Ne kadar hızlı konuşma fantezi ile baştan çıkarma oyunu almak, yatakta bir kadın tatmin.

Biz genellikle kadınların baştan bazen elit bir adam için ayrılmış olduğunu düşünüyorum.

 Istenilen olması için henüz bütün insanlar baştan çıkarma yoluyla, bir kadın memnun etmek için, sürece o baştan olduğu gibi, bir kadın tatmin edebilir. 

Karısı baştan çıkarma oyunu girmeden önce biraz zaman vermek için seviyor.Ama karşılamak için nasıl yatakta bir kadın genellikle birçok erkek geçirilen bir soru: 

bir kadın lütfen nasıl? yatakta arzu ile bir kadın deli nasıl? 

Nasıl bir kadın karşılamak için, baştan çıkarma oyunu almak için?

Teknikleri yatakta bir kadını memnun etmek.

Kadın bir erkek uyarıcı yeteneğine sahip olması dolayısıyla baştan çıkarma oyunu önde gelen, insanın görevi, ancak, bu, mutlak bir kural değildir, ancak, bazı şeyler öğrenmek gerekir bir kadını memnun etmek.

Kadının baştan fethi eseridir, bir kadının tüm bu sorunları unutmak ve bütün geçmiş deneyimler, yeni başlayanlar için zor bir görevdir. Onun baştan çıkarıcı bir oyunu, eğlenmek başını kaybetme noktasına yatakta bir kadın, karşılamak için bir davettir, kadının isteklerini anlamak da son memnuniyetini onu almak için önemli bir nokta yatak.

Kadın sık sık özellikle yatakta, tatmin olmak arzusu getirmek için şehvetli sözcük önerileri gerekir.

Burada zaten bir kadın lütfen çalıştım bazı fikirler vardır.

Herhangi bir adam iyi elbise için, onu bir gülümseme yapmak ve bir içki onu davet denenebilir çok basit bir örnekle başlayalım.
Kadının zevk burada başlar, çünkü merak yükselmeye başladığı anda, kadınların ve flört oyun huzurunda, onun her hareketini izlemek için gerekli olan, bir zevk söz edilecek ve yatakta tatmin arayan bir kadın için benzeri görülmemiş Memnuniyeti.

Zevkle deli gidecek kadınların baştan bir diğer senaryo, test edilmiş ve pek çok sahtekarlar tarafından önerilir.

, Bir sanat müzesi veya boya ziyaret toplantıda sevgi sorunlar hakkında konuşmaya başlayın, ancak genel şeyler hakkında onunla konuşmaya çalışın bir kadınla samimi bir davet edin, sonra yavaş yavaş başlar Bu baştan çıkarma, ona bazı çıplak resimleri ya da kadınların bazı erotik çıkarlarının sanatçı konuşma küçük bir oyun yatakta tatmin olmak sonunda sormak için yükselmeye başlar.

Genel olarak, bu köşe kesmeme önemlidir mümkün olduğunca doğal olarak, iki zevk almaya çalışın ve en önemlisi, bencil olmak kadınlara dikkatli olma, güven getirmek için gereklidir, yolun isteklerini anlamak için kadın, bazen karmaşık, tabii ki, meydan yatakta onu karşılamak için nasıl.
Bu baştan çıkarma tüm oyun bozan, çünkü bir kadın ile ilk toplantısında, her şeyden önce tavsiye edilir, çok fazla yapmaya çalışmayın, nihai zevk başarıyla yatakta karşılamak için olduğunu unutmayın .

Kişisel bakım bir kadın, iyi bir nefes ve mükemmel hijyen, baştan oyununun temelini oluşturur, aynı zamanda abartmak değil, ve çok etkilendim çalışarak değil, bir memnun etmek için gerekli olan kadınların baştan itibaren Anahtar doğal kalmaktır.

Kadınlar genellikle erkeklerin çok değil hayal olduğunu düşünüyorum, ancak, tam kadınların mutlu küçük şeyler, o zaman itiraz dikkate önce, kadının isteklerini anlamak gerekir. Önemli olan sonunda tam olarak yatakta tatmin yönetmek olmasıdır.
Bu, özellikle romantik olmayan eylemler de dahil olmak üzere bir kadın toplantı etkili, özellikle küçük dokunuşlar, özellikle günlük olarak vardır.

Gelecek için planlar yapmak, o ne yaptığını dikkatli olun bir kadın tatmin, o yardım istedi kadar bekleyin, ama yine de gönüllü olarak yardım sağlamak değil önemlidir, çekmek için yardımcı olur bir kadın.

O yeni bir saç modeli ya da yeni bir elbise ile gelen kadın övgü için, iyi ve gerçek ayna insanın gözleri olduğunu düşünürse bir kadın sadece güzel olduğunu anlamak gerekir. Kadınların arzuları, güzel hissetmek, biz demek ve bunu tekrarlamanız gerekir.

Sözlü dikkat bir kadın lütfen için önemli olan, aynı zamanda bir kadın iltifat olmayı sever ve onun etrafında olanlar, daha sonra parfüm sabah ve akşam, partner oyun giren bir kadın için çok önemlidir cazibe seviyor, sık sık gerektirir parfüm iyi bir marka. Bir adam için temiz özellikle yatakta bir kadın baştan ve tatmin etmek kuraldır.

Mizah var, ve beklenmedik olduğunu tüm biliyorsanız, spontan, eğlenceli kadın, palyaço olmadan komik olabilir, çok ciddi olmadan çekici olabilir.
Genel olarak, bir toplantı sırasında, tartışma, yürüyüşe çıkmak, çıkmak komplike olmadan, yemek sandviç alıp bir bankta bir kamu parkta çıkmak, gerek bir kadın lütfen pahalı bir restorana gitmek, onu memnun etmek için sadece kadın olsun. Elle onu alın ve ikiye bir yürüyüşe ve baştan gerçek oyun başlatır.

Daha önce birlikte yaşamak, o zaman onun kahvaltı hazırlamak için erken kalkmak, o yapar, böylece bu tür erken kalkmak ve yemekleri ile başlangıç ​​olarak uzun vadede bir kadın karşılamak için iyi bir fikirdir hesabı onun için yemekleri yaptık sabah, bir kadın lütfen iyi ve özellikle yatakta tatmin bilmek gece.

Bir kadın çiçek getirin her fırsatta, mümkünse bir partner oyun girer böylece, hatta bir çiçek buket çiçek veya bir teklif, onu memnun etmek için emin bir yoldur.

Kırmızı ve beyaz çiçeklerden bir buket sunulacak kadının sürpriz hayal edin, onu sevimli ve ilgi dolu bulacaksınız.

Onunla konuşun sık sık telefonda, ona övgü, aynı hikaye anlatmak için saatlerce dinlemek, o mikrodalga fırında pişmiş tavuk anlarında sakin, ikna çabalarından lezzetli olduğunu söyle öfke, jestler hassasiyet ve bir kadın lütfen ve yatak hızla yanıt vermek için ilgili paylaşım gündelik şeyler dinleme varlığı, genellikle vardır.

Onun, partner oyuna girmek bir kadınla tanıştım ve yatakta bir kadın yerine çok hızlı bir şekilde öğrenmek için, kadınların arzuları anlayışı ile onu mutlu başlar yapmak için elimizden tarifleri çok zor değildi umulmaktadır.