ספרים דיגיטליים או הספר האלקטרוני הוא זה את הספר של העתיד?

הספר האלקטרוני הוא זה את הספר של העתיד?, מה יהיה עתידו של הספר המסורתי?. אם הספר המסורתי היה בעבר יפה, מה יהיה העתיד של ספרים דיגיטליים או הספר האלקטרוני?, עולם הספר נמצא בסכנה?. בעבר, את הספר המסורתי התייחס אובייקט פיזי, עשויים בדרך כלל עם הנייר, שימש במשך מאות שנים כדי להעביר, מדע, תרבות וידע הכל שימושי האדם הפיתוח שלה גם הוא אהב אמנות ואנחנו אוהבים לשמור בספריה שלו. צורה זו של ביטוי של הספר הוא אותו בסכנת הכחדה?


הופעת האינטרנט הביאה את dematerialization של הטקסט הכתוב, היא מתפשטת על התקשורת מגוונים יותר ויותר, עולה השאלה, כיצד לשלוח טקסט בהקדם האפשרי ובעלות נמוכה? השתמש דיגיטלי או ספר אלקטרוני היא צורת הביטוי של הספר של העתיד.

מהו דיגיטלית.

זהו מונח זה מציין קבוצה של טכנולוגיות החלים על מחשבים, שפת המספרים, אשר משתמשת רצף של 0 ו -1 עבור הביטוי והתקשורת, כמובן מחייב שימוש של מחשבים דיגיטליים, ספרים דיגיטליים או הספר האלקטרוני הוא למעשה הטופס של המחשב מותאם להיות ספר.

השוו את היתרונות והחסרונות של ספרים אלקטרוניים, E-הספר ואת הספר המסורתי.

נקודת המפתח של ההשוואה היא כי הנסיעה, אנחנו יכולים לעבור ולנסוע האור מבלי לצאת הביתה ספרים האהובים עליו, הספר האלקטרוני הוא פרקטי, קומפקטי, ומעל לכל החרדים האור, הוא מושך כי הוא מצויד נחמה להכחיש את הקורא, את הספר האלקטרוני, הספר האלקטרוני הופך ידיד אמת לצרכן לקרוא.

לידתו של ספרים דיגיטליים או הספר האלקטרוני.

הרעיון של ספר אלקטרוני חוזר כמה שנים, ראשיתו סומנו על ידי כשלים רבים, ניסיונות שיפור כבר כל כך הרבה, ועכשיו העתיד של הספר האלקטרוני או צלילים דיגיטליים מבטיח, הוא הציג בפני הציבור בזמן אמת, הספרייה ניידים מיני ומציעה הנאה שאין להכחישה של הקריאה, הספר האלקטרוני הוא מודרניזציה ולהיות ידידותיים לסביבה, זה דורש כוח הצריכה נמוכה מאוד עם ההזדמנות לחסוך מאות קילוגרמים, המשקל הממוצע שלה הוא לא רחוק 200 גרם,

העתיד של ספרים דיגיטליים היא אחד הנושאים שנדונו ביותר כרגע, חברות מתחרות רבות לאחרונה משיקים גרסאות מתקדמות של ספר אלקטרוני, יש מסך מגע, אחרים להסיר את המקלדת, כמה חוות דעת של מומחים מאמינים השינויים האלה בלתי נמנע, כי אם את הספר דיגיטלית מתקדמת, הקורא חייב גם להתפתח. האופטימיסטים מראים כי מכירות הספרים הדיגיטליים עד כמה הדלפק ספיגה שרוב הספרים האלקטרוניים לא הצליחו לספק את החיים אמין סוללה ארוכים.

למעשה, חוקרים הסיקו, האיום הוא בעצם ספר אלקטרוני שותפים, בגלל פיראטיות דיגיטלית מחירי הספר להוות בעיה רצינית, כלומר השוק העולמי צפוי בשנה לתוך מיליארדי דולרים.

לטווח של ספרים דיגיטליים, ספרים אלקטרוניים או הספר האלקטרוני.

מה הבחירה של המונח לתת?, לא ללכת לאיבוד בספר היא מה זה אומר בעלי, הוא הופך להיות מדיום פיזי כי הוא נכתב ואף אחד לא יכול לומר בדיוק מה יהיה הספר הצורה המדויקת בעתיד, תפקידו יישאר אותו דבר, להעביר את הידע ואת הידע של האדם, וכמובן את הצליל ואת התמונה ילווה את הספרים דינמי דיגיטלית אינטראקטיבית, הספר האלקטרוני הוא הבטיח עתיד מזהיר.

