-


אמנות לרצות אדם מהופנט את המראה

כפי שאתה יכול לדמיין, לרכוש את אמונם של אחרים הוא אמנות, אתה יכול ללמוד לשלוט, יש להקפיד על כללים הבאים. ברור שזה בלתי אפשרי לדבר על כל הכללים כדי לצוד גבר או אישה.


ההליך וטיפים פשוטים

עם זאת, כמה עצות פשוטות, כי הם למדו רמאים יכולות לעזור לך ללמוד איך להתחיל עם אישה או גבר מחפש ועיניים בוהות.


הנה כמה טיפים שניתנו על ידי לפתות.

הניסיון הוא חשוב בתחום של אהבה, מי שיש לו חוויות מיניות לספר את הסיפור שלהם בצורה של ייעוץ; הם שואפים להביא לכם את שיטת הנס כדי לזכות באמונו של אדם.

ההבדל בין לפלרטט ולפתות.

תבהיר קודם כל נקודה חשובה: ההבדל בין מפתה ושולה מוקשה. ואכן, מי שרוצה לזרות באה עם רעיון מסוים בראש שלי, ולפעמים מצליח להשיג את מה שהוא רוצה, למשל, יש מערכת יחסים אינטימיות עם בן זוג, הבעיה של כדום היא להיות ישיר מדי.
מציגה את הבקשה למערכת יחסים אינטימיים, בדרך ישירה וברורה, ואם זה כדי לזרות אישה, אז ההליך יהיה שונה.

מה גישת אישה?
הכל מתחיל במבט הראשון ואחריו את המחווה.
זה נורמלי כדי להבין את נטיותיו של אדם רק מלהסתכל על עיניו. גבר מביט באישה, מביט לתוך עיניו עם להבה קטנה של אהבה, או אישה שנראית איש לכבוש, עם לחיים ורודים הפכו, הם כולם הסימנים ומחוות שלהטעות אדם באופן כללי.

למד לבהות אדם במהפנט.

בדוק את האמנות במבט ראשון כדי למשוך אנשים.

כדי לפתות את גבר או אישה, אתה חייב להתחיל עם המראה, איך לשלוט בו על מנת לשלוח הודעה, כמו שאני אוהב אותך ואני רוצה אותך.
להתפתות על ידי אדם, חלק מהנשים רגישות יותר מאשר מבטים האחרים ומחוות של גברים. גברים ביישנים למשל, או למי שלא יודעים לבטא במילים את רגשותיהם של אהבה, יש נטייה לכל מוקד על מראה העין.

הצעדים הראשונים כדי להתקרב לגבר.

אם אישה רוצה לכבוש גבר, אז, להראות סימנים של עניין באיש הזה, כדי לנסות ולקבל אותו בזרועותיך.

אבל אל תגזימו, לא לקפוץ עליו, לא מציק להם שלא צריך את מספר הטלפון שלו או יודע איפה הוא חי. כדי להצליח בכך חייב אדם להיות עדין, לא יותר מדי ביישן, אבל עדיין די אמיץ ונועז, שהאדם הוא השאלה אם אתה מעוניין בו או לא.

טכנולוגיה כדי למשוך את חיוכו של אדם.

אם אתה מדבר עם גבר כדי לקבל את תשומת לבו, תוכל להבחין כי הוא ינסה למצוא עדויות לעניין שלך בו. לאחר מכן, בעת הדיון, נסה ליצור קשר פיזי עם האיש הזה, כדי להתחיל בחיוך.

נאום ומחווה חייב ללוות את המבט.
במקרים רבים, הפעולה כדי ללכוד את תשומת הלב מתחילה עם מחמאות, גברים ונשים אוהבים חנופה. והסימנים הראשונים של התעניינות באדם, לעשות זאת דרך עיניו וחנופה.

איך להיות שני באמנות פיתוי?

אתה יכול ללמוד ולהתאמן במהופנט על ידי המבט:

ישנם מצבים בהם תקשורת המשיכה שלו לאדם אחר, זה לא קל. לאחר מכן הוא עובר דרך הדלת האחורית. מדדים בתדירות גבוהה כדי לרצות, מונפקים על ידי המשחקים ומבט עיניים, אשר קובע שאדם יגיד, אני רואה אותך ואני אוהב אותך, אתה רואה אותי אתה אוהב אותי?

הסברים להיות חזקים מאוד בקרב נשים.

ישנם מצבים בהם לרצות אחרים, הופך להיות מעניין יותר הוא כאשר אדם עושה מאמץ כדי להגדיר את עצמך בעיניים. מבט קיבעון הוא לעתים קרובות כל כך מקובל כמדד למשיכה לאדם אחר.

מה לעשות בפגישה?

מפתה לעתים קרובות נעשתה באופן עקיף לגישת אישה: זה לא שאלה ולא שואל שום שאלה של הקורבן שלו, כי הפעולה שלה כדי למשוך, תהיה מה שמביא לו את מה שהוא מקווה.


