Kalça tedavisi için güzel kalça, selülit ilaçlar var nasıl.

Yuvarlak ve sıkı kalçalar sahip Prosedürü.Kalça figürü şekillendirmek için, bir kalça kasları galber gerekir ve orada sesi vücudun geri kalan sırları, güzel yuvarlak popo var açıklanmayan, film yıldızları ve ünlülerin gizli yöntemleri nelerdir ve firma ve bir de muhteşem vücut. Selülit kalça tedavisi için ilaçlar nelerdir.Spor sıkı kalçalar ve yuvarlak almak için yapmak.

Spor salonu sayesinde her vücut parçası çalışır, bu kalça figürü şekillendirmek için mükemmel bir yoldur ve yuvarlak ve sıkı kalçalar var. İşte selülit kalça tedavisi için faydalı ilaçları saymıyorum, kalça görünümünü geliştirmek için her gün yapmak için bazı basit egzersizler vardır.


Sesi ve firma kalça güzel kalça egzersizleri var nasıl.

Firma ve sesi kontur bezi düzenli bir iş günü, gerçekleştir, sizin tarafta yatar pozisyonda almak ve yukarı bacaklarını uzatmak, kol başını tutup, çalışma ile yukarı kaldırın bir ayak oluşur derin nefes alma, alt bacak sonra nefes verin. 10 tekrarlı bir dizi yapmak, sonra ayaklarınızı değiştirin ve firma ve sesi kalça eğrisi destek çalışmaları tekrarlamak, aynı zamanda kalça şeklini geliştirmek için katkıda bulunmaktadır.


 • Zayıflama kalça için en iyi tarifler.
 • Kalça görünümünü iyileştirmek. solunum yöntemi uyun sonuçlar almak önemlidir. Ayrıca bacak yetiştiriciliği genliğini ayarlamak gerekir. Iki seçenek, 45 ° veya 60 ° daha fazla kapsama alanı küçük bir genliği vardır. Her iki durumda da, bacak dalmadan önce otuz saniye boyunca sabit bir pozisyonda tutmak için önemlidir. Bu egzersiz firma ve yuvarlak popo olması önemlidir.
  Nasıl Güzel Alt sahip: kalça tonlama ve sıkılaşma için birkaç çok etkili egzersizler vardır. Kalça çalışmaları bunu yapmak için en pratik, bu orta ve küçük kalça hem görür, bu egzersiz ayrımı olmaksızın herkes tarafından yapılabilir.
  iyi sonuçlar ve firma kalçalar için, o iyi bir duruş ve hareketleri ile ilgili bir solunum ritmine saygı önemi.
  bir yatar pozisyonda koyarak başlayın, sonra bedenin yanına yere kol koymak, sonra da kalça genişliği altında bacakları bükün.
  başlayın yere bu ayaklar dinlenme sağlayarak hareketleri. Sonra glutes kasarak kalça kalkmasına ve yardımcı, kalçalarınızı ile yere dokunmadan havuz aşağı kalça görünümünü geliştirmek için.
  çok canlandırmaya çalışıyoruz, daha iyi bir sonuç almak ve daha sıkı bir basen sahip olmak ve firma kalçalar, bu günde düzenli birkaç koşu önerilir.

  Sesi ve firma kalçalarda bir koç varlığı.

  Firma ve sesi kalça uygulamak için bazı ipuçları ve fikirler. , Bir sandalyenin kenarında yalınayak Sit dik açıyla bacaklarını tutabilir, hem de ayakları biraz dışında düz bir zemine yerleştirilmiş ve, silah, doğrudan, önünüzde yatay uzatıldı gözler, midenizde tutmak için, pui sadece kalça ve bacaklarınızın üst kısmını kullanarak kurtarabilirsiniz. Bu egzersiz, yuvarlak ve sıkı kalçalar olabilir.

  En iyi sonuç için, vücut ağırlığı topuklar yayılabilen, böylece diken biraz kaldırdı tutun. Bu küçük ayrıntı kalça altındaki kat da verimliliği artırır. Onun verimliliği artmakta Biz kalça görünümünü iyileştirmek için, egzersiz sırasında hareket odaklanmak gerekir.

   

  Uyluk arka heykel ve yuvarlak ve sıkı kalçalar almak için. Koç, bir sandalye ile, çok kararlı durmak elinizle hafif bir baskı almak, kollarınızı hafifçe bükülmüş tutmak ve sırtınızı dik, mide çekti tutmak önerir. Düz sol bacak basarak başlayın ve yavaşça kaldırın geri ve dışa doğru sağ ayak hafif bir dönüş yapmak. Bu küçük hareket, kalça kasları üzerinde stres yoğunlaştırmak için yuvarlak ve sıkı kalçalar için, her zaman sağ bacak kasları biraz eklem çalışmak değil, zorlayarak, fleksiyonda tutmanıza yardımcı olur. Sesi ve firma kalçalar için yeterli kez egzersiz tekrarlanmalıdır. Selülit tedavisi için kalça, tıbbi bir uzmana danışın unutmayın. 

  Koç kalçalarınızı oymak için diğer zayıflama egzersizleri sunuyor.

  Merhaba, burada güzel yuvarlak, sıkı kalçalar için bazı egzersizler vardır.
  dimdik ayakta kalın, önünüzdeki koymak Sağ bacağınızı bükün. Şimdi yavaş yavaş diğer bacak üzerine ağırlık taşıma, geri aşağı yavaş yavaş, sonra sessizce açmak ve alt kalçalarınızı sözleşme. Sürekli üç haftada sesi kalçalarınızı yardımcı olacak kez ve firma kalça olun.

