Ne gitmek ve Kanada'da yaşayan yapmak.

öğrenmek ve yaşamak ve çalışmak için gitmeden önce bilmeniz çok şey olduğu için bu Kanada ayrılmadan önce bilmek önemlidir, Kanada, bir ülkenin diğer ülkelerden çok farklı. O Kanada'da yaşamak için ayrılmadan önce hazırlamak önemlidir.


Kanada Hakkında göç etmeye karar vermeden önce.

Türkiye çok büyük bir ülke olduğunu, büyüklüğüyle Rusya'dan sonra dünyanın en büyük ikinci ülke yapar. Türkiye üç büyük okyanuslar, Atlantik Okyanusu, Pasifik Okyanusu ve Kuzey Buz Denizi, Kanada on il ve üç bölge bulunuyor arasında yer alıyor. Eğer Kanada soğuk isterseniz, o zaman Kanada'da yaşayan memnun olacağım, çok soğuk bir yıl boyunca olduğunu bilmeli.

Her yıl, Kanada Hükümeti bir iş yapmak için bir yatırımcı olarak ya da çalışmak için göçmen olarak Kanada'ya gelen binlerce insan sağlayan bir Kanada vatandaşı olmak için heyecan verici bir fırsat olduğunu, ancak üstesinden gelmek için çok büyük zorluklar da vardır.

Birkaç seçenek Kanada'da yaşamak isteyen göçmenlere mevcuttur, biz bir vasıflı işçi konuşmak bu durumda, bir şirket istihdam ve iş bulmak için gelebilir, bazen bazı esnaf için işgücü sıkıntısı olur, pek çok alanda iş fırsatları sunuyor o Kanada'da göçmenlik hizmetleri, biz kolaylıkla sipariş bir göçmen olarak kabul edilme şansı için iş bulabilirim alanları ile kontrol etmelisiniz.

Kanada Hükümeti ve becerileri değerleri know-yabancı işçilerin yurt dışından onlarla getirmek, Kanada çok kültürlü bir ülke ne kadar, bu beceri ve göçmen deneyimi olmadığını kontrol etmek için canlı gelmek ve Kanada'da çalışma izin tavsiye edilir.

Türkiye harika bir ülke olduğunu, bu fırsat ve ekonomik refah ülkesi, Kanada Hükümeti yeni göçmenlerin sosyal destekler, o kendi topraklarında yerleşmek isteyen göçmenlere seçme sorumluluğunu üstlendi.

Kanada Hükümeti Kanada geri kalanından daha yeni göçmenler için hem de yaşamak için bir başarı, genel Kanada göçmenlik programlarında çalışmak isteyenler için sürekli mükemmel hizmet vermektedir Kanada ve göçmenlik danışmanı veya kanun hiçbir sıkıntısı göç uygulamak için fırsat çünkü firma biliyor ve göç prosedürü takip yardımcı olabilir.

Ne Kanada'da yaşamak için geliyor gibi avantajları vardır.

Kanada ekonomik refahın teşvik muazzam bir potansiyele sahiptir. Sen dünyanın en iyi eğitim sistemi bulabileceği bir sağlık sistemi mükemmel organizasyon için dünya çapında tanınan, aynı zamanda yeni göçmenlerin bir emeklilik planı için geçerli teklifi, Kanada bol toprak ve tatlısu fauna ve Kanada bitki örtüsü büyük rezervine sahip olduğunu olağanüstü, bu eşsiz bir saflık gibi yaparak, tüm bu faktörler ve diğer ülke yaşamak ve Kanada'da yerleşmek birçok kişi teşvik güvenli ve sağlıklı bir ortam sağlar.

Nasıl Kanada'da yaşayan gelmeden önce tavsiye almak için.

Kanada Hükümeti, Kanada göçmenlik konusunda ücretsiz bir hizmet ve danışmanlık sunar ve gelip Kanada'da yaşayan göçmenlik başvurusu için en iyi şekilde ücretsiz tüm yararlı ve gerekli bilgileri sunar. Göçmenlik Kanada her zaman bireylerin ve ailelerin genellikle bazı yabancılar tarafından anlaşılması zor olan işlemlerinde yardımcı açıktır.

