כיצד לבחור יעיל באנרגיה מכשירי מטבח, כדי לחסוך הרבה כסף על חשבונות החשמל והאנרגיה.

בפעם הבאה להחליף מכשירים בבית במטבח שלך, הקפד לשקול דירוג האנרגיה שלה. מכשירים חדשים ומשופרים שימוש בפחות חשמל מאשר דגמים ישנים. נסו לחסוך באנרגיה על ידי שימוש במכשירים הקיימים שלך יותר בחוכמה באמצעות השקעה במכשירים אנרגיה מודרני ויעיל.


חיסכון באנרגיה פירושו יותר כסף בכיס, אבל היא גם יוזמת חכם שאנחנו יכולים לבצע כדי לחסוך הרבה כסף על חשבון החשמל שלנו. מצא כמה עצות מכשירי חשמל חסכוניים באנרגיה כדי להפחית את עלויות האנרגיה תוך שהם נהנים מכשירי מטבח שלך.

איך להתחיל בבחירת הטוב אנרגיה נמוכה מכשירי מטבח?

הדבר הראשון שכדאי להביא בחשבון כאשר מחליטים לקנות או להחליף את הישן באנרגיה שלך מכשיר מטבח היא להפוך את הערכה של גורם three הכלכלי: את מחיר הרכישה הראשוני, כמה זמן תצטרך לתקן, ועלות תחזוקה ואנרגיה.
הערכות אלו חשוב מאוד להתחיל טוב, שיפוץ המטבח שלך שלך; ציוד שימוש בפחות חשמל, מאפשרים לך לחסוך כסף על חשבונות החשמל.

כיצד לבחור את המכשיר מטבח זה צורכת פחות אנרגיה?

התחל בחירת מקררים חסכוניים באנרגיה, כי בדרך כלל הם צורכים כוח חשמל ביותר.
עם זאת, ניתן לבדוק את התווית חיסכון באנרגיה על המכשיר, בדרך כלל, הם חייבים להשתמש באנרגיה 20 אחוזים פחות מאשר מכשיר אחר ללא התווית חיסכון באנרגיה או לוגו, גם לב ידנית מקררים להפשיר הם במקרים מסוימים יותר אנרגיה יעילה יותר מאשר להפשיר אוטומטי מקררים.
על ידי בחירה זו תוכלו לחסוך כסף על חשבון החשמל שלכם.

כדי לחסוך כסף אני צריך לקנות או להחליף מכשיר המטבח הישן שלי?

החלפת המכשירים הישנים שלכם במטבח, או רכישה חדשה של אחד הוא הפתרון המושלם עבור אנשים כדי לחסוך באנרגיה ולקבל חשבונות חשמל נמוכים יותר.
מכשירי מטבח יעיל ביותר הם דגמים עם אביזרים פחות, רבים מהם להשתמש בכמויות גדולות של חשמל, למשל, אוטומטית להפשיר בחום להשתמש באפשרות להאיץ הפשרת הקרח וזה נותן היעילות הכוללת נמוכה יותר.
מכשירי היעילה ביותר תהיה אנרגיה נמוכה מכשירי מטבח, עם תווית חיסכון באנרגיה או לוגו.

בפעם הבאה שאתה קונה או להחליף מכשירי חשמל בבית במטבח שלך, שקול לבחור את המודל הנכון, אתה יכול להיות משלמים את המחיר עם חשבונות חשמל גבוהים יותר אנרגיה. אנרגיה נמוכה מכשירי מטבח הם הפתרון הנכון עבור הכוכב הירוק מחר.

ניצול יעיל של מכשירי מטבח פירושו גם שוקל את המכשיר הנכון לכל משימה, פשוט מאשר רכישת אנרגיה נמוכה מכשירי חשמל ישירות מתוך קטלוג, אלא גם אמצעי באמצעות המכשיר הנכון לתפקיד בכל פעם.