מחירו של ספרים דיגיטליים, הספר האלקטרוני יכול להיות תחרותי.

מומחים מאמינים כי כן, כפי שיפורים טכנולוגיים משמעותיים, כגון מסכי זול מרגיש, אולטרה גמיש יש נעימה, וזה הרגיש כמו נייר אמיתי, זה יהיה צריכת האנרגיה קל משקל אולטרה חלש, מסכי מגע של הספר האלקטרוני יהיה למשוך את הציבור הרחב כמו גם לשותפים. מפיקי מאמר של האלקטרוניקה מולטימדיה צרכנית וכמה משקיעים יהיה להתמקח יש עתיד מזהיר עם ספרים אלקטרוניים, הבחירה של ספרים דיגיטליים ספק לא יהיה עוד.

אבל ההצלחה של החלום הזה הוא לא בעתיד הקרוב, שכן חלק מהשותפים לבלום ולהאט תפוצתו שלה, כך בעלי האתרים אינם עושים זאת לשחק את המשחק, זה מאחר שקיימות גירסאות דיגיטציה מעט מדי ספרים שלהם, אם אנו רואים את מספר כותרים הספר יוצא מדי חודש, ידעתי שהיא באמת רחוק מהמטרה, כי הספר הוא יותר מאשר אובייקט דיגיטלית, הספר האלקטרוני נחשב למדי כשירות. עם זאת ניתן לומר כי הספר האלקטרוני הוא על המסלול, אבל זה יכול לעשות טוב יותר בעתיד כמו לבלוט הקשר שלו עם המחשב ולהיות אובייקט מן המניין, כי יש אישיות משלה.

את הספר האלקטרוני מספק קל לקרוא עוררין.

מבחינה טכנית, אנו יכולים לומר את הספר האלקטרוני, הספר האלקטרוני הוא פיתח. בשביל זה הוא לא רק מסוגל לאחסן אלפי עמודים עם תמונות וצלילים, אלא גם לשמור אותם ללא תשלום במשך חודשים, ו e-Book הוא מכשיר חכם. השאלה לעתים קרובות מגיע למשרד, הוא כדלקמן, את הספר האלקטרוני הוא זה מעייף לעיניים?. התשובה מגיעה יחד מומחים ומשתמשים, לא, ממש לא, כי הטקסטים מופיעים כספר נייר מסורתיות.

את העולם המסורתי של הנייר ושל וירטואלי דיגיטלית.

כיצד להגיע מודל ההפצה הישן של הספר הקלאסי ולהחליף אותו עם פרסום וירטואלי מודל, זה לא יהיה כל כך קל לשכנע מו"ל ים, יש לציין כי ההתפתחות והשינוי של התרבות לעולם הדיגיטלי יכול להיעשות במהירות כי עולם שלם של פרסום מסורתי הביעה ספקות כי הספר נייר יכול להיות האלקטרוני הדיגיטלי אחי-הספר, אפילו היום אחד מגלה כי המציע באינטרנט של ספרים אלקטרוניים או דיגיטליים הוא עדיין רזה למדי, ובכל יש הסבר, הוא כי הספר נמכר דיגיטציה בדרך כלל זול יותר מאשר הגרסה המסורתית של נייר קלאסי, לא צריך גם לשכוח את אובדן הוועדה על הספריה הפצה ששוללת גרעון שותפים, כך בספר ימריא על שוק הספרים הדיגיטליים, כי כאשר אספקת הביקוש זמין ויהיה להיות מספיק כדי לספק את השוק החשוב ביותר אטרקטיבית מבחינת מחיר תחרותי, כי זה לא מספיק כדי להציע הנחה של 30%, גמישות בשימוש הוא גורם מרכזי, אשר מושך כמו משתמשים רבים, למעשה אנו מוצאים כי להורדה קבצים עבור ספרים דיגיטליים כרגע בכפוף מנעולים אלקטרוניים, הספר האלקטרוני, אלא שהוא סוגר תוכן בחינם הופכת מוגבלת, למעשה, אין זה אפשרי עבור הצרכנים לקנות את הספר שלו בכל מקום, כל ספר אלקטרוני בעל פורמט קנייני משלה, גורמים אלה להגביל את הגישה לתוכן של הספר ומונע התפשטות שלה, זה יהיה מעניין להשוות אותו עם זה של תעשיית המוזיקה להסיק.