Yüzün gençleştirilmesi, çift çene ve doğal yollarla daha genç görünmek için ince yüz kaldırın.

Birçok kadın yüzlerini genç yapmak istiyorum. Birçok olası yöntemleri vardır. Bazıları oldukça pahalı ve karmaşık, ücretsiz ve kolaydır. Yüz gençleştirmek için iyi sonuçlar, etkili doğal yollarla alınarak elde edilir. Bu günlük yüz bakımı sayesinde, biz daha genç bir yüze sahip yönetilmektedir.yaşınızı birkaç yıl, rüya ve araçları daha genç bir görünüm

, Doğal olarak bir kaç yıl gençleşin zaman, sabır ve kararlılık gerektirir, bu üç faktör yüz daha ince, bir kılavuz olarak ince, bu yazı okumaya başlamak ve yaş daha genç görünmek için gereklidir.

Birkaç yıl daha genç, tüm kadınların hayalidir, yüz, başkalarının gözlerinden çeken en önemli parçasıdır. Belirli bir yöntem ideal olacaktır, bu yöntem iki ilkelere dayanan bazı pahalı doğal ve değildir.

Yüz yağ birikir gövde, çift çene bölümlerinden biri olan, yanakları daha genç bir yüz isteyen kadınlar olağan şikayet bazılarıdır.

Yağ yüzünden muzdarip insanlar, şişkin yanaklar ve bir çift çene yakınırlar. Nasıl ince yüz, genç birkaç yıl için bir hedef olabilir.

Yüz üstü ince için, ayrıca, vücudun geri kalanından kilo bir yüz olan ve genç bir vücuda yeterli zaman, sabır ve birçok koymak için verilen beden eğitimi ve iyi bir beslenme ile elde edilebilir olacaktır.

1 - yüz spor pratik, elbette yüz Canlandırıcı.

Bazı yüz daha ince ve daha genç için izin veren bir yöntem, özellikle yüz alanını arttırmak için uyarlanmış egzersizleri etmektir. Bir kişinin birkaç yıl görünümünü gençleştirmek ince bir yüz sahibi olmak için basit ve etkili bir yöntemdir. Bu aynı zamanda göz, alın, yanaklar, çene ve boyun çevresinde yüzün her yerinde, alan geliştirmektir. Kilo vermek ve daha genç görünmek için yüz spor hedefleri arasında yer almaktadır, onlar yaş olarak yağ mevduat ve kırışıklıkların kurtulmak için bu bölümü sağlayan çift çene kurtulmak için. Yüz şişer kalori ve yağ yakmak için yüz kasları çalışmaya başlayın.

Yüz genişletmek kırışıklıkları ve çizgileri kurtulmak için önemlidir. , Bir gülümseme ile bazı çalışmaları gerçekleştirmek için dil kullanabileceğiniz şekilde artırırken gözlerinizi ve kaşlarını kapatma veya basınç azalır, birkaç kez ve kaşlarını çatarak, ve ağız başlayın. Daralma ve kasların gevşemesi, sesi yardımcı olur ve yüzün her alan gençleştirmek. Aslında, egzersiz sırasında sert kaslar çalışır, daha genç bir görünüm birkaç yıl vermek amacıyla, cildin esnekliğini artırır yağ ve ince yüz eriyecek.

Bir spa gibi yüz eğitimi için bir yüz masajı, gerçekleştirin. Yüz masajı metabolizmayı uyarır ve giderek incelir yol yardım sağlayacaktır. Bir yüzü ince doğal olarak daha genç görünür.

Doğal yüz yenilenin de vücudun dinlenme dikkat gerektiren, aynı zamanda genel vücut yağ yakmak için pratik bir egzersiz yapmak, vücut kilo ve ağırlık yüzü kaybedersiniz.

Yüz doğal olarak vücutta yağ toplam miktarını azaltarak içerir gençleşin, bir yüz için daha aktif bir yaşam tarzı alarak bizim kalori yakmak ve daha ince bir vücut kendi yaş daha genç görünmek için belirli bir yöntem vardır .

