklidir.

Yine hasta kilo, yağ cerrah ve doktorlar söylediklerinin tersine, ve tedavi edilen liposuction ile tedavi edilmezse tüm alanlarda, geri döneceğim, hiçbir cerrahi tedavi olmadığından Yani, yağ giderme, yarı kalıcı olan kalıcı tüm yağ hücreleri kaldırabilirsiniz.
Her zaman kalıcı bir yağ çıkarılması almak için en iyi yol, izlemek ve sağlıklı bir diyet tutmaya devam egzersiz ve bazı spor uygulamadır, unutmayın.

Ne liposuction birçok türü bir hasta olabilir?

şişen ve ultrasonik: liposuction kullanılan iki temel yolu vardır. Her iki teknik ultrason istihdam öyle olsa bile, bu şişen liposuction tarafından takip edilecektir, çekirdek cerrahi elemanları ile yapılmaktadır.

Şişen liposuction tekniği.

Şişen liposuction da standart liposuction, liposuction adlandırılmıştır. lipoplasty, liposculpture veya liposculption ve emme destekli lipoplasty: ayrıca çeşitli isimler işlemi tanımlamak için kullanılır.

yağ liposuction yoluyla vücuttan çıkartılır önce şişen tekniği, yağ alanının dâhil bir ıslatma çözüm kullanılması anlamına gelmektedir. Islatma çözüm, herhangi bir kan kaybı en aza indirmek ve aynı zamanda bir lokal anestezik içeren, tuzlu ve diğer ürünleri içerir.

Ultrasonik liposuction, ama yağ sert yapmak şişen sıvı yağ doldurma yapılır vücut yağ henüz Emilen değil, ama sadece ultrasonik dalgalar yayan bir uzun ince bir çubuk vermek yüksek frekanslı ultrasonik enerji ile sıvılaştırılmış, çubuk olan yağ alan ve daha sonra içine, küçük bir kesiden yerleştirilir, yağ dışarı Emilen olduğunu.

Karın liposuction tekniği.

bir kişi zaten iyi abs varsa ancak deri altında aşırı yağ şikayet, bu yüzden iç six-pack ortaya çıkarmak için tüm alan heykel gerekebilir. Danışmak plastik cerrah doktor daha fazla bilgi edinmek için, ama biz bir konsültasyon sırasında, doktorunuz, size sahibi olmak isteyen değişiklikler hakkında size anlatacağım, bu daha iyi bir görünüm görünmesi için söyleyebilirim.
Cerrah size liposuction işlemi kendisi, o, onun risk ve sınırlamalar ve aynı zamanda maliyetleri açıklayacağım hakkında, çeşitli seçenekler daha iyi bakmak için geçerli olduğunu açıklayacaktır.

Liposuction konsültasyon, her zaman genel ağırlık, aynı zamanda cilt ve kas tonu ve vücut üzerinde yağ mevduat dağılımı genel özelliklerini değerlendirmek için, vücudunuzun tam bir muayene ile başlar. Cerrah ayrıca diyet programı, spor ve egzersiz performansı ve ağırlığı tarih de dahil olmak üzere yaşam yolu tam bir tıbbi öykü, seslendirecek.
Eğer şu anda alıyor herhangi bir ilaç hakkında ona söylemelidir. Her zaman doktorunuza danışın emin olun, bütün soruları ve ayrıca liposuction yöntemi hakkında bilmek size ihtiyacınız olabilecek tedavi öncesi ve sonrası, son liposuction müdahale ile ilgili fotoğrafları görebilirsiniz. riskler hakkında da yalın herşey ve liposuction tedavisinin yararları.

Ne liposuction ameliyatı maliyeti vardır.

Liposuction maliyeti hasta hakkında liposuction ameliyatı için ararken istediği bir şey vardır. Bunun maliyeti başka bir cerrah farklılık nedeniyle kesin bir fiyat vermek çok zor. hangi ameliyat yapılacak yer, kendi maliyet's var. liposuction nihai fiyat, ayrıca ameliyat yapılacak vücudun hangi bölümünün bağlıdır. memeden yağ mevduat çıkarmadan ortalama olarak, kalça yağları kaldırarak daha pahalı olmalı.
Liposuction nihai maliyet de, kişinin vücut ne kadar selülit tarafından belirlenir. tıbbi personel ve tesis, hangi ameliyat yapılacak tarafından tahsil maliyet gibi, liposuction fiyatları etkileyen diğer birçok yönleri vardır.
ameliyathane masrafları, anestezi, laboratuar kan testleri ve daha pek çok çeşitli masraflar dahil olmak üzere birçok diğer ücretler.

liposuction ameliyatı için fiyatları ve asla ucuz ve genellikle gerekli olan finansman planı bulma, binlerce dolara mal olabilir. Bazen, ucuz liposuction ameliyatı, ama özel bir durum olarak bulunabilir en liposuction ameliyatları, çok para maliyet ve hiç de ucuz değildir.
liposuction ameliyatı, yetenekli ve deneyimli bir plastik cerrah tarafından yapılırsa ve iyi donanımlı bir tıp merkezinde yapılan liposuction müdahale yüksek Kılıfları, durumunda olur. Çoğu zaman, saygın cerrah onların hasta birkaç fiyatları ve cerrahi seçenekler sunacak.
Daha fazla mal olacak liposuction işlemi, en son teknolojiyi kullanıyoruz olanlardır. Şişen liposuction ve lazer liposuction da genellikle daha fazla maliyeti, hem de çok daha yüksek ücret, modern ve donanımlı sağlık merkezleri mevcuttur.

cerrahın kaldırmak zorunda çünkü Liposuction ameliyatı her zaman dikkat ve planlama gerektirir yağ ve heykeltraşlık profesyonel bir veya hastanın vücudunun çeşitli alanlarda. Hasta ancak, tüm masrafları için plan gereken para çok büyük miktarda ekleyebilirsiniz unutmayın. Özellikle hastanın vücudunun çeşitli yerlerinden yağ çıkarmak için karar verirseniz.
En çok liposuction cerrahlar, genellikle hasta finansman planları sunuyoruz. Hasta bile, ancak liposuction ameliyatı ödemek için kredi almaya hiç bir müşteri karar ne, o bazı durumlarda o ödemek zorunda olan faiz oranı çok yüksek, dikkatle finansman koşulları okumak için emin olmalısınız. Liposuction maliyeti daha düşük fiyatlarla daha yüksek kadar, her zaman değişebilir, bir tavsiye yapmak değil ucuz fiyat için seçti, insanlar liposuction ameliyatı için çevrimiçi çok düşük fiyatlarla bulabilirsiniz.

Bir hasta iyice nedeniyle yaptığı araştırma yapmak gerekir, o sadece bir bedene sahip makul liposuction ameliyatı fiyatlarla nitelikli bir cerrah bulmak liposuction tarafından yapılan başarılı bir cerrahi operasyon için önemli bir faktördür.

TAGS

liposuction ameliyatı tedavisi, liposuction cerrahi müdahale, inatçı yağ birikimi, aşırı yağ birikimi kaldırarak, yağ çıkarma yöntemi, obezite tedavisinde, yağ, lokalize yağ mevduat çözmek için lazer, liposuction ameliyatı inatçı yağ cepleri tedavisi, yağ cepleri kaldırır , plastik cerrahi işlemler, işlem Vacuums yağ birikimi, bir diyet rejim, sağlıklı beslenme ve egzersiz, liposuction kozmetik işlemler, liposuction danışma bir doktor, liposuction tedavisi, liposuction hasta, karın liposuction, sertifikalı plastik cerrah doktor, ile başlayan