Ameliyat olmadan obezite tedavisi önlenmesi ile mümkündür.


Bu önlemek ve tedavi obezite, özel bir tıp merkezi de ameliyatsız obezite tedavisinde yardımcı olur ziyaret hakkında bir doktora danışmanız önerilir ..

Obezite o hipertansiyon, kanser, diyabet, kalp sorunları ve eklem ağrısı neden birçok sağlık sorunlarına neden olur. Psikolojik, mutsuzluk ve gıda bağımlılığı nedeniyle depresyona obezitenin olumsuz etkileri söz değil.

Obezitenin önlenmesi ve tedavi hakkında bir doktora danışın.
obezitenin önlenmesi ve tedavisi için nasıl bir uzman ile konuşun.
obezitenin önlenmesi ve tedavi için bilmek. bir uzmana danışın
önlemek için nasıl bir kliniği ziyaret ve tedavi obezite.
obezite önlemek ve tedavi etmek için nasıl bir kitap okuyun.
obezite önlemek ve tedavi etmek için nasıl dergi okuyun.
obezite önlemek ve tedavi etmek için nasıl web sitesi.
önlemek için öğrenmek için yurtdışına gitmek ve obezite tedavisinde.
Web Forum obezitenin önlenmesi ve tedavisi için nasıl.
obezitenin önlenmesi ve tedavisinde nasıl Basın makale.
obezitenin önlenmesi ve tedavisi için nasıl birisi ulaşın.
bilmek gerekli özen nasıl obezite önlemek ve tedavi etmek.
Danışma telefon ile obezite önlemek ve tedavi etmek için nasıl.


Ameliyat olmadan obezite tedavisinde dünya çapında milyonlarca tedavisinde yardımcı olur. 

Fransa'da ameliyatsız obezite tedavisi.
İspanya'da ameliyatsız obezite tedavisi.
ABD'de ameliyat olmadan obezite tedavisi.
Çin'de ameliyatsız obezite tedavisi.
Tedavi İtalya'da ameliyat olmadan obezite.
Birleşik Krallık'ta ameliyatsız obezite tedavisi.
Türkiye'de ameliyatsız obezite tedavisi.
Almanya'da ameliyat olmadan obezite tedavisi.
ameliyatsız obezite tedavisi Portekiz.
Malezya ameliyat olmadan obezite tedavisi.
obezite tedavisi Meksika'da ameliyat olmadan.
Yunanistan'da ameliyatsız obezite tedavisi.
Avusturya ameliyatsız obezite tedavisi.
Tedavi Rusya'da ameliyat olmadan obezite.
Kanada'da ameliyatsız obezite tedavisi.
Hong Kong ameliyatsız obezite tedavisi.
Polonya'da ameliyatsız obezite tedavisi.
ameliyatsız obezite tedavisi Tayland.
Makao ameliyatsız obezite tedavisi. 

Birinin obez olduğunu nasıl anlaşılır?

Obezite metre kare yüksekliği ile kilogram olan vücut ağırlığı bölünmesiyle hesaplanan Vücut Kitle İndeksi ya da VKİ ile ölçülür. Ve her bir aşırı ağırlığı olduğu bir BMI 25 ila 29.9 aracı, 30 ya da daha fazla bir BMI obezite bir durumu belirtmektedir. Kilo vermek ve kilo kaybetme gerekli hale gelir. Her kişi, obez olup olmadığını görmek için VKİ endeksinin ölçebilirsiniz.

Obezite kökenleri nelerdir? Obezite, genetik ve fizyolojik nedenleri olabilir. Ama şimdi, obezite ve bizim yaşam tarzımızla gıda tüketimi ve bazen de çevre kirliliğine daha fazla ilgilidir. Modern tüketim toplumu, insanların sağlığına zararlı her türlü gıda yemeye neden olur, daha modern nesillere sağlıklı ve dengeli yemek nasıl bilmiyorum.
Biz açgözlülük tarafından daha fazla yiyin. Obezite nedenleri başka faktör egzersiz ve spor ve insan vücudunun büyümeye ve kilo almaya devam ediyor eksikliği eksikliği olduğunu. Biz vücutta yağ birikimi karşı mücadele etmek, obeziteye karşı mücadele etmeliyiz, değişik çözümler vardır.