Hidrat vücut daha fazla su içme, doğal yüz 2-gençleşmek ve sürekli bir yüz daha genç var.

Güzel bir cilt pürüzsüz alın ve parlak bir cilt ile, kırışık olmayan, onun cildi nemlendirmek ve tüm cilt tipleri için uygun bir nemlendirici seçmek için bilmek, yüzüne bakmak gerekiyor, spesifik jestler eşlik etmelidir kırışıklıklar kaldırmak ve daha genç bir yüz için masaj yapın. Bazı hidrasyon ve yüz masajı sırlarını keşfetmek için kullanın.

Soğuk, kirlilik, toz ve rüzgar, stres ile birlikte, çünkü bu güzel bir cilt düzgün ve kırışıksız, doğaçlama değil bilmek önemlidir, bu, çaba ve zaman ile hazırlanır kötü beslenme Cildinize zarar tüm faktörlerdir.

Güzel bir cilt doğal yüz gençleştirmek ve var aşamalarında yer aldığı için gün içinde sonuç almak iyidir, kendi yaş daha genç bir görünüm, bu nedenle, yüz gider ona önemlidir sizin cilt tipi için bir yüz kremi seçin. Gün ve gece boyunca yüz ve boyun cildi korumak için nemlendirici türü seçin, cildi yumuşak ve bir yılan gibi pürüzsüz tutmak için besleyici bir krem ​​uygulayın.

Her sabah ve her zaman yüz gençleştirmek için akşam krem ​​uygulamak önemlidir. Yağ şişirilmiş yüz şişlik, şiş yanakları neden olabilir çünkü bazen su eksikliği için vücudun yanıttır şişkinlik, neden olduğu, daha fazla sıvı veya su içerek yüzünüzü nemlendirmek için . Organizasyon yeterli su almazsa, su tutma olacaktır. Vücudun düzgün sulu olduğundan emin olmak için, size sekiz bardak su bir gün içmelisiniz. Bu şekilde, vücut daha fazla kilo kaybeder ve daha genç bir yüz olacak.

Daha fazla su içerek doğal yüz gençleşin, birçok kişi tarafından denenmiş belli bir yöntemdir.

Bir nemlendirici gençlik seçme birkaç yılda bir yenilenir.

Artı hidrasyon sıvı, aynı zamanda bir nemlendirici kullanmak için gereklidir, cilt tipine o gün için bir nemlendirici kullanmak gerekir ve için bir gibi krem ​​türü olmalıdır gece.

Yüz kuru cilt gençleştirmek için, pirinç süt ya da bitkisel yağlar gibi besinleri içeren formül içeren bir nemlendirici ile masaj yapın. Cilt Doğru hidrasyon, cilt pürüzsüz ve esnek tutmak sağlamak ve sizin yaş daha genç bir görünüm yardımcı olacaktır.

Yağlı cilt gençleştirmek için, ılık su ve sabun ile yüz iyice temizlemek için her şeyden önce gereklidir. Yağlı ciltler için, uygulamak için tercihen kolay bir krem ​​seçin nemlendirici de özel olarak adapte edilmelidir. Bir hafta temiz ve pürüzsüz yüz gençleştirmek için bir kez kil maske kullanımı da tavsiye edilir.

Yüz gençleştirmek için normal deri, bir hindistan cevizi sütü ve gliserin bir özü içeren bir nemlendirici tercih edebilirsiniz. Bu yöntemler cildi gençleştirmek mümkün kılmaktadır ve hem de daha genç görünüyor. Nemlendirici etkisi cildin su tutma ve bu nedenle, taze, pürüzsüz ve esnek kalmak için.

Yüz ürünler eczanelerde veya internet üzerinden ya da satın alınabilir, bu yüz kendi kendine masaj için iyi olacak. Pratik masaj düzenli olarak ne zaman ve yüz ve boyun her parçası masaj emin olun. Profesyonel masör peuut yüzünü masaj ve bir kaç yaş daha genç hale almanıza yardımcı olmak.

