Niektóre z najbardziej popularnych przypraw żywności:
Ketchup - Majonez i musztardę.

Odkryj najczęściej używanych przypraw, przyprawy, zioła, przyprawy, sosy, papryki. Odkryj bogactwo roślin aromatycznych na całym świecie.
najprostsze dania są wzbogacone w smaku, zapachu i koloru, zioła, przyprawy, przyprawy, przyprawy i zioła.

Przyprawy i przyprawy nadają smak i aromat naszej żywności, dodają smaku i sprawia, że bardziej smaczne jedzenie, dodać zioła i przyprawy w naszej kuchni, więc nie odkrycia wspaniałego świata gastronomii.

Odkryj zapachy i smaki świata poprzez przyprawy korzenne i odkryj z najbardziej popularnych przypraw spożywczych.


Ketchup: Historia i pochodzenie Ketchup.

Ketchup jest jednym z najbardziej popularnych przypraw do żywności, stosowane na całym świecie, weszła ona w kulturze amerykańskiej kuchni na początku 19 wieku, w 1801 Sugar Book House wymienionych Ketchup po raz pierwszy, jako nowy przyprawa żywności.

Jak korzystać z Ketchup:

Niektórzy ludzie mają zwyczaj oddawania rzeczy Ketchup na wszystko, ale Ketchup jest najczęściej umieścić na górze hamburgery, hot dogi, steki, żywność grilla, frytki itp.
Ketchup więc stać się jednym z najbardziej popularnych gotowy do użycia przyprawa do żywności, stosowanych przez ludzi, zwłaszcza dzieci i osób starszych.

Ketchup przepis:

prosty przepis Ketchup powiedzieć, że to z pomidorów, syrop, kukurydza ocet, no i oczywiście sól, spic i czosnkiem, w celu wzmocnienia smaku.
Kanadyjczyków i Amerykanów używany do dodawania Ketchup na żetony.
W Brazylii włożyli Ketchup na pizzę i na całym świecie ludzie lubią dodawać Ketchup jako miły przyprawa żywności. Istnieje wiele marek Ketchup na rynku.

Ketchup to popularna przyprawa gotowa do użycia, stosowane w celu zwiększenia smak dania z grilla, możemy znaleźć to słodkie i słone,

Majonez (Mayo) przygotowanie:
Historia i pochodzenie Majonez (Mayo).

Początki sosem majonezowym lub sosem zawsze były omawiane, niektóre źródła podają, to został on utworzony we Francji przez Francuza, za panowania Ludwika XIV, w 1756 roku przez francuskiego szefa kuchni, był kuzynem kardynała de Richelieu.
Majonez został stworzony, aby uczcić zwycięstwo francuskiej, kiedy to książę de Richelieu pokonał brytyjska marynarka w Port Mahon. więc "Mahonnaise" powstał, by uczcić zwycięstwo księcia, a on stał się majonezem, majonez, jak wiemy obecnie, jedna z najbardziej popularnych przypraw spożywczych.

Jak korzystać z majonezem (Mayo):

Majonez jest używany jako przyprawa, umieścić go na kanapki lub jako sosy sałatkowe, sałatki w jajko, jako baza do różnych sosów lub dodać na górze hamburgery i hot-dogi, niektórzy konsumenci jak dodać majonez do rzeczy owoce morza, ryby, krewetki, Calmar, lub po prostu dodać majonez (majonez) na frytki, jako gotowe do użycia przypraw spożywczych.
majonezem, majonez może również służyć do różnych zastosowań, jak dla poszczególnych kąpieli, żeby dać różne gusta.

Co to jest dokładnie majonezem lub majonezem:

Majonez to rodzaj sosu, to emulsja, majonez pojawiają się w postaci mieszaniny gładka i kremowa, bardzo smaczne i pyszne to stało się bardzo popularne gotowe do użycia przypraw spożywczych.

