Dijital kitap ya da e-kitap bu geleceğin kitap nedir?

E-kitap onu geleceğin kitap nedir?, Ne olacak geleneksel kitabın gelecek?. geleneksel kitap ne dijital kitap veya e-kitap geleceği nasıl olacak?, kitap dünya tehlikede güzel bir geçmiş olsaydı?. Eski, geleneksel kitap genellikle kağıt ile yapılan fiziksel bir nesne, sevk, o bilim, sanat, kültür iletmek ve biliyorum yüzyıllardır hizmet her şey insan ve gelişimi için yararlı ne kadar zamanda bir sanat meraklısı ve biz tutmak aşk onun kitaplığında. Kitabın anlatım Bu formu tehlikede mi?


Internet gelişi yazılı metnin kaydileştirme getirdi, onu giderek çeşitli medya üzerinde yayılıyor, soru ortaya çıkıyor, nasıl kısa sürede ve düşük maliyetli bir metin göndermek için? veya dijital e-kitap Kullanım geleceğin kitabın bir anlatım biçimidir.

Ne dijital.

Bu teknolojiler bilgisayar için geçerli bir dizi atayan bir terim, ifade ve iletişim için 0 ve 1 dizisini kullandığı sayıların dili, ders dijital bilgisayarlar, dijital kitap veya e-kitabın kullanımını gerektirir aslında bir bilgisayar şeklinde bir kitap haline uyarlanmış.

avantajları ve dezavantajları e-kitap, e-kitap ve geleneksel kitabın karşılaştırın.

karşılaştırma bir kilit noktası seyahat, biz taşıyabilir ve ev onun en sevdiği kitap çıkmadan hafif seyahat, e-kitap ve kompakt pratik tüm ultra-hafif yukarıda, bunun için yadsınamaz donanıma sahip olması nedeniyle temyiz okuyucu, e-kitap, e-kitap okumak için tüketici için gerçek bir dostum oldu.

dijital kitap ya da e-kitap doğum.

e-kitap fikri, başından, bir gerçek olarak kamuoyuna sunulmuştur, iyileştirme girişimleri, elektronik kitap ya da dijital sesler umut verici şimdi geleceği çok olan sayısız başarısızlık tarafından işaretlenen birkaç yıl önceye mini-mobil kütüphane ve elektronik kitap modernizasyonu ve çevre dostu olma okuma yadsınamaz keyfi sunuyor, bu kilo yüzlerce kaydetmek için fırsat çok düşük güç tüketimi gerektiren, ortalama ağırlığı 200 gram uzak değil

Dijital kitap geleceği şu anda en çok tartışılan konulardan biri, son zamanlarda birçok rakip firmaların e-kitap gelişmiş versiyonları başlatıyoruz, bazı bir dokunmatik ekran var, diğerleri klavye kaldırmak, uzmanlar bazı görüş, bu kaçınılmaz değişiklikler inanıyorum dijital kitap ilerledikçe çünkü eğer, okuyucu da gelişmek zorundadır. Iyimserler dijital kitap satış kadar en çok e-kitap güvenilir bir uzun pil ömrü sağlamak için mümkün olmamıştır bazı septik karşı olduğunu göstermektedir.

korsan ve dijital kitap fiyatlarının küresel pazarda milyarlarca dolar içine yıllık tahmin edilmektedir, yani ciddi bir sorun teşkil çünkü Aslında, bazı akademisyenler sonucuna, tehdit yerine e-kitap yayıncıları vardır.

Dijital kitap, elektronik kitap ya da e-kitap Dönem.

Ne terim seçimi vermek? Değil, bir kitapta kaybolmak onu sahipleri ne demek, o yazılır gelecekte kesin şekil kitabın ne olacağı tam olarak söyleyebilirim kimse, işlevi kalacak bir fiziksel ortama hale geliyor aynı, tabii ki, bilgi ve bilgi insanın üzerinde ses kartı ve resmi dinamik interaktif dijital kitaplar eşlik edecek, e-kitap parlak bir gelecek vaat olduğunu.

