מה לעשות כדי לעבור לגור בקנדה.

חשוב לדעת לפני שעזב לקנדה, קנדה היא מדינה מאוד שונה ממדינות אחרות, כמו שיש הרבה מה ללמוד ולדעת לפני שאתה הולך לחיות ולעבוד. חשוב להתכונן לפני שעזב להתגורר בקנדה.


אודות בקנדה לפני שתחליט לעלות.

קנדה היא מדינה עצומה, בגודל גדול שלה הופך אותה למדינה השנייה בגודלה בעולם אחרי רוסיה. קנדה מדורגת בין שלושת האוקיינוסים הגדולים, האוקיינוס ​​האטלנטי, האוקיינוס ​​השקט והאוקיינוס ​​הארקטי, בקנדה יש ​​עשר הפרובינציות ושלוש בשטחים. אתה צריך לדעת כי קנדה היא קר מאוד כל השנה, אם אתם אוהבים את הקור, ואז תשמח לחיות בקנדה.

בכל שנה, ממשלת קנדה מספקת לאלפי אנשים מגיע לקנדה כמהגר עבודה או כמשקיע לעשות עסקים הוא הזדמנות מלהיבה להיות אזרח קנדי, אך יש גם אתגרים עצומים כדי להתגבר.

מספר אפשרויות זמינות לעולים המבקשים לחיות בקנדה, אנחנו יכולים לבוא כדי למצוא תעסוקה עובד בחברה, ובמקרה זה אנו מדברים על עובד מיומן, זה קורה לפעמים מחסור העבודה למקצועות מסוימים, בתחומים רבים מציעים הזדמנויות תעסוקתיות , הוא צריך לבדוק עם שירותי ההגירה בקנדה, באזורים בהם אנו יכולים בקלות למצוא עבודה כדי שיהיה לו סיכוי להתקבל כמהגר.

ממשלת קנדה הערכים מיומנויות וידע כי העובדים הזרים מביאים איתם מחו"ל, קנדה היא מדינה רב תרבותית, רצוי לבדוק אם כישורים וניסיון של העולים, לאפשר לבוא לחיות ולעבוד בקנדה.

קנדה היא מדינה נפלאה, היא ארץ של הזדמנויות ושגשוג כלכלי, ממשלת קנדה תומך הרווחה של עולים חדשים, הוא האחריות על בחירת העולים שרוצים להתיישב בשטחה.

ממשלת קנדה מספקת בעקביות שירות מצוין לאלו שרוצים לחיות ולעבוד באופן כללי תוכניות ההגירה הקנדי הם הצלחה, הן עבור עולים חדשים מכל שאר קנדה בגלל ההזדמנויות להחיל להגר לקנדה ולא מחסור של יועץ ההגירה או החוק המשרד יכול לסייע לך לדעת ובצע את הליך ההגירה.

מהם היתרונות של בא לגור בקנדה.

בקנדה יש ​​פוטנציאל עצום, אשר מקדמת שגשוג כלכלי. ניתן למצוא את מערכת החינוך הטובה ביותר בעולם, ועל מערכת הבריאות מוכרת ברחבי העולם ארגון מעולה שלה, היא מציעה גם עולים חדשים תוכנית הפנסיה החלים על כל, בקנדה יש ​​קרקע בשפע רזרבות גדולות של מים מתוקים החי והצומח של קנדה יוצאת דופן, מה שהופך אותו להיראות כמו טוהר משתוה, כל הגורמים הללו ואחרים לתת את הארץ סביבה בטוחה ובריאה המעודדת אנשים רבים כדי לחיות ולהתיישב בקנדה.

כיצד לקחת את העצה לפני שבאתי לגור בקנדה.

ממשלת קנדה מציע שירות ייעוץ חינם בנושא הגירה לקנדה, ומציע מידע בחינם לכל שימושי ורלוונטי על הדרך הטובה ביותר להגיש בקשה להגירה לבוא לגור בקנדה. קנדה הגירה היא תמיד פתוח לסייע ליחידים ולמשפחות בהליכים כי הם לעיתים קרובות קשים להבנה על ידי זרים מסוימים.