חישבו לרגע את הבית מדי יום במטבח המשימה של הכנת ארוחת ערב, כמו טלה עם פטריות או הודו עם תפוחי אדמה, או אפילו דג בתנור עם ארנב, אשר דורש כמות גדולה של חשמל כדי לחמם על הכיריים, במיוחד אם אתה הבישול כל המשפחה, אתה יכול לנסות במקום יד אחת במרחק מטרים ספורים מן מבער לשים לב שלא כל החום הוא מכוון אל הארוחה. ההחלטה הבאה במקרה הזה היא לנסות לחסוך קצת אנרגיה, על ידי רכישת מכשיר אנרגיה נמוכה המטבח.

איזה לצרוך אנרגיה פוטנציאלית פחות מבער תנור ישן למעלה, כמובן שזה עדיין דורשים את מלוא האנרגיה בשימוש על ידי דגמים אחרים, בכל זאת זה יכול להיות בדרך כלשהי יותר הוא הצורך, בהתאם לגודל של כל דגם.
הבחירה הטובה ביותר היא להשתמש במכשיר אנרגיה נמוכה המטבח תוכנן במיוחד כדי לצרוך או שימוש בפחות חשמל, וכך חיסכון באנרגיה מקבל יותר כסף בכיס.

שימוש יעיל באנרגיה מכשירי מטבח היא הפתרון הטוב ביותר לפתרון בעיות היום יום שלנו במטבח לצרכים בבית הבישול, ולכן מימוש כמות משמעותית של הכלכלה צריכת החשמל האישית שלנו.

אגב זו אנו יכולים להעריך את המאמצים שנעשו על ידי כמה ממשלות שהתפתחו יוזמות מטר חכם כדי לעודד את הצרכנים הממוצע משתמש בפחות חשמל כדי להשתמש בו בצורה חכמה, כמו כשהביקוש נמוך.

עם זאת עבור הצרכן הפשוט, זה לעתים קרובות אתגר לארגן מחדש את זמן הבישול לזמן זול של יום ואפילו יותר קשה למצוא טיפים כדי למזער את ההשפעות של הזמן של חשמל במחירים להשתמש גבוהה.
כדי לחסוך כסף על חשבונות החשמל, אתה צריך להבין מונחים חדשים כגון מטר חכם, זמן של שיעורי להשתמש טוב יותר על ידי להסתכל במקביל להחלפת ציוד מטבח ישנים שאינם תואמים אנרגיה נמוכה מכשירי תווית המטבח.

כיצד לבחור מכשיר באנרגיה בבית.

כאשר אתה הולך לקנות כמה מכשירי מטבח חדש, אתה על תקציב קטן. אתם עשויים לחשוב כי הטוב ביותר הוא לקנות את אלו עם מחיר המכירה הנמוך ביותר, נכון?
לא בהכרח, כי אם אתה בוחר את הציוד במחיר הנמוך ביותר במטבח, אתה עלול בסופו של דבר ההוצאות יותר כסף מאשר אם תבחר אחד יקר יותר.
הסיבה לכך היא, כי העלות של בחירת מכשיר מטבח יש שלושה שלבים: את מחיר הרכישה, עלויות תחזוקה השילומים, ועלות חשבון החשמל.

כדי לחשב בדיוק כמה אתה מבלה על פני מספר שנים, אתה צריך לחשב את כל העלויות הללו. תוכלו למצוא את מכשיר מטבח עם מחיר הרכישה הנמוך ביותר, אינה בהכרח זו עולה לפחות כדי לשמור.

מסיבה זו, ומסיבות רבות אחרות, כמה מכשירי מטבח עשויים גם תכונה לוגו מיוחד אנרגיה נמוכה, אשר עולה כי הציוד הוא כוח אנרגיה באופן משמעותי יעיל יותר וחיסכון, מאשר הדגמים האחרים.

אנרגיה נמוכה מכשיר מטבח כלומר, זה עולה פחות חשמל כדי לפעול, ואת התחתון חשבונות חשמל. כמו כן, שימוש בפחות חשמל הוא טוב לסביבה, מדי; זה להפחתת זיהום האוויר לסייע בהגנה על משאבי הטבע.

כ -20 בסך הכל החשבון שלך אנרגיה חשמל בכל שנה, מגיע באמצעות כמה מכשירים ביתיים כמו מטבח, תנור מקררים ומדיחי כלים.

