להיות מאוהבת בגבר נשוי, כיצד לנהל את מערכת היחסים, מה הפתרון?

התאהבות היא לפעמים קטלני, זה קורה לעתים קרובות מאוד, אבל להיות מאוהב עם גבר נשוי הוא לא בחירה אישית, זה קורה לעתים קרובות כי אישה שמתאהב גבר נשוי. אז האם עלינו להסתיר את מערכת היחסים עם נשוי, צריך לסיים את היחסים, אנחנו יכולים להמשיך לצאת עם גבר נשוי, כיצד להתמודד עם המצב אם אנחנו באמת אהבה עם גבר נשוי?מה הפתרון, אם יש מערכת יחסים בין אישה צעירה לבין גבר נשוי כבר, מה אם הוא גם מכיל את כל הסימנים של אדם מאוהב, ובמקרים רבים כאלה המצב מתפתח לא, זה מסתובב, ולפעמים מסובך גם אם יש לו ילדים.

מצא פתרון יודע מה לעשות כדי להתמודד עם המצב הזה יודע מה לעשות, האם זה נכון לדחוף לבחור בין אשתו אותך, או שעדיף לסיים את הקשר, עבור גבר נשוי יש לו חובות כלפי משפחתו.פרשת מומחה עם גבר נשוי יש חשבתי עליך, הנה סדרה של תגובות, אשר סיור מקיף למדי של כמה מן הסוגיות העולות מן הסוד הזה רגיש מאוד.

המומחה נותן לך כמה תשובות וכמה פתרונות מעשיים בדיון פתוח כדי לקדם את המיקום שלך בכיוון הנכון: זה לשבור את היחסים עם נשוי ועם מי אתה יוצא בחשאי מזה זמן מה, או עדיף להסתיר את הקשר, כמו גבר נשוי יכול להיות בעיות במשפחה, ולבסוף כיצד לנהל את היחסים עם גבר נשוי.


להיות מאוהבת לצאת עם גבר נשוי, מה הפתרון?

לעתים קרובות אנו שומעים סיפורים מהסוג: "אני יוצאת עם גבר נשוי, אני לא יודע מה לעשות" הוא אוהב אותך ואת אוהבת את זה יותר מדי, אתה מחזיר אותו ליהנות מהחיים ואהבה, זה גורם לך לחיות רומן, אך למרבה הצער הוא כבר נשוי.
אם הנישואים היא סיפור ישן זה לא עובד הרבה זמן, אז מה לעשות. האם הוא כנה אהבתו, ובסופו של דבר הוא מוכן לעזוב את אשתו ובני משפחה? היזהרו הבטחות ואשליות שווא.

סכנת רודף מערכת יחסים עם גבר נשוי: התפכחות.

זה רק שלושה חודשים שאת יוצאת עם גבר נשוי, יש לך החליפו סודות, ואת הנשיקה הלוהטת הראשונה.
אבל האיש הזה יכול להגיד לך מיד, למעשה הוא נשוי ואב לשני ילדים קטנים. אתה כל כך חסר אונים, כי חשבת שאתה סוף סוף פגשתי גבר נהדר, ידידותי וקשוב חופשי, אך נכשלה, מה לעשות במקרה זה, להמשיך לצאת עם גבר נשוי זה, או לשבור את הקשר.

במשך זמן מה אתה חושב שהתגובה הכי נכונה וסבירה ביותר יהיה לסיים את הקשר. אבל זה ידוע היטב כי מבחינת רגשות, קשה לדון.

כדי לנהל מערכת יחסים עם גבר נשוי, רצוי להיזהר. אתה רק לשלוט בחיים שלך תלוי בך מהר מאוד שיש לך לעשות, להבין איזה סוג של אדם הוא: זה מפתה המבקש ליהנות, או הרפתקן אשר לא יודע לאן הוא הולך, או שמא מדובר באמת אדם כנה שבאמת רוצה לשקם את חייו.

כמה טיפים על איך לנהל מערכת יחסים עם גבר נשוי ולעשות החלטות נבונות.

ראשית הלוח:
להבין אם זה קל לאהוב גבר נשוי לראות מדוע הקשר הזה יעשה לך טוב. אז לקחת מלאי של הרגשות הקשר הזה נותן לך להבין מדוע זה משך אותך ומשאיר אותך קרוב אליו.

שנית עמוד:
לקחת מלאי של המצב, לנסות להבין מה גורם לך מיוחד לה. יש צורך להבחין בין חלום למציאות, וללמוד להבחין בין הבטחות שווא פעולה אמיתי לטובתך.

קחו גם מודע היטב לאתגרים של מערכת יחסים עם גבר נשוי, בשבילך ואת ההשלכות על המשפחה שלך ובני משפחה.

אז אם גבר נשוי בוחר לעזוב את אשתו, הוא חייב להיזהר שלא לכלול את האחריות שלך בעניין הזה. יודע מה הם החסרונות אם לשבור עם משפחתו עדיין חדש לו?

טיפ שלישי:
לבחור להיות ברורים לגבי הציפיות שלך עם האיש הזה נשוי במערכת יחסים זה חכם להיות ברורה וכנה.
במקרה אתה רוצה לשבור את הקשר הזה, לחשוב איך להתגבר על הכאב של פרידה בלי יותר מדי לבכות.
טיפים שלנו ידריך אותך עם הדרכים הטובות ביותר כדי לקחת מרחק, בגבולות ההיגיון.
למה זה לפעמים כל כך קשה לשבור מערכת יחסים, ולא להמשיך, אז אנחנו מרגישים שאנחנו צריכים כגבר.

