Enerji, elektrik faturalarını nasıl para tasarrufu, enerji tasarruflu mutfak aletleri seçmek için.

Bir dahaki sefere, mutfak ev aletleri yerine kendi enerji derecelendirmesi düşünün emin olun. Yeni ve gelişmiş aletleri, eski modellere göre daha az elektrik kullanın. Mevcut aletleri kullanarak daha akıllıca ve modern enerji tasarruflu cihazlar yatırım yaparak enerji tasarrufu için deneyin.


Enerji tasarrufu, daha fazla para cebinizde anlamına gelir, ama aynı zamanda, elektrik faturası çok para kaydetmek için takip edebilirsiniz akıllıca bir girişimidir. Enerji tasarruflu aletleri, mutfak aletleri tadını çıkarırken, enerji maliyetlerini azaltmak için birkaç ipuçlarını bulun.

En düşük enerjili mutfak aletleri tercih nasıl başlanır?

Eski enerji tasarruflu mutfak aletleri satın almak veya değiştirmek için karar verirken göz önünde bulundurulması gereken ilk şey, üç ekonomik faktör bir tahmin yapmak için: onarmak zorunda kaç zaman ilk satın alma fiyatı, bakım ve enerji maliyeti.
Bu tahminler iyi başlamak için çok önemlidir, mutfak remodeling, daha az elektrik kullanan bir donanım, elektrik faturalarında tasarruf sağlar.

Daha az enerji tüketir bulunuyor mutfak aletleri nasıl seçilir?

Genellikle en fazla elektrik enerjisi tüketen, çünkü enerji tasarruflu buzdolabı seçerek başlayın.
Ancak, cihazın enerji tasarrufu etiket için kontrol edebilirsiniz normalde etiket veya logosu enerji tasarrufu olmadan diğer cihaz oranla yüzde 20 daha az enerji kullanmak gerekir; ayrıca manuel defrost buzdolabı, otomatik defrost göre daha fazla enerji verimliliği bazı durumlarda olduğunu fark buzdolapları.
Bu seçim, elektrik faturası paradan tasarruf edersiniz.

Para kazanmak için benim eski mutfak aletleri satın almak veya değiştirmeniz gerekir?

Eski mutfak aletleri değiştirilmesi ya da yeni bir satın alma, enerji tasarrufu ve daha düşük elektrik faturaları almak için mükemmel bir çözümdür.
En verimli mutfak aletleri daha az aksesuar modelleri vardır; birçoğu aşırı miktarda elektrik kullanan, örneğin, otomatik defrost seçeneği kullanmak ısı defrost buz ve bu genel olarak daha az verim verir hızlandırmak için.
En verimli cihazlar, enerji tasarrufu etiket veya logosu ile, düşük enerjili mutfak aletleri olacaktır.

Bir dahaki sefere, mutfak ev aletleri satın almak veya değiştirmek doğru modeli seçerek düşünün; yüksek enerji elektrik faturaları bedelini ödüyor olabilir. Düşük enerjili mutfak aletleri yarın yeşil gezegen için uygun bir çözümdür.

Mutfak aletleri verimli kullanımı da dikkate alınarak, her görev için daha doğrudan bir katalog düşük enerji aletleri satın doğru cihaz, anlamına gelir, aynı zamanda iş için doğru aleti kullanırken her zaman anlamına gelir.

Için pişirme konum, özel, kuzu eti, patates mantar veya hindi ya da tavşan fırın, soba ısı büyük miktarda elektrik gerektiren balık gibi, bir akşam yemeği hazırlama günlük ev mutfak görev bir an için düşünün tüm aile, bir yandan tüm ısı yemeğin içine yönelik olduğunu fark brülör birkaç metre uzaklıkta yere deneyebilirsiniz. Bu durumda bir sonraki karar, düşük enerjili bir mutfak aletleri satın alarak, bazı enerji tasarrufu için çalışmaktır.

Eski bir soba üst brülör daha hangi potansiyel olarak daha az enerji tüketen, tabii ki yine de gerekli olandan bir şekilde olabilir yine de, diğer modelleri tarafından kullanılan enerji miktarı tam olarak gerektirir ve her modelin boyutuna bağlı.
En iyi seçim, daha az elektrik tüketir ya da kullanmak için özel olarak tasarlanmıştır ve böylece enerji tasarrufu ve daha fazla para cebinizde olmuştur düşük enerjili mutfak aletleri kullanmaktır.

Enerji tasarruflu mutfak aletleri kullanarak, kişisel güç kullanımı, ekonominin önemli bir miktar fark bizim gün-gün eve mutfak pişirme ihtiyaçlarını sorunları çözmek için en iyi çözümdür.

Bu sayede ortalama tüketiciler daha az elektrik kullanımı ve akıllı bir şekilde kullanmak için, talebin düşük olduğu gibi teşvik etmek için geliştirilen akıllı metre girişimleri bazı hükümetler tarafından yapılan çabaları takdir edebilirsiniz.

Yine de ortak bir tüketici için, çoğu zaman ucuz bir günün zaman pişirme süresi yeniden ve daha da zor ipuçları bulmak için kullanımı elektrik fiyatlarının yüksek zamanın etkilerini en aza indirmek için bir meydan okuma.
Elektrik faturalarında tasarruf için akıllı sayaç, daha iyi kullanım oranları süresi ve düşük enerjili mutfak aletleri etiketi eşleşmiyor eski mutfak ekipmanı değiştirmek için aynı zamanda göz gibi yeni terimler anlamak zorundayız.