בין אם אתם מחפשים כמה דרכים קלה וזולה כדי לחסוך באנרגיה, אתה צריך לשפר את יעילות האנרגיה של הבית שלך, להשתמש בפחות חשמל, כך שתוכל כסף, לעזור לסביבה, ולשפר את הנוחות המשפחה שלך.

כאשר מחפשים לקנות או להחליף את המטבח בבית שלך מכשירי חשמל, לוודא שזה יש תווית אנרגיה נמוכה, כי תווית אנרגיה מדריך על כל מכשירי חשמל חסכוניים באנרגיה, אשר תספק הבית שלך עם צריכת חשמל נמוכה השנתי.
כדי לחסוך כסף על חשבונות החשמל ולצמצם את העלות של כל מכשיר, אתה יכול להחליף חלק בבית במטבח שלך מכשירי חשמל, תוכנית חישוב קטן יעזור לך, כי אתה יכול לקבוע אילו היא האנרגיה היעילה ביותר עבורך.
במקרה של ספק, אתה יכול גם פשוט לחפש יועץ, מחברה מתמחה, אשר לסייע לצרכנים לבחור יעיל באנרגיה מכשירי מטבח כי לחסוך כסף ולצמצם זיהום אוויר.
שים לב חיסכון באנרגיה פירושו יותר כסף בכיס.

אתה יכול להבין יותר על היעילות האנרגטית של מכשיר כלשהו במטבח אתם חושבים לקנות או להחליף, באמצעות חיפוש באינטרנט, או על ידי ייעוץ מדריך יועצים אנרגיה.

נניח שיש לך לחפש בשוק להחלפת הבית שלך כולו מכשירי מטבח, תוכלו למצוא דגמים שונים של, מי שופכין התנור, מקררים וכו '
אבל אפילו עם קיבולת זהה, ציוד יכולים להשתנות באופן דרמטי את כמות החשמל שהם צורכים. לדוגמה אחת, צריכת החשמל השנתית משתנה הרבה מעבר מודלים מצריכת נמוך גבוהה יותר הכפול לפעמים.
בהתבסס על הממוצע הבינלאומי חשמל למטבח מחירי מכשירי הצריכה, העלות השנתית להפעלת כל ציוד המטבח יכול להשתנות הרבה, תלוי איזה דגם אתה קונה.

אבל גם כמות קטנה של כסף לשלם חשבון החשמל, יכול לעשות הבדל גדול בעלויות התפעול השנתי, ואתם אולי לא נשמע הרבה, אבל תמיד לזכור כי תוכל ליהנות מכל אלה החיסכון בכסף, על חייו של הציוד, כל עוד אתה יכול לשלם כל תוספת של כסף מחיר הרכישה פעם אחת בלבד. כמו למסקנה, אפשר לחסוך כסף על ידי רכישת מכשירי מטבח יקרים יותר, אבל יותר באנרגיה מודל, על מנת לחסוך כסף על חשבונות החשמל.

תגיות.

אנרגיה נמוכה מכשירי מטבח, יעיל באנרגיה מכשירי מטבח, מכשירי חשמל חסכוניים באנרגיה, שימוש בפחות חשמל מדיח כלים, מקרר שימוש בפחות חשמל, להחליף מכשירי חשמל במטבח, להחליף מכשירי חשמל לבית, להחליף מכשירי מטבח, להחליף מכשירי חשמל מדיח או מקרר, מדיח כלים להחליף מכשירי חשמל, מכשירי להחליף מקרר, אנרגיה נמוכה מכשירי מטבח או מדיח כלים, מקרר, אנרגיה נמוכה מכשירי מטבח מדיח כלים, אנרגיה נמוכה מכשירי מקרר מטבח, לקנות או להחליף מכשירי חשמל במטבח, שקול דירוג אנרגיה, אנרגיה נמוכה לוגו המותג, הלוגו יעיל תווית אנרגיה, לחסוך בחשמל כסף שטרות, מכשירי מטבח אנרגיה דירוג, דירוג אנרגיה נמוכה, מכשירי מטבח דירוג אנרגיה, אנרגיה דירוג הלוגו, לחסוך כסף על דירוג אנרגיה,