Dijital kitap, e-kitap fiyat rekabetçi olabilir.

Uzmanlar gerçek kağıt gibi hissedilir ekranlar ucuz, esnek ve ultra var hoş hissetmek gibi önemli teknolojik gelişmeler gibi, zayıf, e-kitap dokunmatik ekranlar çekecek hafif ve ultra enerji tüketimi olacak, evet inanıyorum genel kamu hem de yayıncılar. multimedya tüketici elektroniği Madde üreticileri ve bazı yatırımcıların pazarlık ve e-kitap ile parlak bir gelecek, artık şüphe dijital kitap seçim var.

Bazı yayıncılar fren koymak çünkü geniş dolaşımını yavaşlatır, böylece yayıncıların henüz oyun oynamayan Ama bu rüya başarısı, yakın gelecek için değil, kitaplarının çok az sayıda dijital versiyonları vardır çünkü biz görürseniz bu kadar her ay çıkan kitap başlıkları sayısı, ben o kitabı dijital nesne daha fazla olduğu için, e-kitap bir hizmeti yerine sayılıyorsa da, gerçekten çok işareti kapalı olduğunu biliyordum. Yine de biz e-Kitap yolda olduğunu söyleyebilirim, ama o kadar bilgisayar ile bağlantısı uzak durmasını ve kendi kişiliği olan bir tam teşekküllü bir nesne haline gelecekte daha iyisini yapabilirsin.

E-kitap kolay tartışılmaz okuma sağlar.

Teknik olarak, biz, e-kitap geliştirilen e-kitap diyebilirim. o, sadece ay için ücret talep etmeksizin onları tutmak için görüntü ve ses değil, aynı zamanda binlerce sayfa depolama kapasitesine sahip değildir için e-Kitap akıllı bir cihazdır. genellikle ofis gelen soru, şöyle, elektronik kitap o gözler için yorucu?. Eğer cevap hayır, kesinlikle hayır, metinler geleneksel kağıt kitap gibi görünür, çünkü birlikte uzmanlar ve kullanıcılar geliyor.

kağıt ve dijital sanal o geleneksel dünya.

klasik kitabın Eski dağıtım modeli ulaşmak için nasıl bir model sanal yayıncılık ile değiştirin, bu yayıncıların ikna etmek o kadar kolay olmayacak, bu evrim ve dönüşüm bir kültürel dijital dünyaya hızlı bir şekilde yapılabilir unutulmamalıdır geleneksel yayıncılık tüm dünya kağıt kitap bugün bile bir, bir kardeşi dijital e-kitap olabilir şüphe duyduğunu dile getirdi çünkü elektronik kitap ya da dijital Internet sunan, henüz hala oldukça ince olduğu bir açıklama var, bulur ve o Kitap klasik kağıt geleneksel sürümüne göre genellikle daha az pahalı sayısallaştırılmış satıyor, aynı zamanda yayıncılara açığı mahrum dağıtım kütüphane Komitesi kaybı unutmamak gerekir, bu yüzden kitabı, dijital kitap piyasaya çıkarmak ne zaman mevcut arz ve talep edecek % 30 oranında bir indirim için yeterli değildir, çünkü piyasa memnun etmek ve en cazip önemli rekabetçi fiyat açısından yeterli olması, kullanım esnekliği birçok kullanıcı gibi çeken önemli bir faktör olduğunu, aslında biz bulmak indirilebilir ki o, her bir e-kitap bu faktörler kendi mülkiyet biçimi vardır aslında tüketiciler her yerde onun kitabı satın almak mümkün değil, sınırlı olur ücretsiz içerik kapatır sürece dijital kitap için dosyalar, şu anda e-kitap elektronik kilitler tabidir Kitabın içeriğine erişimi sınırlamak ve yayılmasını önler, bu sonuçlandırmak için kayıt endüstrisinin ile karşılaştırılabilmesi için ilginç olacaktır.