Daha iyi önlemek için, obezitenin genetik nedenleri anlamak.

Obezite katkıda önemli bir nedeni aile faktörü, genetik ve beslenme alışkanlıkları olduğunu. Ebeveyn davranışları onun ağırlığına sağlık kontrolü ve bir çocuk üzerinde önemli bir etki sağlar. Ve anne ve yaşam tarzı, beslenme alışkanlıkları, özellikle modern tüketim toplumunda, çocukluk çağı obezitesi neden önemli bir sorumluluğumuz var. Obez çocuk veya ergenler genellikle obez yetişkinler haline büyümeye için, onu yeni nesillere obezite iletir ailesinin etkisi olduğu açıktır.

Obezite modern genetik nedenlerini anlamak

Bizim genler diğer yağ depolama arasındaki fonksiyonları ile ilgili vücut metabolizması bir dizi ve obezite genetik yayılmasında önemli bir rol oynadığı son yıllarda, gösterileri o kadar artmıştır gerçeği kontrol obezite. Bizim genleri bizim metabolizma ve kilo etkileyen, çocukların biyolojik özelliklerine benzer kilo problemi geliştirmek eğilimindedir, bu obezite insanların kalıtımsal yatkınlık olduğunu düşündürmektedir.

Obezite ile mücadele etmenin en iyi yolu nedir?

Obezite ile mücadelede daha iyi bir gıda hijyeni bulmak ve alkol tüketimi ve tütün vb azaltarak, egzersiz, sağlıklı bir yaşam tarzı neden amacıyla tüketicilerin değişim kötü beslenme alışkanlıkları ile başlar.

Ama tüm bu tedbirlerle, obez insanlar bazen hızlı kilo vermek çok geç, çok fazla kilo var. Obez insanlar tıbbi yardım gerekebilir ya da kalıcı kilo asla. Kendilerini güvende değildir, çünkü obezite tedavisinde çeşitli ilaçlar vardır, obezite tedavisi için bazı çözümler aşırı durumlarda vardır, liposuction ve mide bandı nadiren doktorlar tarafından reçete edilir.

Ne obeziteye karşı en iyi tedavi nedir?

Obezite mücadele etmek için kullanılan ilaçların büyük amfetamin türevleri edildi, daha sonra başka bitkisel ilaçlar obezite önlemek için kullanılmıştır. Ancak, bu ürünlerin obezite tedavisinde etkili olduğu kanıtlanmıştır.
Bugün, kimin etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmıştır obeziteye karşı iyi bir tedavi yoktur. Onlar etkili iştah, bağırsak azaltmak ve aşırı şişman kaldırmak için beyin üzerinde etki ederek obezite mücadele.

Bugün obezite nasıl tedavi?

Biz bu diyet ve egzersiz, davranış tedavisi, kilo kaybetme ilaçlar ve obezite cerrahisi gibi tedaviler bir dizi ile obezite ile mücadele edebilirsiniz.
en uygun tedavi kombinasyonu değerlendirmek için, hesap çeşitli faktörler dikkate almak zorundadır. Biz on-vücut ağırlığı, hastanın tıbbi geçmişi ve sağlıklı beslenme kuralları takip hastanın isteğinin derecesi hesaplamak gerekir. Çeşitli öneriler yetişkinlerde aşırı kilo ve obezite değerlendirme ve tedavi için ileri sürülmüştür.

