Odwiedź Egiptu, wielka cywilizacja czeka na krawędzi doliny Nilu, kolebki cywilizacji egipskiej.

Podróż marzeń w Egipcie, na wyjazd do fairy-jak pobyt na brzegu Nilu.

Aby odwiedzić świątynie faraonów, aby podziwiać stare mumie i odkryć ich tajemnicę, w odwiedzać świątyń w Karnaku, Abu Simbel i Louxor i przemierzać Dolinie Królów. Aby odwiedzić miasta Aswan, stolicy Egiptu, Kairze, schronisk skarby Tutanchamona, Kair tak łatwo dostępne sprawia, że na Państwa wiele muzeów i atrakcji turystycznych. Muzeum Egipskim i najpiękniejszych świąt na brzegach Nilu. Aby odwiedzić kraj Egiptu faraonów.


podróż w Egipcie, aby odkryć historię wielkiej cywilizacji.

Egipt jest kilka tysiąclecia razy. Schroniska Egipt wiele stanowisk archeologicznych, które liczą wśród najważniejszych i najstarszych na świecie. Odkryj w Egipcie zabytków cywilizacji faraonów, że Greków i Rzymian, copte okresie chrześcijaństwa, islamu i sztuki wielu muzeów sztuki dawnej i współczesnej historii i sztuki, również odwiedzić Souks i Bazards. Podróż w Egipcie to niezapomniane doświadczenie. Odkryj w sobie urok i gościnność Egipcjan.

Wizyta w kraju faraonów.

Aby przejść do pobytu sen do Egiptu, aby odwiedzić starych muzeów i zabytków, do wynajęcia na tobie wrażenie dzięki magii lira gurdies kamieni. Tysiąc lat Egipt obfituje w stare pomnik, który pochodzi z Egiptu faraonów starego i przechodzącej przez czas grecko-rzymskim, Copte chrześcijańskich, islamskich, jak również współczesności sztuki i kultury. Wizyta Souks i Bazards oferowane jest do amatorów rzeźby, wisiory, papirus, produkcji szkła, rzemiosło wszelkiego rodzaju. Podróż w Egipcie pozwoli wam poznać know-how Egipcjan rzemieślników.

Aby wyjść na rejs po Nilu.

Zostaw na pobyt i rejs po Nilu, to pozostawić odkryte cuda, dla amatorów lira gurdies kamienie i miejsc stary, namiętny archeologii, ugryziony świątynie życia. Pobytem turystów w mieście Louxor i Assouan, pozwala, aby odwiedzić i podziwiać świątyni Karnak, świątyni Louxor, Świątynia Abu Simbel i obchodzi Dolinie Królów.

A szczególnie nie zapomnij odwiedzić muzeum w Kairze i podziwiać skarby Tutanchamona do muzeum w Kairze. Mumia króla Tutanchamona, jak również na pogrzebie złota maska stałe o rzeczywistości wokół światową trasę koncertową, niż przeznaczone do młodego króla, który umiera młody człowiek od 19 lat.

Tutanchamon King.

Grobowiec króla Tutanchamona, została odkryta 4 listopada 1922 roku, przez egiptolog Howard Carter. Grobowiec Tutanchamona prowadzi numer Kv 62 tysięcy obiektów były w grobowcu w momencie jego odkrycia przez Howarda Cartera.

Nazwa Tutanchamona oznacza, żywy obraz Amona.

Króla Tutanchamona jest najbardziej znany z Pharaons, jego mumia z tysięcy obiektów, które zostały wykonane w grobie kilka razy przełomie stolic świata.

Podróż w Egipcie, aby odwiedzić piramid.

Piramidy Egiptu, są olbrzymie pomniki poświęcone nieśmiertelności i wiecznego życia faraona. Do najbardziej znanych piramid piramid tablicy w Gizie. Największe piramidy i największą jest to, że King Khéops.

W Egipcie stary, piramidy znajdują się na zachodnim brzegu Nilu, to jest to, że słońce, czy nitów to śmierć, miast na bank. Piramidy są ślady życia charakterystycznych wielkości cywilizacji egipskiej.

Aby odwiedzić Egipt, turystyczny jest szczególnie podziwiać wspaniałe piramidy, ślady cywilizacji życia i symbolicznych. One na ogół liczy, 87 piramidy rozmieszczone na płycie w Gizie, które zajmuje powierzchnię 160 km.

Wielkiej Piramidy w Giza zalicza się do siedmiu cudów świata. Wielkiej Piramidy w Giza nadal podtrzymuje swoje tajemnice i jego tajemnicy jest.

Podczas pobytu w Egipcie, znajdziesz także inne ważne stanowiska archeologiczne: główny archeologicznych w Egipcie. w Kairze i Giza (Giza) obszar Dahchour.

Archeologiczne obszarze Aleksandrii kolumnie Pompey - rzymski amfiteatr - świątyni Macaws El Soda - pokój z pylonami - cmentarz Kom El Choukafa: - świątynia El Kayssaron.

Stanowiska archeologiczne miasta Louxor: Miasto Louxor - świątyni Karnak - świątynia Louxor - świątyni Habou - Dolina Królów - Dolina Królowych - klasztor miasta - muzeum momification w mieście Louxor. Muzeum Archeologiczne i regionach turystycznych miasta Aswan Aswan: wyspa File - wyspa roślin miasta El Baliana (Abydos) - miasto Qena - miasto Minieh - miasto Najświętszej Soueif - miasto Al Achmounine .

Synaj i ślady turystycznych i historycznych na Synaju można znaleźć górze Brace, dowód przejścia z hebrajskiego ludzi w Egipcie.