Nasıl bir enerji-verimli ev aletleri seçin.

Bazı yeni mutfak aletleri için alışverişe gitmek ve küçük bir bütçe konum. En düşük satış fiyatı ile en iyi satın olanlar olduğunu düşünüyorum, doğru mu?
Şart değil, düşük fiyatlı mutfak ekipmanları seçerseniz, daha pahalı bir tercih eğer daha fazla para harcama sona erebilir.
Bunun nedeni, bir mutfak aletleri tercih maliyeti üç adım olduğunu, satın alma fiyatı, bakım ve tazminat maliyeti ve elektrik faturası maliyeti.

Birkaç yıl içinde ne kadar harcayacağınız tam olarak hesaplamak için, tüm bu maliyetleri hesaplamak zorunda. Korumak için en maliyeti düşük satın alma fiyatı ile mutfak aletleri, mutlaka olmadığını göreceksiniz.

Bu nedenle, ve birçok diğer nedenler için, bazı mutfak eşyaları da ekipman, diğer modellere göre önemli ölçüde daha fazla enerji tasarruflu ve güç tasarrufu olduğunu gösteren özel bir düşük enerjili logosu özelliği olabilir.

Düşük enerjili bir mutfak aletleri, daha az çalıştırmak için elektrik maliyetleri ve düşük elektrik faturaları. Ayrıca daha az elektrik kullanarak, çevre için de iyidir; hava kirliliğini azaltmak ve doğal kaynakların korunmasına yardımcı.

Toplam enerji elektrik faturası her yıl yaklaşık 20, bazı mutfak ev aletleri, fırın, buzdolabı, ve bulaşık makinesi gibi kullanarak geliyor.

Enerji tasarrufu için bazı kolay ve ucuz yollarını arıyor olun, çevre ve aile konforu artırmak, daha az elektrik kullanmak için evinizin enerji verimliliğini artırmak için, bu yüzden para.

Mutfak ev aletleri satın alma ya da değiştirme ararken, düşük enerji etiketi olduğundan emin olun, çünkü bir enerji, bir yıllık elektrik düşük yakıt tüketimi ile evinizde sağlayacak tüm enerji tasarruflu cihazlar kılavuz etiket.
Elektrik faturalarında tasarruf ve her bir cihazın maliyeti azaltmak için, mutfak ev aletleri bir parçası yerine, küçük bir hesaplama planı size, sizin için en verimli enerji olduğunu belirlemek için size yardımcı olacaktır.
Şüpheniz olduğunda, ayrıca, para tasarrufu ve hava kirliliğinin en aza indirmek enerji tasarruflu mutfak aletleri seçmek için tüketicilere yardım özel bir şirket, sadece bir danışman bakabilirsiniz.
Enerji tasarrufu, cebinize daha fazla para anlamına gelir farkında olun.

Internet üzerinde bir arama ile, ya da bir enerji rehber danışmanlar danışmanlık, enerji verimliliği ile ilgili herhangi bir mutfak aletleri satın düşünme veya değiştirilmesi olduğunuzu anlayabiliyorum.

Tüm mutfak ev aletleri değiştirmek için pazar arama varsayalım, fırın, buzdolabı, bulaşık vb farklı modelleri bulabilirsiniz
Ama hatta aynı kapasiteye sahip bir ekipman tükettikleri elektrik miktarı önemli ölçüde değişebilir. Örneğin, bir yıllık elektrik tüketimi, düşük yakıt tüketimi bazen iki katından daha yüksek modeller arasında bir çok değişir.
Uluslararası ortalama elektrik mutfak aletleri tüketici fiyatları dayanarak, herhangi bir mutfak ekipmanları çalıştırmak için yıllık maliyet satın hangi modele bağlı olarak, çok şey değişebilir.

Ama elektrik faturası ödediği para, hatta küçük bir miktar, yıllık işletme maliyetleri çok büyük bir fark yapabilir ve çok ses olmayabilir, ama her zaman yaşam için, tüm bu para tasarrufu keyfine varacaksınız aklınızda ekipmanlar, satın alma fiyatı sadece bir kez, herhangi bir ekstra para ödeme yapabilirsiniz. Sonuç olarak, daha pahalı bir mutfak aletleri satın alarak para kazanmak mümkün, ama elektrik faturalarında tasarruf etmek için daha fazla enerji tasarruflu model.

Etiketler.

Düşük enerjili mutfak aletleri, enerji tasarruflu mutfak aletleri, enerji tasarruflu cihazlar, bulaşık makinesinde daha az elektrik kullanımı, buzdolabı aletleri yerine, aletleri bulaşık makinesi yerine, yerine aletleri bulaşık makinesi veya buzdolabı, mutfak aletleri yerine, yerine ev aletleri, mutfak ev aletleri yerine, daha az elektrik kullanımı buzdolabı, mutfak aletleri düşük enerji bulaşık makinesi veya buzdolabı, Düşük enerjili mutfak aletleri bulaşık makinesi, mutfak aletleri buzdolabı Düşük enerji tüketimi, enerji katsayısı, düşük enerji etiketi logosu, enerji tasarruflu etiket logosu, para elektrik tasarrufu satın almak ya da yerine mutfak ev aletleri düşünün faturaları, mutfak aletleri enerji derecelendirmesi, düşük enerji derecelendirmesi, mutfak aletleri enerji derecelendirmesi, logo enerji derecelendirmesi, enerji derecelendirmesi tasarruf,