Bu aslında tedavi yöntemi ve genel sağlık ve kilo için hasta motivasyonu belirler obezite seviyesidir. Obezite tedavisi için tam bir tedavisi sağlıklı bir diyet, egzersiz bir doz ve sağlıklı bir yaşam tarzı benimseyen içerir. Birçok doktor tarafından onaylanan obeziteye karşı ilaçlar da vardır. Obezitenin ciddi vakalarda tedavi etmek için, obez hastalarda çeşitli ameliyatlar için uygundur.

Önlenmesi ile obezite riskini azaltın.

Eğer aşırı kilo iseniz, bu sizin vücut ağırlığının yüzde 7-10 kaybetmek mümkündür, kan basıncı ve diyabet ile ilgili birçok sorunu artırabilir. Yavaş kilo kaybı vücudun dengesini, sürekli bir kilo kaybı en fazla 1-2 kilo bir haftada, ince bir vücut kazanmak için en emin yoludur sebebiyet vermemek için, daha güvenlidir.

Çok hızlı kilo kaybetmek sağlığı zarar verebilir ve kas yerine yağ kaybetmek. Hızlı kilo kaybı diğer sağlık sorunlarına yakalanma olasılığını artırır. Beslenme uzmanlarının tavsiye ve benimseyen bizim yeme alışkanlıkları önemli değişiklikler, düzenli fiziksel aktivite bir doz ile gerçekten kilo vermek ve onu uzak tutmak için tek yoldur.
Kilo vermek ya da tutmak istediğinizde Sağlıklı kilo, değiştirmek ve yeme alışkanlıklarını geliştirmek. Yağ tüketimini azaltarak başlayın, meyve ve sebze tüketimini artırın.

Obezite aşmanın bir yolu olarak fiziksel egzersiz.

Günlük hayatınızda fiziksel aktivite planının kabul edilmesi kilonuzu kontrol etmek için yararlı bir yoldur. Her gün fiziksel aktivite en az 30 dakika uygulamaya çalışın. Eğer obezite sorunu ve kilo vermek istiyorsanız, programa kabul edilecek bir diyet ve egzersize başlamadan önce bir doktora danışmalısınız. Obezite tedavisi kolay bir hastalık değildir, profesyonel yardım önemlidir.

Kilo kaybı sağlığı iyileştirmek için bir araçtır.

Kilo verme düşük kan basıncı ve kan kolesterol ve glikoz düzeylerini tavsiye edilir. Ancak, insanlar arasında aşırı kilo veya obez.
obezite tedavisinin temel amacı başlangıç ​​ağırlığına kıyasla yaklaşık yüzde 10 oranında vücut ağırlığı azaltmak olarak kişiye kilo döken olmalıdır bir başarı, ve bu sağlanır, daha sonra bir daha kilo kaybı denenebilir. Normal kilo kaybı haftada 1-2 kilo olmalı, kilo kaybı programı kilo kaybına miktarına her zaman bağlı, altı aylık bir dönem boyunca uzanmalıdır.

Obezitenin cerrahi olmayan tedavi geliştirmek için nasıl.

Şu anda, cerrahi olmayan tedavi yöntemleri kullanmak kısa süreli olduğunu. Bununla birlikte, bazı noktaları yiyecek ve egzersiz programları şişmanlığın tedavisi için kabul edilmiş gibi, dikkat edilmelidir ki, kilo kaybı sonucu ortalamasından daha önemli ölçüde daha yüksek olabilir.
Ayrıca, obezite cerrahlarının çoğu kilo ve uzun vadede sağlıklı bir kiloyu korumak için bir hastanın olanakları, sağlıklı bir beslenme rejiminin benimsenmesi bağlı olacağını kabul ediyorum ve hatları uzun vadeli bir izlenmesini gerektirir fiziksel aktivite Rehberi,. Diyet rejim bilinen klasik sağlanabileceğine Ama eğer uzun süreli kilo kaybı ve obezite tedavisi önemli ölçüde geliştirilebilir. Başka bir zamanda kilo fazlalığı veya kaybı etkileyen faktör ve hangi çocukluk çağında obezitenin başlıca nedenlerdir.
Ancak, obezite tedavisinde etkinliğini kesin sonuçlar, tarafından garanti edilebilir obezitenin önlenmesi amacıyla sağlıklı beslenme ve beslenme üzerine eğitim ciddi bir programının olmayışı.