היפנוזה היא שיטה שעוזרת לפתות

שיטה פועלת על ידי היפנוזה מתקדמת ובעיקר בלתי נראה, שהוא לפעמים מאוד יעיל. הוא טווה סביב קורבנו ענייני גל סט, אשר רוטטים סביב היעד.

אבל לעתים קרובות אדם שננטש במהירות תקוותיו, אם הוא מרגיש שהוא לא יכול להשיג את המטרה שלו. לפעמים הוא לוקח את זמנו, את זמנו. זה עובד ומראה כאילו הוא כבר היה בטוח בעצמו, כדי להצליח עם כל אישה.

להתגבר על הבעיות של היכרויות.

עם זאת, אפשר לדמיין כי הגעתו של מצבים החדשים שבו שום דבר לא עובד, כי אין שום דבר לומר, כי בכל פעם שתהיה ניסיון, זה יעבוד. מתכנן טוב מכין את קרקע כל הזמן פורה לכשף קורבנו.
כדי להבין כיצד לפעול עם אדם אחר, עליך לנהוג בתחכום ככיצד לנהוג עם אדם אחר הוא אמנות.

הסוד למפגש מוצלח.
סוד לפתות אדם טמון בעובדה שזה במעשה לא עושה הכל בצורה מושלמת עם הכוונה לפעול, דווקא להיות מונחה על ידי אחרים.
כדי להגיע למישהו קסם, הכל יהיה תלוי בפדיון של השדה. האדם שרוצה ליצור קשר, יודע באינסטינקט שהרגע הנכון הגיע, זה מספיק לפעולה כמעט בלתי נראית, מחווה קטנה או תנועה בלתי מורגשת לטרף שלה נופל לזרועותיו.

ללמוד את שפת סימנים כדי לתקשר עם אף אחד.

השפה של מחוות, מה זה? הוא מורכב ממספר אלמנטים: את הגוון של קול, מהירות דיבור, ההבעה בעיניים, הגישה הפיסית, תנוחת גוף ואת יציבה, מחוות של הידיים ורגליים ובסופו של דבר להשתמש סביבה.

הרעיון לתקשר בצורה יעילה עם אדם, הוא להיות מודעים לתנועות שלנו ואת התחושה שאנחנו רוצים להתייחס לגבר או אישה לרכוש את אמונו.
אמנות פיתוי על ידי היפנוזה הוא להסתכל בעיניים, לחייך, ויש להם מגע פיזי עם האדם. שחק בזהירות קסם פחית אמנות זו ולפתות מישהו שאדם.

האמנות של תקשורת כדי לבנות את דימוי עצמי.

האמן שרוצה מישהו קסם נבנה דימוי אידיאליסטי של האדם שלו, לפתות אף אחד. אמנם המפתה הנורמלי, מופיע רק כדחפור נוסע, האמן בונה את השולחן של האדם, כמו צייר שעשה דיוקן מעולה של הפרופיל שלו, הוא סיים את הציור, על ידי נגיעות עדינות של מברשת רצופה .

להבין את הטכניקה כדי להיות אמן באמנות פיתוי.
אוויר אמן לפעמים מוסח כשהוא מתמקד, נראה שהוא נעדר בעת היותו מאוד נוכח. זה הוא אדם נחמד, עיניים עליזות מאוד, לפעמים מצחיקות, ידידותיות לכולם, שהוא נדיב ופתוח לשרת אחר, אירועים מוזרים סביבו, מתחשבים באחרים, מול מול חביב אחר, טיפול הפנים הקשישים, רגישים האמנויות, וטוב במיוחד על עצמך, כשזה מגיע לדבר על אהבה עם אדם. 2014/04/16


קישורים שימושיים:. אהבה
ופיתוי. ביצוע גבר קנאי - הפוך לעמוד בפניו לגברים. עצה למשוך גברים. - סימנים שמגלים את אהבה. - רמזים שמגלים את אהבה. הוכחה לכך שאהבה קיימת. -
מטגנים את בעל.
- התגברות על פרידה. -
יש הוכחה לכך שאישה אוהבת אותך.
מצא את הרוך ואהבה.


פרקטיקות ואהבה להלך קסם על קורא:
להשתמש בקסם כדי למצוא חיי אהבה.
-
חלומות הבנה ולראות את העתיד.
-
חלומות פענוח ויודע את עתידם.
-
למד כדי לפתוח את הצ'אקרות.
-
קריאה בכף היד כדי לקרוא את השורות של היד.
-
כרטיסי קריאת קלפי טארוט.
-
מערכת יחסים עם אסטרולוגיה.
-
גלגל המזלות והאהבה.
-
תאימות האהבה עם שמות.
-
תחזיות הורוסקופ מאוהבים.
-
כסף הורוסקופ ומזל.
-
הורוסקופ אהבה קרמתי.
-
הורוסקופ להתעשרות.
-
גלגל המזלות לחתום עתיד טלה.
-
הורוסקופ לכסף ועבודה.
-
אהבת אישה הורוסקופ מזל טלה.