רביעית טיפ:
לתבוע את הרצונות שלו, ולא להקשיב תירוצים שאנו נותנים לעצמנו או מבטיח לתת לנו וחסימת כל הפתרונות. להבין את המשמעות האמיתית של התנצלות כמה חשוב כי זה לעתים קרובות עיכובים את המועד תמיד פתרון, עלינו להחליט מה לעשות אם הוא בוחר לעזוב את אשתו בתור התחלה חדשה איתך.

השאלה והתשובה לנהל מערכת יחסים עם גבר נשוי.

שאלה:
אני מאוהבת בגבר נשוי ורוצה לדעת את כוונותיו האמיתיות בלי למהר, עכשיו אני מרגישה שאני חייבת להסתיר את מערכת היחסים, כי הוא נשוי.

תשובה:
אם אתה מאוהב, זה לא סיבה לאבד את הראש ולא להישאר צלול, כי אתה עלול לסבול מאוחר יותר, כמובן זה קל לומר מאשר לעשות. אבל לא לשפוט מהר מדי את נשואה, לא למהר לתוך החלטה. למען ההגינות, לא לדחוף לעזוב את אשתו ואת ילדיו, הוא לא נורמלי שגבר עוזב את משפחתו בן לילה.

אם אתה רוצה לשמור על מערכת יחסים בסתר ובשקט לנהל את מערכת היחסים, ולאחר מכן לשאול על החיים הנוכחי שלו, מה זה באמת מערכת היחסים שלו עם אשתו, הוא באמת צריך לעזוב.

פתרון כדי לנהל מערכת יחסים עם גבר נשוי.

מערכת יחסים עם גבר נשוי יכול להסתיר עצב גדול ושמחה גדולה. האישה חושבת כאשר היא צריכה להיות חריגה, כי אם גבר נשוי בסופו של דבר הסכים לעזוב את אשתו בשבילה. יש לה תחושה של ניצחון.
מתוך הקשר, היכרויות גבר נשוי, האדם הוא שמח חושבת שהיא יכולה לחיות סיפור אהבה ללא כל בעיות.

בין אישה צעירה לבין אהובה הנשוי הוא לעתים קרובות את הסיפור הקלאסי, כמו היחסים בין הבוס למזכירה.

הנה עדות קלאסי:
כשהתחלתי לעבוד ליד האיש הזה היה לו כבוד והערצה רבה. מצדו, אז זה היה נחמד, מעולם לא ראיתי משהו יוצא דופן. אבל לאורך זמן, בהדרגה, את הקשר עם האיש הזה פיתחה, הפכתי סוד וידיד. שמחתי מאוד, הרגשתי גאה לשרת את הבוס שלי.
אבל עם הזמן התחלתי להבין שאני מאוהבת בו, פחדתי לאבד אותו, ניסיתי לפתות אותו, אז מה יקרה, קרה, התחלנו יחד ויש להם מערכת יחסים אינטימית, אולם הבעיה היא שהוא גבר נשוי, אני לא יודע אם יש לי להסתיר או לשבור את הקשר הזה, תנו לי לשמוע את זה מההתחלה, עדיף להסתיר את יחסים כמו להיות נשוי, הוא לא יכול לעזוב את אשתו מיד, גם כי הוא לא שבר את מערכת היחסים.

עדויות אחרות של מערכת יחסים עם גבר נשוי.

במשך שלוש שנים הייתי מאוהבת בגבר נשוי, הקשר הולך טוב וקשה, עם זאת, אנו חייבים להסתיר את הקשר, בגלל אשתו, אני לא רוצה לדחוף אותו לעזוב את אשתו כי יש לו ילדים.
אני לא רוצה לשבור את הקשר הזה, רק בגלל שהוא נשוי, אבל אני חייב לומר בכנות, כי לאחר התרוממות הרוח של ההתחלה, אני חושב שנפלתי בפח, אני מרגישה שאני חייבת להסתיר מהעם אני מאוהב גבר נשוי.

פתרון ולוח הסופי כדי לנהל את היחסים עם גבר נשוי.

הגן על עצמך, אם אתה חושב שהאיש הזה הוא אמיתי והוא אוהב אותך, אז להיות מוכן לחיות איתו כל הסיבוכים שיכולים לקרות, אם לשבור את היחסים עם גבר נשוי זה בלתי אפשרי, ואז לתת לו מעט מאוד זמן כדי לבחור אם לעזוב את אשתו.
אבל לצפות לחיות רגעים שמחים רבים כמו ברגעים של עצב, כי לעתים קרובות יש צורך להסתיר את הקשר עם גבר נשוי.

אבל אם אתה הזהיר כי הוא לא יעזוב את אשתו, יודע שזה עדיין אפשרי לחיות סיפור אהבה יפה, גם אם גבר נשוי.

תגיות.

אוהבת גבר נשוי לצאת עם גבר נשוי, מסתיר יחסים עם גבר נשוי, מערכת יחסים שבורה עם גבר נשוי מאוהבת בגבר נשוי בוחרים לעזוב את אשתו,