Obezite ve fazla kilolular için kısa süreli bakım ve uzun vadeli çözüm.

Birincisi, obezite ve kilo kaybı ve uzun bir dönem için ideal vücut ağırlığı bakım tedavinin bir parçası olarak egzersiz ve fiziksel aktivitenin göz önünde bulundurun. Bu yüzden her gün düzenli, orta derecede fiziksel aktivite bazı form tutmak için daha iyidir.

Uzun vadede, herkesin sağlıklı bir beslenme rejimi ile fiziksel aktivite bir hedef belirlemek olacaktır. Bu vücut yağ ve gelişmiş sağlık bir azalma eşlik eder belirgin kilo kaybı, neden çünkü bir düşük kalorili diyet ve düzenli fiziksel aktivite kombinasyonu önerilir Çünkü Genel.

Obez insanların kilo İpuçları.

Başarı ve obezite tedavisinde ve kilo kaybetmek için, cerrahi veya cerrahi dışı seçeneğini tercih edebilirsiniz, ama biz kilo gerekir karar vermeden önce tıbbi güvenmek zorundayız. Önceki yıllarda, obez binlerce kişi normal bir kiloya ulaşmak ve de hayatlarını değiştirmek zorunda olmuştur.

Vücut yağ mütevazı bir miktarda kaybeden, kilolu insanların çoğu için, obezite azaltmak için gerekli olan diyetler gibi çok obezite ile ilişkili birçok hastalık, tedavi olabilir kan basıncı, kalp hastalığı ve diyabet.

Ayrıca, gıda bilim adamları vücut tarafından emilir kalori kontrol etmek için ılımlı bir yaklaşım tavsiye ve böylece obezite tedavisinde isteyen her kişi için özel bir diyet uygulayın, uzmanların sağlıklı bir diyet uygulamalarının benimsenmesi öneririz. Bu yürüyüş gibi, gün ve fiziksel aktivite başına yaklaşık 300 kalori kalori alımını azaltabilir.

Ama birileri diyet ister ve kendi ağırlığı azaltmak için hakkında vücudun kalori alımını azaltmak için yaşam tarzı ve sağlıklı alışkanlıklarında değişiklik yapmadan düşünmek istiyor yoksa.

Biz sadece eğlence için, bir diyet ve fiziksel egzersiz başlatmak için açık bir nedeni olması gerekir kilo sormayın, çünkü kilo vermek ciddi bir nedenin olması gerekiyor ve biz terketdiğinizde kilo kaybı programı başarısız olur. Kilo kaybı hedefe ulaşmak için, kilo kaybı ve tedavi obezitenin uzun dönemli faydalar üzerinde yüksek motivasyon ve odaklama olması gerekir.
Böylece, en planları kilo kaybı gerektirir yağlı veya şekerli gıdaların tüketimini sınırlamak. Bu durumda, biz bir seçim yapmak gerekir, onlar yemek ister gıda yoksunluğu ile sınırlı olabilir ve pek çok kişi bir diyet gitmek için seçin.
Ama bazıları, bir yük olarak kendi diyet görmek ve terk . Bu gerçekten obezite azaltmak istiyorsanız yüzden, uzun vadeli yararlarını değerlendirmek ve böylece normal bir vücut ağırlığı elde etmek şarttır.

Eğer ciddi obezite sorunu ve onun vücut ağırlığının yönetmek başlamak isteniyorsa, öncelikli uygun bir program bulmak. Tek bir doktoru görmek, ya da obezite ve aşırı kilolu sorunları tartışmak için insanların toplantılarına katılmak, sağlıklı kilo yönetimi uzmanlarından yararlı öneriler bulabilirsiniz.

2012/08/09