  Başka bir egzersiz ayakta, elinize bir sandalyenin arkasına, ayak esnetin, ve ileri geri bacak salıncak, ve tabii ki, düşmeden mümkün olduğunca gitmeye çalışırım. Bu egzersiz, yuvarlak ve sıkı kalçalar için yararlıdır.

  Kalça görünümünü iyileştirmek, güzel tur firması kalçalar için, süper seksi, herkes bu konuda hemfikir, gerek, film yıldızlarının başarısını görmek için var olan Söyleyecek bir güzel eğrisi, tonlama, kalça ile bunları sağlamak ve yuvarlak bir görünüm vermek için düşen karmaşık kalçalarda varsa, yönergeleri izleyin.

  Ama önce kalçalarda hızlı bir anatomi dersi, kenara yağ rezervlerinden, kalça üç farklı kas oluşur:

  - Havza arkasında bulunan gluteus maksimus kas, büyük ve geniş bir alanı kapsar, aynı zamanda posterior denir, o kalça büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Bir kez de yuvarlak bir kıç vererek, kemerli edilmiştir.

  - Gluteus medius kas, bu havzanın tarafında ise, kalın bir kas oluşturur ve bir fan gibi çalışan, kalça yan yüksekliği ve rotasyon için bu tür hareketlere izin verir. Toned, bu üst kalça vurgulamaktadır. Bu güzel bir görünüm biçimli kalçalar verir.

  - Gluteus minimus kas. daha derin diğer karşılaştırıldığında, bu kalça yuvarlak kontur verir. Düzgün, bu kas tarafında kalça taşma engeller.

  İdeal kalça Kriterleri, kalçaları yüksek olmalı, kalça kavisli olmalıdır. tonlu arka olmalı, onlar yuvarlak ve firma hem olmalıdır, bu seksi, erkek kadın güzel kalçalar izlerken seviyor bir kadın profili olacaktır.

  Kalça görünümünü iyileştirmek için ne yapmam.
  Burada kalça şekillendirme ve tonlama yardımcı bazı sporlar vardır:

  - Uzun yürürken veya koşarken, kalça yağ eritmek, ve kalça kaslarını güçlendirmek için ideal bir açık hava sporudur.

  - Aslında kalmış ve aşağı sürekli ve çok çeşitlidir, bu nedenle glutes çalışır, dağlarda ya da step, aerobik ve eliptik Walking in, bu güzel yuvarlak ve sıkı kalçalar için gerçekten iyi .

  - Yüzme veya su aerobik, onunla su sporları, çalışkan glutes her kas ve tekme ve kurbağalama, kas kitle hareketi ve kalça bölgesi kuruyor. Bazı güzel bir firma alt ve seksi bulmak için harika.

  Güzel Bottom var nasıl : Diğer açık spor süper yuvarlak, spor gibi firma kalça sahibi olmak için pratik olabilir. Dağ kayağı, snowboard, buz pateni vb. Bu faaliyetler, itme eğilme ve kalçalarınızı için çok yararlı bacaklar,,, yağ eritmek arka arka görünümünü iyileştirmek ve kadınlarda erkeklere bayılıyorum daha bu güzel görünüm vermek için uzanan bir yol.

  Güzel kalçalar var ve selülit şişme kalça tedavisi nasıl, selülit kalçalar için bir sorun olduğunu, güzel bir popo için, bir uzman ile selülit gidermek için önemlidir.

  Selülit kalça 1 numaralı düşmanı, kalça hedefleyen selülit, ve ince bir kadın selülit ile çevrili yumuşak kalça, olabilir, bu genellikle hormon meselesi. Selülitle mücadele için, daha iyi bir diyet benimsenmesi şarttır ve ayrıca bu şekilde bir spor düzenli bir uygulama ile spanking dokularında güçlendirmek, egzersizler kasların yağ katmanı ile değiştirilmesi, ve kalça olacak olacak sıkılaştırıcı ve kalça şekli geliştirir, tonlama.

  Güzel göt korumak ve selülit şişme kalça iyileştirme gücüne izleyin.

  Büyük göt ve selülit kalça tedavi için, yağ kaybetmek ağırlık nihayet yüklü ve kalça, yağ eritmek için hedeflenmiş planları takip dinlenme ve sahip mükemmel yuvarlak popo kaldırma gücü izlemek için gerekli olan .

   Güzel Alt sahip Nasıl:

  dengeli bir gıda yiyin, şeker ve yağ kaçının. Su tutma ve tedavi selülit kalça karşı savaşmak için düzenli sıvı-su içiniz.

  - Toksinlerin drenaj yardımcı elyaf, unsuru yiyin ve su tutulmasını önlemek ve selülit kalça iyileştirmeye yardım için tuzlu gıdaların tüketimini azaltmak ..

  - Ciddi selülit yeniden değildir diyetleri takip etmeyin.

  Kilo kaybı hedefi ile ilgili sorulara cevap, bazı gıdalar daha fazla bazı güzel kıçını tavsiye nelerdir? Bazen genetik bir sorun olduğu maalesef yok, yiyecek yok, selülitle mücadele için belirli erdemleri ile, gerçekten yemek var.

  Ancak, ağırlık eğitim doğan o kilo kaybı, genetik sorunu çözdü, ancak selülit kalça tedavisi için tıbbi yardım için doktora danışmak en iyisidir ve başarıyla, düzgün kilo kalça kaybetmek görünümünü iyileştirmek kalça ve sırt yuvarlak ve sıkı kalçalar.