3 - bir yüz daha genç görünmesini sağlar makyaj, doğal yüz gençleştirmek.

İyi bir makyaj onun yaş daha genç bir görünüm yapabilirsiniz, biz yanaklar ve çene ince yayın amacı ile yapabilirsiniz, ayrıca oynamak, yüz daha ince bir görünüm vermek için yardımcı olan bir saç modeli seçebilirsiniz makyaj etkileri genellikle birkaç yıl bir kadının görünümünü gençleştirmek.

Orada yanaklar ve boyun üzerinde kullanılabilecek birkaç makyaj teknikleri, ve daha cazip ve çekici bir kadın yüzü dönüştürüyor. Makyaj farklı bir görünüm vermek için, karşısında bir zayıflama etkisi vererek genç mümkündür görünüm sağlar.

Gerçek yaş daha genç bir görünüm kadar çok kozmetik vardır. Bu ürünler yanaklarda uygulanır ve yüz vermek boyun ince ve daha genç bir görünüm olmalıdır. Saç ve giyim yüz oranlarını izlemek ve gençleşmek için de önemlidir.

Bir yüz daha genç görünmesini sağlar iyi bir makyaj tekniği.

Yöntem, bazı genç yüzler olmasına izin verir yüze sabah ve gece davranır bir makyaj ile başlar ve cildin genç ve esnek tutar. Bir veya haftada iki kez uygulamak unutmayın, pul pul dökülme ile derin temizlik, onu boğmak ve yaşlanan cilt ölü hücreleri çıkarmak için gerekli bir işlemdir. Makyaj uzmanları da yüz daha genç bir görünüm sağlayacak bir nemlendirici maske ve yenileyici, yükleme öneriyoruz.

Yöntem kötü sulu, cilt kırışıklıkları ve kıvrımları gibi, iyi nemlendirme sağlar, bazı yüzler genç görünmesini sağlayan, elastikiyetini kaybeder ve rahatlatır. Uygun bakım nemlendirici ile günlük hidrasyon koruyun, bir yılan gibi cilt yenileme yardımcı olur ve genç bir yüz tutmak.

Daha genç bir yüz yayınlayın, kırışıklıklar ve koyu göz çevrelerinde mücadele etmek anlamına gelir.

Yüzün gençleştirilmesi doğal olarak aynı zamanda yüz bir genç bir görünüm verir çünkü kırışıklıkların kurtulmak, iyi bir anti-kırışık kırışık önleyici krem ​​bir strateji kullanmak düzenli olarak kullanılırsa, birkaç yıl yüz gençleştirmek için kullanılan araçları, Bu, kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur cilt aydınlatır ve bu bir etkisi yüz cilt alanında firma.

Pırnal altında çirkin karanlık çevreler, bir yüz yorgun ve Yaş Alt görünüm verir. Bu durumlarda, suya dayanıklı yağsız doku krem, halka daha hafif yarım gölge kullanabilirsiniz. Koyu halkaları kurtulun, uzman eller tarafından özenle yapılmaktadır yüz jeunnesse, iyi bir tam makyaj, görünümünü birkaç yıl, her yüz gençleştirmek için kesin yapabilirsiniz verir.

Kollajen, tretinoin, ve C vitamini: bir yüz de gençleştirmek için önemli maddeler arasında

Doğal yüz gençleşin güneş kaçınarak ve yaşlılık lekelerinin tedavisinde, biz daha genç bir yüze sahip başardı.

Güneş ışığı etkisiyle cilde zararlı olduğu için, güneş kaçınarak, genç bir yüz tutun, yüz ve vücut erken yaşlanma birçok işaret, güneşin etkisiyle olup, çok olmuştur ünlü UV vardır sözlü. Böylece yaz ve kış en fazla güneş koruyucu ile çıkmak. UV ışınları hatta bulutlu ve yağmurlu tüm yıl boyunca, mevcut ve aynı zamanda araba pencere ve çatıları geçmesi unutmayın. Güneşten gelen genç bir yüz bazı uzmanlar söylüyorlar tutar.

