Aromatyczne zioła i przyprawy w naszej kuchni: 

Bazylią czosnkiem i kolendrą
Zapachy i smaki: przyprawy, przyprawy i zioła grzywny.

Smak potraw kuchni w kuchni na świecie. Aromatyczne zioła pochodzą z zakładów, które są używane części, Harb może być używany aromatyczne zielone i świeże lub suszone. W kuchni zaleca się używać świeżych ziół, gdy są jeszcze świeże, ponieważ wiele jego smak jest utracone podczas suszenia.


Przyprawy i zioła aromatyczne w kuchni.

Wonności pochodzące z roślin stosowane w kuchni, przygotowywanie posiłków i dań różnych. Produkty są aromatyczny smak i zapach żywności, ich właściwości organoleptyczne uszlachetnić nasze potrawy.

Czosnek.

Czosnek jest aromatyczna roślina, który jest używany cebulki, czosnku tworzy i zapach goździków jest piquante.L czosnek to prawdziwa uczta dla niektórych, dla przemysłu spożywczego, przy użyciu ząbki czosnku przygotowanie wielu potraw i przysmaków. Wraz z przygotowaniem mięsa, sałatki, warzywa, zupy.

Czosnek ma wiele zalet terapeutycznych, obniża ciśnienie krwi i rozszerza małe naczynia krwionośne, jak czosnek stosowany jest jako środek zapobiegawczy chorób układu krążenia, korzystne działanie czosnku jest to, że unika skrzepów we krwi, jedzenia czosnku będzie miało również korzystny wpływ w redukcji cholesterolu we krwi. Czosnek jest także cukrzycę i antyseptycznych.

Najlepsze przyprawy, zioła i aromatyczne 

grzywny w kuchni.
Kolendra w kuchni.

Kolendra stosowana jest głównie jako aromat, używamy niektórych częściach roślin kolendry, liści i owoców. Kolendra jest również używane do przechowywania mięsa. ponieważ antyseptyczne kolendry działania.
wyciąg z olejku kolendry, która cnót trawienia, aktywizuje i przeciwskurczowe.
W gastronomii i kolendry gotowania preparatu w wielu potraw, mięsa i dziczyzny, marynat i sałatek, zupy i buliony, niektóre przetwory z ryżu, marynaty są również gotowanie différenntes z kolendrą.

Kminek w kuchni.

Kminek (ma działanie identyczne z kolendry.) Używamy owoc kminku, które ograniczyły pood stosowane do żywności smaku. kminek ma cnoty stymulujące trawienie. Kminek posiada wyjątkowy smak, dobry do przyprawiania niektórych potraw, zwłaszcza fasoli.

Bazyli w kuchni.

Basil jest rośliną, która ze świeżych liści bazylii są używane jako przyprawa do sałatek, przygotowania wędlin, serów i zup. Wybraliśmy olejku z bazylii, przydatne pobudzające trawienie i przeciwwirusowe, bazylia jest również stosowany jako środek przeciwskurczowy. Bazylia roślin ozdobnych i pachnących Houseplant.

Basil jest obecnie wykorzystywana na całym świecie. Basil jest wspaniałym przyprawa, przyprawa, że jest to zasługa wszystkich kuchni. Roślin bazylii jest wyjątkowo smaczne, w szczególności wykorzystywane do dekoracji sałatek lub danie z makaronem, a może pizza z bazylią.

Koper włoski w kuchni.

Koper wytwarza nasion przeznaczonych do ich smaku i liści są używane w sałatkach, łodygi kopru włoskiego są cięte na małe kawałki i suszy. Wszystkie części kopru włoskiego są przydatne. Koper ma słodki przyjemny smak. Przygotowuje on również zupa z łodygi kopru, nasion jest stosowany do destylacji olejku z kopru włoskiego.

Laurel w kuchni.

Laur jest krzewem o długich zielonych liści. Liście stosowane w kuchni, aby przygotować garni bukiet. Garni bukiet towarzyszy wszystkim rodzaje mięsa z sosem. Garni bukiet mogą również dodawać buliony kurczaka. Liść laurowy smak wszystkich rodzajów żywności.

Majeranek i oregano w kuchni.

Majeranek ponosi zaokrąglone liście jasnozielone liście majeranku są pyszne w sałatki. Oregano jest w pomieszczeniach suchych włoskiej kuchni, Jeśli chcesz cieszyć się dobrym pizza posyp oregano.

Estragon w kuchni.
Estragon jest składnikiem musztardy.