כיצד להחיל עבור הגירה לקנדה כדי לחיות. יש דרך פשוטה ומעשית, כדי לא לאבד יותר מדי זמן לעשות את המחקר, היא בדרך כלל מומלץ לבקר באתרים רשמיים של ממשלת קנדה. אחד יכול לבדוק במהירות את תוכניות המוצעים לעלות ולהתיישב ולבוא לחיות. על פתרונות אחרים הם אפשריים, להתייעץ ולבקש סיוע ממומחי ההגירה, כגון עורכי דין, יועצים המתמחה ההגירה הקנדי.

איך אני יודע אם זה יתקבל כעולה הקנדי.

ישנן צורות ההערכה כי ניתן לענות על שאלה זו, המועמד שרוצה לבוא לחיות בתוך קנדה תמצאו אפשרויות רבות כדי להפוך את היישום. צור קשר או לבקר באתר הרשמי כדי לקבל יישום הניסיון ללא תשלום, התוצאות הן סודיות. קח עצה מדריך מומחה העלייה מסייע לך לקבוע את כל האפשרויות של הגירה לקנדה.

מידע כללי על אנשי עסקים על תהליך ההגירה לבוא לגור בקנדה.

קנדה היא תמיד שמח לקדם בברכה את אלה שהוכיחו את עצמם בעולם העסקים עסקי מחפש ליישב את החשבון שלהם עסקים מתחילים, הזדמנויות חדשות זמינים כל הזמן כדי להצליח לחיות בנוחות בקנדה.

התייעצו עם תוכנית ההגירה בקנדה שתוכננה במיוחד עבור אנשי עסקים, המאפשר ייצוגית של משקיעים, יזמים ועצמאים התקדם מהר יותר לעשות עסקים לחיות בקנדה, הגירה צעדים מהירים יותר במקרים האלה.

ממשלת קנדה מעודדת שגשוג כלכלי, ולכן הוא מכין תוכניות ההגירה לאנשי עסקים רציניים בעלי ניסיון עסקי, יכול לתרום ישירות לפיתוח של הכלכלה הקנדית.

מספר אפשרויות זמינות משקיעים, יזמים או עצמאים המעוניינים להתחיל או לרכוש עסק בקנדה, רשאי לבקש פדרלי מחוזי או וליישם תוכנית עסקית להשקעה מסחרית כדי לבוא לעשות עסקים לחיות בקנדה.

כמה זמן נמשך ההליך להגיע לקנדה.

באופן כללי, בתקופות טווח בין 3 ל 6 חודשים לכל שלב, אנחנו מתחילים עם השאלון הראשוני, ואם התגובה לא מגיע המונח הזה היא כי הבקשה נדחתה, ואז מגיע השלב של לימוד של הקובץ ההגירה, אשר בעקבותיו לפי ראיון עם קצין הגירה אפשרי, זה גם עובר את הבדיקות הרפואיות וצפוי אימות של הרישום הפלילי שלך ולבסוף השיג את האישור של היתרי העלייה באה לחיות ולהתיישב בקנדה.

מהן העמלות הדרושים כדי לקבל את אשרת עולה לחיות בקנדה.

זה לוקח דמי הבקשה, כמה חיובים הפדרלי לנו לשלם לשגרירות, שלא לדבר על עלות של בדיקה רפואית, אם אתה משתמש בשירותי פרטית עם עורך דין הגירה קנדי ​​או יועץ ההגירה, ואז העלויות שלך יהיה הרבה יותר גבוה, לאחרונה הקפד חשבון הוצאות טיסה ונסיעות, בגדים מזוודות, עדיף להכין את הבית שלך להגיע לקנדה, אם יש לך חברים או קרובי משפחה אשר עשויים לברך אותך בשדה התעופה יהיה טוב מאוד או לספק נסיעה במוניות, או כדי להציל לקחת את הסעות חינם למרכז העיר.

לעבור לקנדה כמו עצמית מהגרים.

העולים עצמאיים שרוצים ללכת לגור בקנדה, מוערכים באמצעות מערכת הצבע, מערכת ההערכה של הגירה לקנדה, בהתבסס על קריטריונים מסוימים, כולל: חינוך, הכשרה וכישורים של המועמד, את הכיבוש הנוכחי ואת הניסיון של מומחיות, לגיל ולמצב בריאותי הנוכחי, אישיותו של המועמד ואת יכולתו לתקשר באנגלית צרפתית או מילולית או בכתב.