Więc Majonez emulsji, w rzeczywistości mieszanina dwóch cieczy, które nie mogą być łączone zwykle, takich jak olej i wodę. Emulgujące działania mayo jest gotowy, powoli dodając jeden składnik (olej) do innych (woda) i mieszanie się szybko w tym samym czasie. W celu ustabilizowania mieszaniny dodajemy żółtka jaj, jako emulgator w majonezu, żółtka zawierają emulgator tłuszczu nazwie lecytyny.

Majonez przepis:

jak przygotować majonez?, prosty przepis mowi to jest zrobione z emulsję oleju i żółtek jaj, jako emulgator., cytrynowy, kwas i przyprawy.

Domowy majonez, przepis majonez: 1 lub 2 świeże jaja, 2 szklanki czystej oliwy z oliwek, dobrej jakości ocet squirt, także trochę soku z cytryny i soli oczywiście, pieprz, czosnek.

Szybkie przygotowanie majonezu w domu.

Ważne jest, aby używać jaj w temperaturze pokojowej, aby pozostawić mieszaninę do emulgowania.

Pierwszym krokiem do przygotowania majonezu w domu. wymieszać pół szklanki oliwy z oliwek i ocet z małą ilością soku z cytryny.

Drugi krok: Dodaj sól, pieprz, włączyć urządzenie mikser i poczekać, aż sos majonez zacznie gęstnieć, dodać pół szklanki oliwy z oliwek, aż robi się tak gęsta, że wydaje się mikser pracujących.

Taste the Mayo w celu sprawdzenia przygotowania i dodać sól, cukier, ocet lub dostosowania, aż do uzyskania najlepszego smaku majonezem.

Majonez lub majonez stać się jednym z najbardziej popularnych przypraw żywności, ponieważ może być dostosowany do własnych potrzeb, różne kombinacje smaku Majonez może być sądzony, można przygotować smaku curry majonez, do wykorzystania jako dip pyszne chrupki trzymać warzyw. mayo Czosnek służyć z owocami morza specjalnie dla krewetek kąpieli, krewetki, słodki i kwaśny smak majonezu może być również przygotowany.

Inne różnego rodzaju majonez gotowe można znaleźć na rynku.
wiodących firm, które produkują oryginalne majonez, majonez niskotłuszczowy, majonez o obniżonej zawartości tłuszczu, jak również beztłuszczowe majonezu.

Zazwyczaj znajdujemy majonez lub majonez w słoiku, możemy kupić od sklepu spożywczego w sekcji gotowy do użycia przypraw spożywczych.

Kanadyjczycy i Amerykanie lubią używać Majonez jak piknik pracowników do przygotowywania pysznych kanapek i sałatek jaj.

Majonez zawsze musi być przygotowany świeży, ponieważ niektórzy ludzie ryzykują bardzo chory, jeśli są one w jego pobliżu. Dobrze jest sprawdzić daty produkcji, przy kupujemy majonez w słoiku z spożywczym.

Musztarda.

Musztarda są wśród najczęściej używanych przypraw w zachodnich kuchnia, Istnieją różne rodzaje i odmiany gorczycy's. Brązowe czy czarne gorczycy, które ma cierpki smak.

Musztarda jest powszechnie stosowany we Francji. Musztarda jest słodszy smak kwaśny lub, angielskim i niemieckim jest mniej ostry musztarda niż musztardą francuską. Gorczycy białej jest stosowany do otrzymywania American musztarda's.

Musztarda jest jedną z najczęstszych przyprawa popularna żywności na świecie, konsumenci mogą znaleźć różne wersje musztarda prawie wszędzie na świecie, w większości kuchni kucharz w przygotowaniu płyty zawiera gorczycy.

Historia i pochodzenie gorczycy.

Rzymianie wymyślili musztardy mieszanki przez mieszanie soku winogronowego z nasion gorczycy ziemi przy tworzeniu słynnej przyprawy. Kultury Rzymian wniosła swój wynalazek w całej Europie, i rozpowszechniania gorczycy w czasie.

