ביקור במצרים, ציוויליזציה גדולה מחכה לכם בבית העמק קצה של הנילוס, ערש התרבות המצרי.

המסע של חלום במצרים, לצאת שהייה כמו פיות בקצה של הנילוס.

לבקר במקדשים של הפרעונים, להתפעל המומיות ישנים כדי לגלות הסודיות שלהם זה, לבקר במקדשים של קרנק, Louxor ואת אבו סימבל ו לחצות את עמק המלכים. לבקר את העיר אסואן, בירת מצרים, קהיר מקלטים האוצרות של תות אנך אמון, קהיר נגיש כל כך עושה לך לבקר במוזיאונים הרבים ואתרי תיירות. המוזיאון המצרי ו רוב החגים היפים על הקצוות של הנילוס. לבקר בארץ מצרים של הפרעונים.


מסע במצרים כדי לגלות את ההיסטוריה של ציוויליזציה גדולה.

מצרים היא כמה פעמים המילניום. מקלטים מצרים אתרים ארכיאולוגיים רבים, אשר נחשב בקרב החשוב ביותר בעולם. גלה במצרים המונומנטים של התרבות הפרעונית, של היוונים והרומאים, copte לתקופה של הנצרות, האמנות האסלאמית שפע של מוזיאונים לאמנות ההיסטוריה הישנה ואת האמנות העכשווית, כדי גם לבקר souks ו Bazards. מסע במצרים הוא ניסוי בלתי נשכחת. לגלות את הקסם ואת האירוח של המצרים.

ביקור בארץ של הפרעונים.

להעביר שהייה של חלום למצרים, לבקר במוזיאונים הישן אתרים היסטוריים, כדי לתת רושם שאתה ידי הקסם של האבנים hurdy-gurdies. מצרים אלף בת ברוכה האנדרטה הישנה אשר התאריכים מ הישן במצרים הפרעונית ועובר על ידי גרקו זמן הרומית, Copte הנוצרי, האיסלאמי, כמו גם את הזמן העכשווי של אמנויות ותרבויות. ביקורו של souks ו Bazards מוצע חובבים של פסלים, תלוי, פפירוס, עושה זכוכית, תעשיית כלי שיט מכל הסוגים. מסע במצרים יגרום ידוע לך את הידע של האומנים המצרים.

לצאת שיוט על הנילוס.

השאירו לשהייה ו שיוט על הנילוס, הוא לעזוב את נפלאות גילה, עבור חובבים של-gurdies אבנים hurdy ואתרי הישן, ארכיאולוגיה נלהב, מקדשים ישנים נשך. התייר לשהות בעיר Louxor ו Assouan, מאפשר לכם לבקר להתפעל מקדש קרנק, המקדש של Louxor, בית המקדש של אבו סימבל וחוגג את זה עמק המלכים.

ובעיקר לא לשכוח לבקר במוזיאון של קהיר כדי להעריץ את האוצרות של תות אנך אמון במוזיאון של קהיר. המומיה של תות ענח 'אמון מלך, כמו גם את המסכה הלוויה מזהב טהור עם העובדה בסיבוב ההופעות העולמי, יותר מאשר זה מיועד מלך צעיר שמת אדם צעיר ב 19 שנים.

תות ענח 'אמון מלך.

קברו של המלך תות אנך אמון, התגלה ב -4 בנובמבר 1922, על ידי הווארד קרטר האגיפטולוג. קברו של תות ענח 'אמון נושאת מספר KV 62, של אלפי חפצים היו בקבר בזמן גילויו על ידי הווארד קרטר.

שמו של תות אנך אמון פירושו, את התמונה בחיים של אמון.

תות ענח 'אמון מלך הוא המפורסם ביותר של Pharaons, האימא שלו כמו של אלפי חפצים אשר היו בקבר שלו עשה כמה פעמים את התור של בירות העולם.

המסע למצרים כדי לבקר בפירמידות.

הפירמידות של מצרים, הם מונומנטים ענקיים המוקדש האלמוות וחיי הנצח של פרעה. את הפירמידות המפורסמות ביותר הן הפירמידות של צלחת של גיזה. הגדולה הפירמידה הגבוהה ביותר היא זו של המלך חיאופס.

במצרים הישן, הפירמידות הן על הבנק המערבית של הנילוס, היא זו של השמש השוקעת, או מסמרות שזה מקרי מוות, הערים היו על הבנק. הפירמידות הן השרידים מסמלים בחיים של גודל של התרבות המצרית.

לבקר במצרים כתייר הוא בעיקר כדי להעריץ את הפירמידות מרהיב, שרידים של תרבות עתיקה סמלי. אחד על ספירת כולו, 87 פירמידות המופצים על הצלחת של גיזה אשר מכסה משטח של 160 ק"מ.

הפירמידה הגדולה של גיזה שקובע בין שבעת פלאי תבל של העולם. הפירמידה הגדולה של גיזה עדיין שומר על המסתורין שלו. הסודיות שלה של

במהלך שהותו במצרים תוכלו למצוא גם אתרים ארכיאולוגיים חשובים אחרים: אתרים ארכיאולוגיים העיקריים במצרים. בקהיר גיזה (Gizeh) את האזור של Dahchour.

אזורים הארכיאולוגי של אלכסנדריה את העמודה של פומפיוס - האמפיתיאטרון הרומי - בית המקדש של תוכיים אל סודה - חדר עם עמודי - בית הקברות של Kom El Choukafa: - המקדש של אל Kayssaron.

אתרים ארכיאולוגיים של העיר Louxor: העיירה Louxor - "מקדש קרנק - המקדש של Louxor - המקדש של Habou - עמק המלכים - עמק המלכות - המנזר של העיר - מוזיאון momification בעיר Louxor. הארכיאולוגי ואת האזורים התיירותיים של העיר אסואן אסואן: האי של Philae - האי של הצמחים העיר אל Baliana (אבידוס) - העיר של Qéna - העיר של Minieh - העיר של ברוך Soueif - העיר של אל Achmounine .

סיני התיירות שרידים היסטוריים בסיני אחד מוצא את ההר של הסד, הוכחת המעבר של העם עברית במצרים.