Yıl içinde ortaya lekelerini çıkarmak için, aynı zamanda birkaç yıl yüz gençleştirmek ve böylece yaş etkisinden korumak için yardımcı olur. Kaplı lekeler durumda, tretinoin içeren bir krem ​​kullanırken soluk ve sığ lekeleri temizlemek için, krem ​​veya aydınlatma kozmetik kullanabilirsiniz.

4 -, doğal olarak daha genç bir yüz için ince olan doğru gıdalar yüz gençleştirmek.

Ince bir yüz için anahtarlarından biri diyet olduğunu. Onlara kilo yardımcı olabilecek birçok gıdalar kilo birçok zayıflama diyetlerinde olduğu gibi, var, size yağ birkaç kilo yapacak bir plan nasıl nerede, bu çok web sitelerinde görebilirsiniz . Bizim makale bu metinde yer alan bilgiler, medial bir doktorun tavsiyesi yerini alamaz unutmayın, doğru kilo yardımcı gıdalar için bazı fikirler sunan, bir beslenme uzmanına danışmak her zaman lütfen kilo ve yaş daha genç görünmek için bir diyete başlamadan önce veya hekim. Aşağıdaki ipuçları bilgilendirme amaçlıdır.

Bu egzersiz ya da spor eşlik olmadan kilo kaybı vaat diyetler önlemek için isabetli olmuştur. Güvenli bir şekilde kilo vermek için çeşitli planlar faydalarını görebilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun yaş daha genç bir görünüm veren birini seçin. Bir beslenme uzmanı birkaç talim ve tatbikatlar katılacağı bir mantıklı diyet geliştirmek için size rehberlik eder, bu sayfanın üst dönmek lütfen, nasıl yüz gençleştirme birkaç yıl bkz.

, Doğal olarak a göre sağlıklı bir diyet yüz gençleştirmek

Birkaç yıl görünüşünüzü yenilemek hangi, daha ince olması yüz ince vücut ve yüz için diyete dayalı bazı yöntem. Diyet diyetetik yeni bir yöntem göre, kilo vermek ve yağ kilo kurtulmak yardımcı olacaktır.

Doğal yüz gençleştirmek ve onun yaş daha genç görünmek için yolu.

Soru şu: takip etmek zor olmayacaktır sağlıklı bir beslenme programı bulmak için nasıl. Bu ince ve internette gençleştirmek diyetler binlerce bulabilirsiniz. En iyi zayıflama diyet bulmak için gerçekten acı olmadan kilo vermek ve para kaybetmeden ve zaman eleme süreci olabilir: kilo kaybı için bir mucize gerçekleştirmek için iddia diyet planları kaçının. Ayrıca hiç spor oynamadan kilo iddia plan programları besleme kaçının.

Vücut yağ yakmak ve yüz daha genç bir görünüm böylece kilo yardımcı olacak bir kardiyovasküler egzersiz ile diyet göre sadece düzenleri tutun. Her zaman diyet başlamadan önce doktorunuza danışın unutmayın. Etiketler

.

, yüz gençleştirmek yüz doğal gençleştirmek, genç görünmek, onun yaş daha genç bir görünüm, daha genç bir yüze sahip, bakım, yüzlerini genç yapımı, ince yüz, birkaç yıl daha genç, birkaç yıl daha genç yapılmış yüz, yüz bakımı, yüz kremi, ince yüz, ince yüz, çift çene, spor yüz, zayıflama kılavuzu, yağ yüz, yüz masajı, bizim kalori yakmak, hidrat vücut, nemlendirici, kaldırmak kırışıklık olmadan güzel pürüzsüz cilt, deri yumuşak tutmak