Nasıl yaşamak için Kanada'ya göçmenlik başvurusu için. basit ve pratik bir şekilde çok fazla zaman araştırma yaparken kaybetmek değil böylece yoktur, genellikle Kanada hükümetinin resmi web sitelerini ziyaret önerilir. Bir hızla göç etmek ve yerleşmek ve yaşamak için gelmek sunulan programları kontrol edebilirsiniz. diğer çözümlerin mümkün günü, danışmak ve hukuk firmaları ve Kanada göçmenlik konusunda uzmanlaşmış danışmanları gibi göç uzmanları, yardım isteyin.

bir Kanadalı göçmen olarak kabul edilecek olup olmadığını nasıl anlarım.

, Başvuru yapmak için pek çok seçenek bulacaksınız Kanada içinde yaşamak gelmek isteyen aday bu soruya cevap verebilir değerlendirme formları vardır. Temas veya ücretsiz deneme uygulaması almak için resmi web sitesini ziyaret edin, sonuç gizlidir. göçmenlik uzman rehber Kanada'ya göçmenlik tüm olanaklarını belirlemek için yardımcı olur tavsiye alın.

göç süreci iş adamları için genel bilgiler gelmek ve Kanada'da yaşıyor.

Kanada her zaman kim iş dünyası ve iş kendilerini kanıtlamış ve kendi hesabına ve başlangıç ​​işletmeler yerleşmek isteyenler ağırlamaktan memnun olduğunu, yeni fırsatlar sürekli başarılı olmak ve Kanada'da rahat yaşamak mevcuttur.

Danışmak iş adamları için tasarlanmış Kanada'da göçmenlik programı, daha hızlı, bu durumlarda iş yapmak ve canlı Kanada'da daha hızlı bir şekilde ileriye hareket yatırımcı, girişimci ve serbest meslek sahibi bir sınıf, adımlar göç vardır sağlar.

Kanada Hükümeti, ekonomik refahın teşvik eder, bu yüzden de Kanada ekonomisinin gelişimine doğrudan katkıda bulunabilecek, ciddi iş adamları ve kim iş tecrübesi olanlar için göç programlarını hazırlar.

Birkaç seçenek federal veya eyalet için geçerli ve bir iş planı ve gelip Kanada'da iş yaşıyor ticari yatırım uygulamak, başlatmak veya Kanada'da bir iş kazanmak isteyen yatırımcılar, girişimciler veya serbest meslek mevcuttur.

Ne kadar prosedür Kanada'ya gelmek yok.

hiç bir cevap bu dönem başvuru reddedildi olmasıdır geldiğinde ise genel olarak, dönemler sonra takip eder göç dosyasının çalışma aşamasına gelir ve 3 ile 6 ay, her adım için, biz ön anket ile başlayan dizi olası bir göçmenlik memuru ile bir röportaj ile, aynı zamanda sağlık muayenesinden geçtiği için sabıka kaydı doğrulama bekliyor ve sonunda göç sertifika yaşamak ve Kanada'da yerleşmek gelip izin aldı.

Ne ücretleri Kanada'da yaşamak için göçmen vizesi almak için gereklidir.

Bu, bazı federal ücretleri size Kanadalı bir göçmenlik avukatı veya göçmenlik danışmanı ile özel servisleri kullanmak, eğer muayene maliyeti söz, elçiliğe değil ödemek başvuru ücreti alır, sonra maliyetler, son çok daha yüksek olacaktır arkadaş veya akraba çok iyi olacak ya da taksi ücretleri sağlamak havaalanında selamlıyorum olabilir varsa uçak bileti ve seyahat harcamaları, giyim ve bagaj için hesap emin olun, o ya da, Kanada'ya gelmek için evinizde hazırlamak için en iyi merkezi kente ücretsiz servis almak kaydedin.

bir göçmen öz olarak Kanada'ya gider.

eğitim, öğretim ve aday, mevcut meslek ve uzmanlık deneyimi niteliklerini,: Kanada'da yaşayan gitmek istiyorum Bağımsız göçmenler, dahil olmak üzere belirli ölçütlere dayalı Kanada'ya göçmenlik için değerlendirme sistemi, bir puan sistemi kullanılarak değerlendirilir yaş ve güncel sağlık, adayın kişiliği ve yeteneği veya Fransızca İngilizce sözlü veya yazılı olarak iletişim kurmak için.