Cyfrowych książek lub e-book to książka o przyszłości?

E-book to książka o przyszłości?, Jaka będzie przyszłość tradycyjnej książki?. Jeśli tradycyjną książkę miał piękną przeszłość, jaka będzie przyszłość książki elektroniczne, e-książki?, Świat książki jest w niebezpieczeństwie?. Dawniej, tradycyjną książkę, o której mowa obiektu fizycznego, zwykle wykonane z papieru, służył przez wieki, aby przekazać nauki, sztuki, kultury i know-how wszystko użyteczne dla człowieka i jego rozwoju jest również lubi sztuki i kochamy zachować w swojej bibliotece. Ta forma ekspresji książka jest zagrożone?


Pojawienie się Internetu przyniosło dematerializacji tekstu pisanego, to rozprzestrzenia się w mediach w coraz bardziej zróżnicowane, pojawia się pytanie, jak wysłać tekst jak najszybciej i tanio? Użyj cyfrowych lub e-book jest formą ekspresji książki w przyszłości.

Co to jest cyfrowe.

Jest to termin, który określa zestaw technologii mających zastosowanie do komputera, język liczb, który używa sekwencji 0 i 1 do ekspresji i komunikacji, oczywiście wymaga użycia komputerów cyfrowych, książki cyfrowe lub e-book jest w rzeczywistości formie dostosowanych do komputera stają się książki.

Porównaj wady i zalety e-książki, e-book i książki tradycyjne.

Kluczowym punktem jest to, że porównanie podróży, możemy przenieść i podróży świetle bez konieczności wychodzenia z domu jego ulubione książki, e-book jest praktyczny, kompaktowy i przede wszystkim ultra-lekkie, odwołań, ponieważ jest wyposażony w niezaprzeczalny komfort czytelnika, e-book, e-książki staje się prawdziwym przyjacielem dla konsumenta, aby czytać.

Narodziny cyfrowych książek lub e-book.

Idea e-book sięga kilku lat, jego początki były oznaczone przez liczne awarie, próby poprawy nie było tak wielu, teraz przyszłości elektronicznej książki lub cyfrowe brzmi obiecująco, jest przedstawiony opinii publicznej jako prawdziwy mini-mobile biblioteki i oferuje niezaprzeczalny przyjemność czytania książki elektronicznej jest modernizacja i staje się przyjazne dla środowiska, wymaga bardzo niskie zużycie energii z możliwością zaoszczędzić setki funtów, jego średnia waga nie jest daleko 200 gramów,

Przyszłość cyfrowych książek jest jednym z najczęściej dyskutowanych tematów w tej chwili, w ostatnim czasie wiele firm konkurencyjnych uruchomienie zaawansowanej wersji e-book, niektóre mają ekran dotykowy, innymi usunąć z klawiatury, kilka opinii ekspertów, że te nieuniknione zmiany, bo jeśli książka cyfrowa rozwija się, czytelnik musi ewoluować. Optymiści wskazują, że sprzedaż muzyki cyfrowej książki są, niektórzy nieczystości counter, że większość e-książki nie były w stanie zapewnić niezawodny długą żywotność baterii.

W rzeczywistości, niektórzy badacze stwierdził, że zagrożenie jest raczej e-book wydawców, bo piractwa i cyfrowych cen książek stanowić poważny problem, a mianowicie, że globalny rynek przewiduje się corocznie w miliardy dolarów.

Okres książki elektroniczne, książki elektroniczne, e-książki.

Co do wyboru termin dawać?, Nie zgubić się w książce, co to znaczy właścicieli, staje się nośnik, co jest napisane i nikt nie może dokładnie powiedzieć, jaki będzie dokładny kształt książki w przyszłości, jego funkcję będzie nadal takie same, przekazywania wiedzy i wiedzy o człowieku, oczywiście dźwięk i obraz będzie towarzyszyć interaktywny książki elektroniczne, e-book jest obiecane świetlaną przyszłość.

Cena książki elektroniczne, e-książki mogą stać się konkurencyjne.

Eksperci uważają, że tak, jak znacznego postępu technologicznego, takich jak ekrany tanie, bardzo elastyczny i czuć przyjemny, co jest odczuwane jako prawdziwy papier, to będzie lekki i ultra zużycia energii słaby, ekrany dotykowe, e-książki będą przyciągać ogółu społeczeństwa, jak i wydawców. art producentów elektroniki użytkowej i multimediów niektórych inwestorów będzie okazja i ma przyszłość z e-książek, wybór cyfrowych książek nie będzie już wątpliwości.

Jednak sukces ten sen nie jest w najbliższej przyszłości, ponieważ niektórzy wydawcy umieścić hamulców i spowolnić jej szerokim obiegu, więc wydawcy nie są jeszcze gry, to dlatego, że jest zbyt mało cyfrowe wersje swoich książek, widzimy Liczba tytułów wychodzi co miesiąc, wiedziałem, że ona naprawdę daleko znak, bo książka jest więcej niż obiektów cyfrowych, e-book jest uważany raczej jako usługa. Niemniej jednak możemy powiedzieć, że e-book jest na dobrej drodze, ale może to zrobić lepiej w przyszłości, jak wyróżnić się z jego połączenia z komputerem i stać się pełnoprawnym obiektem, który posiada własną osobowość.

E-book pozwala na łatwy odczyt niepodważalne.

Technicznie rzecz biorąc, można powiedzieć, że e-book, e-book jest rozwinięty. Na to nie tylko zdolnego do przechowywania tysięcy stron z obrazami i dźwiękiem, ale także je zachować, bez opłaty za miesiąc, a e-Book to inteligentne urządzenie. Pytanie, które często przychodzi do biura, jest następujący, elektroniczne książki jest to męczące dla oczu?. Odpowiedź przychodzi wraz ekspertów i użytkowników, nie, absolutnie nie, bo teksty pojawiają się jako książka tradycyjna.

Tradycyjny świat papieru i wirtualnych cyfrowych.

Jak dojechać do starego modelu dystrybucji klasyczna książka i zastąpienie go modelem publikowania wirtualnych, to nie będzie tak łatwo się przekonać wydawców, należy zauważyć, że rozwój i przemiany kultury w cyfrowym świecie można zrobić szybko ponieważ cały świat tradycyjnych publikacji wyraziła wątpliwości, że książka może mieć papier brat cyfrowe e-książki, nawet dziś jedną uważa, że ​​Internet oferuje książki elektronicznej lub cyfrowej jest nadal dość cienka, ale nie ma wyjaśnienia, jest to, że książka sprzedaje cyfrowych tańsze niż tradycyjne wersja klasycznej papieru, nie należy również zapominać o utratę Komisji biblioteki dystrybucji, pozbawia niedobór wydawców, więc książka odbędzie się na rynku cyfrowych książek, że gdy dostępna podaż i popyt być wystarczający dla rynku i najważniejsze atrakcyjne pod względem konkurencyjne ceny, ponieważ nie wystarczy oferujemy rabat w wysokości 30%, elastyczność w użyciu jest głównym czynnikiem, który przyciąga wielu użytkowników, w rzeczywistości okazuje się, że do pobrania plików dla cyfrowych książek są obecnie przedmiotem zamki elektroniczne, e-book, chyba że zamyka zawartość wolnego staje się ograniczony, w rzeczywistości, nie jest możliwe dla konsumentów do zakupu swojej książki w dowolnym miejscu, e-książki posiada własny format, czynniki te ograniczyć dostęp do zawartości książki i zapobiega jego rozprzestrzenianiu się, że byłoby ciekawie porównać go z tym z przemysłu fonograficznego zawrzeć.