Ale pierwszym przypadku gorczycy oficjalnie zarejestrowane jest w Dijon, Francja, oczywiście Francuzi są wszędzie, kiedy mówimy o wyśmienitą kuchnię i doskonałe do przygotowywania żywności, Dijon jest obecnie uznawana za stolica świata musztardy francuskiej.

Istnieje wiele marek musztarda na rynku możemy znaleźć również typowy i bardzo znany amerykański gorczycy, z jasnym kolorem żółtym.

Jak korzystać z gorczycy:

Musztarda można dodać do steków, hamburgerów i hot-dogi, i inne przetwory spożywcze z grilla.

Musztarda może być używany jako polewa do przygotowania szynka, musztarda mogą być również łączone na vinaigrette, marynaty, lub po prostu świateł z różnych warzyw.

Musztarda ma szczególne ogniste i nosowo zaśpiewanym smak. Musztarda można połączyć z ketchupem lub majonezem. Trio uważane są przez wielu ludzi za najbardziej najbardziej znanych i popularnych przypraw żywności na świecie.

Inne Sztuk ziół i przypraw - sosy chili.
Gałka muszkatołowa, orzechy.

Gałka muszkatołowa jest przyprawą, kolor może być czerwony, żółty, beżowy, brązowy lub pomarańczowy. Gałka muszkatołowa wchodzi na rynek jest pełny lub proszku. Zastosowanie gałki muszkatołowej jest przygotowanie różnych potraw z jaj, ser, ziemniaki, deser, a niektóre sosy. Gałka muszkatołowa znalazła się również w przygotowanie kurii.

Pieprz i chili.

Pieprz przyprawa, która ma bardzo ostry smak, a czasem nagrywania na rynku istnieje ogromna różnorodność papryka, papryka czerwona, zielona papryka, itp. Dla konsumenta, w kuchni, przyprawy można znaleźć suszone lub marynowane, są również preparaty chili postaci pasty jest używany do włączenia innych produktów spożywczych.

Czarny pieprz.

Pepper jest najbardziej popularną przyprawą w świecie, występują różne odmiany papryki i różnych kolorach, zielony, czarny, czerwony, szary, biały. Pieprz we wszystkich jej formach i kolorach, daje chleb ostry i silny. Istnieje w postaci ziaren pieprzu, suszone lub w proszku.

Szafran.

Szafran jest jedną z najbardziej popularnych i drogich przypraw żywności na świecie.

Szafran jest przyprawą, że jest królową przypraw, bo to najdroższe ze wszystkich. 1 kilogram szafranu kosztów między 8000 a 28000 dolarów na światowym rynku przypraw. Uważamy jednak, że przystępne dla konsumenta, ponieważ niewielka ilość szafranu wystarczy gotować potrawy.

Na rynku, ster jest w formie włókien lub proszku, wskazane jest, aby kupić szafran, szafran w proszku jest często fałszowane.

Inne popularne dania kuchni całego świata, szafran stosowany jako przyprawa żywności. Saffron daje wspaniały smak żywności. W zachodniej kuchni znajduje się wiele przepisów na szafran

Kuchni francuskiej używa szafran przygotować bouillabaisse, Włochy przygotowywana jest z szafranowym risotto, pyszne kuskus w Maroku są gotowane z szafranem, szafran plamy paella bardzo dobrze i nadaje jej niepowtarzalny smak.

Wiele wypieków są również przygotowuje się z szafranem. Ogólnie przyprawy szafran i farbowanie wielu międzynarodowych specjałów kulinarnych.

Wysoki koszt szafran jest uzasadnione koszty pracy wymagana do zbiorów 200000 znamiona należy do produkcji kilograma szafranu. To dlaczego w szafran uznane za najdroższe i popularnych przypraw żywności na całym świecie.